751

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Z początku nie chciałam wierzyć.
Az dziw, że takie rzeczy zdarzają sie na rodzinnej imprezie...
dla mnie nie pojęte.

752

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

tak rożne rzeczy mogą sie przytrafić ja też nie moge uwierzyć!

753

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ludzie są przedziwni, nigdy nie wiesz do końca kogo gościsz pod własnym dachem...

754

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Dzisiaj prosi mojego brata żebym poczekała jeden dzień i on mi zwróci ten telefon a ja pójdę na policję i powiem że gdzieś się znalazł, żeby go nie oskarżać bo on ma i tak już wyrok w "zawiasach".....

755

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

z jednej strony - po co pod górkę robić człowiekowi, ale z drugiej - jakim prawem on to brał, przecież to nie przypadek że ten telefon znalazl sie w jego posiadaniu...

756

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

moim zdaniem to powinien pomyśleć wcześniej,zanim zabrał ten telefon

757

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

I sprawa kończy się na komendzie....bezczelność tego chłopaka nie zna granic.....Wysłał sms-a do mojego brata że , ma w d....e ten telefon i nas i co ma być to będzie....więc w poniedziałek pojadę z bratem na komendę...pokażemy te smsy od niego i będzie miał za swoje!

758

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

kurde co za typ..........masz rację zrób , co trzeba , bo przegiął chłopaczek, W d....e to miej te jego zawiasy. Chociaż myślę że go to i tak niczego  nie nauczy

759

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

o kurcze... nieciekawie ... neutral
niezły agent... a mogę spytać ile ma lat?

760

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Szczerze mówiąc to nie wiem ale jak chodzi z tą siostrą bratowej a ona ma 18 więc sądzę ,że on (zresztą po wyglądzie też) też gdzieś tyle....wytatuowany i wstrętny!

761

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]I sprawa kończy się na komendzie....bezczelność tego chłopaka nie zna granic.....Wysłał sms-a do mojego brata że , ma w d....e ten telefon i nas i co ma być to będzie....więc w poniedziałek pojadę z bratem na komendę...pokażemy te smsy od niego i będzie miał za swoje![/quote]


matko, masakra jakaś... nie miej żadnych skrupułów, trzeba ponoszenia konsekwencji uczyć od początku, bo potem tacy czują się bezkarni!

762

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]I sprawa kończy się na komendzie....bezczelność tego chłopaka nie zna granic.....Wysłał sms-a do mojego brata że , ma w d....e ten telefon i nas i co ma być to będzie....więc w poniedziałek pojadę z bratem na komendę...pokażemy te smsy od niego i będzie miał za swoje![/quote]
I takiego to nieżal czasami by się poszło na ręke a tu bezczelny typ...

763

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=a.filipowska][quote=emilia_s292]I sprawa kończy się na komendzie....bezczelność tego chłopaka nie zna granic.....Wysłał sms-a do mojego brata że , ma w d....e ten telefon i nas i co ma być to będzie....więc w poniedziałek pojadę z bratem na komendę...pokażemy te smsy od niego i będzie miał za swoje![/quote]

matko, masakra jakaś... nie miej żadnych skrupułów, trzeba ponoszenia konsekwencji uczyć od początku, bo potem tacy czują się bezkarni![/quote]
zgadza się, jak mu się pobłaża, to się tylko robi bardziej zuchwały... tragedia...

764

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ciekawy artykuł
[url]http://biznes.onet.pl/zycie-bez-pieniedzy,18495,3062282,1,prasa-detal[/url]

765

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

dajcie spokój, takie rzeczy potrafią zdołować... Mi ukradziono na poczatku października portfel z torebki (w autobusie, mimo, że zawsze uważam, ale ponieważ autobus, który jeździ co 10 minut nie przyjeżdżał przez godzinę to potem wyobraźcie sobie co się w nim działo... ręką nie mogłam ruszyć) i czułam się POTWORNIE - jak ktoś mógł coś takiego zrobić?? Uczucie totalnego zgnojenia, tzw. gwałt na psychice - jak to powiedziała moja koleżanka pielęgniarka ... sad

766

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

tak to straszne ale teraz zacznie sie co raz bardziej nieprzyjemny okres przedświateczny i będą kraść wiecej ja im by rece poobrywałabym do roboty

767

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

wiecie to łatwy zarobek a nawet jak ich się złapie to wiele nie narobi im policja jedynie spisze bo to mała szkodliwość społeczna tak to tłumaczą

768

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Mam dzisiaj totalnie senny dzień, śpię na siedząco, a widzę że i na forum sennie ostatnio się zrobiło...

769

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

niskie ciśnienie sad

770

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]...a widzę że i na forum sennie ostatnio się zrobiło...[/quote]
po prostu wszyscy mają tyle teraz zajęć żę mało jest czasu dla siebie i dla forum

771

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

też prawda - no i znamy sie jak łyse konie i tematów powoli nam brak - świeża krew by sie przydała smile

772

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

z tego co zauważyłam to trochę dziewczyn próbowało coś pisać ale chyba zrezygnowało

773

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

jestesmy przed swietami - szał ciał, np moja mama sobie wymyśliła odnawianie kuchni przed świętami - i tak każdego dnia mam cos "ciekawego" do roboty tongue

774

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

jak ja nie lubie remontów

775

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

tez nie przepadam, tzn lubie ale latem, gdy caly dzien w domu - tylko remont, słoneczko za oknem, a nie, gdy wracam o 17 z pracy, zryta na maksa, ciemno za oknem i coś robić...