26

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Żeby taka inwestycja przynosiła satysfakcjonujące owoce, to trzeba się na tym znać. Jeśli nie mamy w tym zakresie doświadczenia ani stosownej wiedzy, to lepiej to oddać w ręce specjalistów. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi wynajem nieruchomości i na bieżąco trzeba pilnować wielu spraw. Dlatego warto pomyśleć o współpracy z biurem które specjalizuje się w  wynajmie, co pomoże Wam w ogarnięciu najważniejszych spraw.

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2017-07-18 16:24:34)

27

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Pewnie, że w nieruchomościach nie ma większego ryzyka.
Przecież na rynku doszło do ogromnych zmian, można w wielu lokalizacjach trafić naprawdę solidne nieruchomości.
Tylko najpierw kwestia środków i pomysłu na wykorzystanie tych hal.
Jednak mówimy o nieruchomościach wartych miliony, a nie śmieszne grosze.

28

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Według mnie inwestowanie w nieruchomości zawsze się opłaca, oczywiście jeśli nieruchomości zakupimy w dobrej cenie oraz w atrakcyjnym miejscu. Można sobie poczytać na ten temat na stronie  tam opisują w jaki sposób warto inwestować. Wydaje mi sie, że jak kupimy mieszkanie w Warszawie czy Krakowie to jest to pewna inwestycja, raczej mieszkanie nie będzie stało puste, będzie wielu chętnch, żeby je wynająć.

29

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Nieruchomości zawsze były niezłą inwestycją i to się raczej nie zmienia. Pytanie tylko co kupować i jak je wykorzystać. Chyba mieszkania są najbardziej opłacalne, bo można wynająć, domów ludzie rzadziej szukają.

30

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Można inwestować w hale magazynowe, ale one wymagają pomysłu na zarządzanie. To nie jest zabawka.
Ale mając odpowiedni kapitał, macie teraz optymalny moment na przejęcie licznych lokalizacji.

31

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Mam we Wrocławiu nieruchomość którą wynajmuję. I chwalę sobie takie rozwiązanie. Co prawda nie zajmuje się tym sama, tylko oddałam mieszkanie pod zarząd firmie . Oni martwią się o najemców (mieszkanie jest podzielone na pokoje i wynajmowane są pokoje), o wszelkie naprawy itd. Ja niestety nie mieszkam już we Wrocławiu, więc nie mogłabym się tym zająć.Firma co miesiąc przelewa mi za najem, nawet jak w danym momencie nikogo tam nie ma. Po prostu ja mam umowę z nimi na najem i to oni mi płacą. Bardzo fajne rozwiązanie.

32

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Ja osobiście taką kwotę zainwestowałabym w nieruchomości. Uważam, że w późniejszym czasie jest to najpewniejsze źródło dochodu. Aktualnie nie jest nam potrzebna ogromna wiedza, aby zacząć inwestować w nieruchomości. Wystarczy przeczytać chociażby artykuły ,czy skorzystać ze szkoleń.

33

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Czy waszym zdaniem warto wejść w mieszkania na wynajem? Z opisu wygląda znakomicie, zyski też wysokie.

34

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Obecnie nieruchomości są strasznie drogie - tak że jeśli ceny się zatrzymają to się w przyszłości na nich nie zarobi.

35

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Kupowanie nieruchomości na sens gdy są tanie... A teraz są drogie.

36

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Pierwszy kwartał nowego roku pokazał, że zakończenie rządowego programu Bezpieczny Kredyt spowalnia wzrost cen mieszkań oraz poprawiło zdolność kredytową Polaków. Można więc bez dwóch zdań powiedzieć, że warto kupić mieszkanie pod inwestycje w 2024.