601

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[url]http://urodaizdrowie.pl/nagrody-dla-najaktywniejszych-2[/url]

602

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

to wiem, ale jaka tu mowa o losowaniu, bo ja nie widzę

603

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nie wiem, może nagrody wylosują?
czort wie....

604

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

to ma być losowanie? Myśle że najaktywniejszym po prostu dadzą co nieco

605

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ale właśnie rozkminiam czy łącznie będzie 20 nagród i w jakiej kolejności będą przyznawane, bo ja np wole kosmetyki niż do pichcenia;). CZy kazda z 10tki dostanie to i to...

606

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Myślę że pierwsza 10 dostanie kosmetyki a druga przyprawy , ale to moje domysły chyba że nas jest mało to i to i to!

607

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=malenka84]ale właśnie rozkminiam czy łącznie będzie 20 nagród i w jakiej kolejności będą przyznawane, bo ja np wole kosmetyki niż do pichcenia;). CZy kazda z 10tki dostanie to i to...[/quote]

też się nad tym właśnie zastanawiałam smile też wolałabym kosmetyki smile ale nikt się nie pyta o "wolenie" jak na razie

608

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Osób jest dużo tutaj ale większosć milczy tongue

609

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

kosmetyki to jest to, co tygryski lubią najbardziej wink

610

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Wszystko się już niedługo okaże....

611

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nooo, aktywność niektórych jest porażająca smile  - Pinkmause - gratulacje smile i zazdroszczę czasu na to sad

612

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja jestem strasznie gadatliwa, taka papla i nic na to nie poradzę; jak mi ktoś mówi wypowiedz się w pięciu zdaniach, to te zdania są dziesięciokrotnie podrzędnie złożone, a i tak nie powiem wszystkiego sad

613

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=pinkmause]ja jestem strasznie gadatliwa, taka papla i nic na to nie poradzę; jak mi ktoś mówi wypowiedz się w pięciu zdaniach, to te zdania są dziesięciokrotnie podrzędnie złożone, a i tak nie powiem wszystkiego sad[/quote]

to widać, nie musisz się tłumaczyć smile

614

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

to się uśmiałam - jakie ładne dłuuugie zdanie smile

615

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

jeszcze2 godziny do końca pracy i weekend ;D

616

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

A ja jak pomyślę o weekendzie to mi się wszystkiego odechciewa!!!

617

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]A ja jak pomyślę o weekendzie to mi się wszystkiego odechciewa!!![/quote]


a to czemu? ja dziś do 17 w pracy i zaczynam odżywać!

618

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ale Wam fajnie .... ze macie new w pracy, ja cały tydzien miałam taki zapierdziel, ze ledwo na oczy widzę ....
a netu nie mamy - bo raz - nie ma sie czasu na internet a dwa - prezes nie wyraził zgody - maja tylko preszesi czyli całe 5 osób

ale ... mamy fajnego informatyka, który czasami robi ... PSTRYK i mamy na kilka godzin internet ale później wyłancza  - a już jak prezesa głównego niema - to  też jest lajtowo, bo pozostali - są OK

Ostatnio edytowany przez asiula83 (2009-11-13 19:57:49)

619

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

No bo jutro jedziemy na roczek i dwa latka....mała przeziębiona....a to jeszcze podróż...dużo ludzi....potem powrót....w niedzielę na urodziny....

620

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

no to balanga Ci się szykuje ... nie ma co

621

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja jutro ide sobie grać do mojego ;D

622

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]No bo jutro jedziemy na roczek i dwa latka....mała przeziębiona....a to jeszcze podróż...dużo ludzi....potem powrót....w niedzielę na urodziny....[/quote]


aaa, no tak, to te słodkości będziesz jeść smile fajnie będzie, nastaw się pozytywnie!

623

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

pozytywne nastawienie to jest to!

624

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja mam internet w pracy, ale raczej nie mogę korzystać z niego "prywatnie" - po pierwsze nie ma czasu, po drugie lepiej żeby nikt nie widział. Czasem tylko jak szefostwa nie ma to to wykorzystuję wink

625

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=a.filipowska]ja mam internet w pracy, ale raczej nie mogę korzystać z niego "prywatnie" - po pierwsze nie ma czasu, po drugie lepiej żeby nikt nie widział. Czasem tylko jak szefostwa nie ma to to wykorzystuję wink[/quote]


no to masz podobnie do mnie ... u mnie wszystko zależy od informatyków wink i magicznego pstryczka