76

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

A z czego się uwolnić? Z tej swojej "śmietanki"? tongue
Czy od kobiety?
Niechcemisie - piszesz takim szyfrem,że nadal nic nie wiem mad

77

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Spokojnie, nie denerwuj się tongue
Już wyjaśniam.

[quote=Oczytany]
Facet jest jak wilk. Dziki z natury, łasy na świeże mięsko, a jak złapać go w sidła, to gotów odgryźć sobie łapę aby odzyskać wolność.[/quote]
[quote=niechcemisie]Od dzisiaj zastawiam sidła i patrzę jak sobie odgryzacie...[/quote]

78

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Ach teraz rozumiem smile To był taki dialog.

79

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Z rozbawieniem i ciekawością poobserwowałabym jakiegoś faceta, który panicznie usiłuje odzyskać wolność. Muszą zabawne sztuczki w tym celu stosować, wyjąwszy oczywiście bezwzględnych, ale szczerych, którzy mówią "odchodzę", a na pożegnanie coś w stylu "Judyto, nie histeryzuj" (mój ulubiony tekst z "Nigdy w życiu!").

80

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Ci bardziej wyrafinowani mówią: Nie jestem Ciebie wart... (a w domyśle: ale tej cycatej blondyny z sąsiedztwa już tak)... big_smile

81

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Facet jest jak pies..Jak potrzeba to go nie ma a jak jest do szczęści nie jest potrzebny to się cały czas plącze tongue Dobre są takie porównania, niektóre to mnie tak rozbawiły, że nawet się śmieję do tej pory i ja nawet mam radochę aż do teraz smile dziękuję za temat.

82

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Och... jakie to wzruszające... nie jestem Ciebie wart i dlatego postanowiłem przestać być Ci przeszkodą na drodze do szczęścia, na które zasługujesz, więc usuwam się w cień, gdzie będę cierpiał po kres swoich dni przez to, że nie byłem godny iść z Tobą przez życie. Żegnaj miła... Ach! Macie chusteczkę?

83

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Takiej bezgranicznej miłości to oni nie znają, tylko tak udają:)

84

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Facet jest jak najnowszy smartfon - kiedyś przecież też się znudzi...

85

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Facet jest jak kosmetyk który się kończy - praktyczny i przydatny, ale przecież będzie następny..

86

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

Facet jest jak auto - dopóki sprawne, to cieszy, jak się popsuje to lepiej wymienić na nowsze model:)

87

Odp: Facet jest jak... - dokończ zdanie

facet jest jak piąte kolo u wozu