126

Odp: sny erotyczne

Całkiem ciekawie smile Podwójny dreszczyk. Mógłby z tego powstać thriller erotyczny.

127

Odp: sny erotyczne

Mój najbardziej sugestywny sen był taki jak na jawie, aż się obudziłam i byłam zdziwiona że to się nie dzieje na żywo. Niestety, tylko raz tak mi się śniło...

128

Odp: sny erotyczne

Mnie najczęściej śnią się takie sny z nieznajomymi:) A szkoda, bo może pozwoliłyby mi odkryć to "coś" w kimś już znanym..?

129

Odp: sny erotyczne

Mi akurat śnią się znajomi, dziś np. mój były kilka razy  zrobił to ustami:) Na żywo to bym się zastanowiła czy dziś chcę akurat z nim, ale we śnie jakoś tak samo wyszło...

130

Odp: sny erotyczne

Chyba jeszcze o nim myślisz, bo skąd taki sen? Mnie często śni się że latam gdzieś w przestworzach niekompletnie ubrana, albo jeżdżę konno - i to wg sennika też ma podłoże erotyczne...

131

Odp: sny erotyczne

Najczęściej mam takie z przemocą, budzę się przerażona... Albo mnie ktoś goni, albo porywa, ostatnio to był jakiś brodaty facet... Mam dosyć takich snów!

132

Odp: sny erotyczne

Sny są często przejawem naszych podświadomych lęków, przeżytych kiedyś traum... Mnie często śni się duży czarny pies, a to pewnie dlatego że całe dzieciństwo bałam się takiego psa, bo sąsiad nie miał ogrodzenia i ten pies często biegał wolno bez kagańca...

133

Odp: sny erotyczne

Dawno nie miałam takiego snu...