26

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Idąc dalej: albo się spodoba, albo nie - i wtedy może nie być drugiego razu...

27

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Zależy kto czego szuka.
Jeśli mężczyzna chce poznać kogoś na dłużej, a może i stale,
to nie będzie jemu zależało na jak najszybszym zaciągnięciu kobiety do łóżka.
Będzie chciał ją poznać, jaka jest, jakie ma zainteresowania itp.

28

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

A jeśli będzie jej bardzo pragnął? Czy może być tak, że chciałby od razu, choć naciskać nie będzie? Jeśli mu zależy, to po prostu nie straci zainteresowania po tym, jak już się ze sobą prześpią i będzie dla niego ważna w tej relacji.

No chyba że mężczyźni dzielą kobiety na kategorie:
- tych, które od razu chce się w łóżku, nie chce się gdzie indziej
- te, z którymi nie idzie się od razu do łóżka, nie od razu się zostawia big_smile

29

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Pragnie to każdy chyba smile
Ale czy pragnie być z ją, czy zaspokoić tylko własne pragnienia?
Czy daje jej etykietkę "tylko sex" czy "ktoś na poważnie" ?
Moja znajoma poznała faceta i myślała,że jest może impotentem.
Spotykali się, wychodzili na imprezy, ale jej nie zdobywał cieleśnie przez kilka tygodni.
Zakochał się w jej i są szczęśliwą parą, chociaż ona okręca go wokół palca,
a on jak piesek służy we wszystkim big_smile

30

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Tak, wydaje mi się, że szybkie pójście na całość może nam przynieść tylko straty. Oczywiście ważne jak się chłopak zachowuje. Czy od razu kładzie nacisk na sex. Jeśli tak, to raczej jest krótkotrwała znajomość, a jeśli nie, to szansa na coś dłuższego, poważniejszego.

31

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Jak mam ochotę na szybki numerek to wtedy zazwyczaj idę do klubu i wtedy zazwyczaj wybieram sobie jakiegoś młodego przystojniaka. Oni są bardzo łatwi, wystarczy pokazać trochę nóżki i jest już mój. Tylko wyjątkowo musi mi wpaść w oko by tak pójść na całość.

32

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Pewnie on myśli tak samo o Tobie, więc oboje jesteście zadowoleni;)

33

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Inaczej się myśli mając lat 18, a inaczej 35 - w tym drugim przypadku łatwiej rozgraniczyć, czy to znajomość do łóżka, czy też do życia:)

34

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Różnie bywa w życiu i czasem bardzo długa abstynencja wyzwala w nas dzikość tongue
Niemniej takie spotkania mają przyszłość.
Jedna kobieta mówiła mi,że jak tylko spotkali się, to poszli na całość
i są ze sobą do dziś, kilka lat już smile

35

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Jeśli spodobali się sobie , to przecież  była ich suwerena decyzja, widocznie mężczyzna po fakcie nie ocenił jej jako łatwej, co akurat było wyjątkiem wśród męskich postaw w takiej sytuacji ...

36

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

> Ogorkowa napisał/a:

> Tak, wydaje mi się, że szybkie pójście na całość może nam przynieść tylko straty. Oczywiście ważne jak się chłopak zachowuje. Czy od razu kładzie nacisk na sex. Jeśli tak, to raczej jest krótkotrwała znajomość, a jeśli nie, to szansa na coś dłuższego, poważniejszego.

Masz rację, jak mu zależy, to nie będzie jej do siebie zrażał naciskaniem...
Ale jak słyszę, że ktoś czeka do ślubu, albo związek kilkuletni jeszcze nie jest skonsumowany, to myślę, że to jest większy problem niż zbyt szybkie przechodzenie do "sedna"...

37

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Zależy od sytuacji, oraz od faceta, na ile stara się wzbudzić zaufanie... Nie ma tu reguły.

38

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Zależy też od tego, jak bardzo mnie ktoś kręci.. Bo jeśli bardziej mnie kręci osobowość niż ciało, to wiadomo, że będzie później...

39

Odp: Jak szybko w relacjach przechodzicie do łóżka?

Coraz dłużej z tym czekam....