1

Temat: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Hej

Zastanawiam się czy nie wziąć by jakiejś pożyczki pozabankowej bez sprawdzania BIKu (mam trochę innych kredytów). Możecie coś polecić? Ja znalazłam jedną i wydaje mi się to bardzo sensowna okazja.

2

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Odradzam, procenty są tam kolosalne, więc jeśli nie chcesz wpaść w spiralę długów, to lepiej zaciśnij pasa i przeczekaj gorszy okres zamiast się pakować w taki kredyt...

3

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Jeśli masz inne zobowiązania, to może kredyt konsolidacyjny by był odpowiedni dla Ciebie? Parabanki to duże koszty i chyba większe ryzyko, niż w banku? W sieci znajdziesz nie tylko porównania aktualnych ofert kredytów, ale i spora wiedze na te tematy. Warto poczytać i wybierać świadomie.

4

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Szczerze odradzam. Zresztą przeczytaj sobie dokładnie, jakie są warunki takiej pożyczki i momentalnie Ci się odechce. Jeśli Ci ciężko to lepiej idź i poproś znajomych, rodzinę o pożyczkę. Przynajmniej będzie bez ogromnych odsetek. Na prawdę zastanów się.

5

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Fakt, lepiej już nawet coś sprzedać, jeśli nie ma możliwości pożyczyć.

6

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Nie wszystkie pożyczki, które udzielane są szybko i bezproblemowo, są złe. . Firma jest rzetelna i uczciwa. Klientom oferuje kwoty do 15 tyś. zł, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oprócz samych pożyczek firma oferuje pomoc doświadczonych konsultantów, którzy pomagają i doradzają, aby klient nie wszedł w spiralę zadłużenia.

7

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Nie wiem jakie są pożyczki bez BIK. Jednak myślę, że  chodzi o sprawy związane z kredytami zadłużeniem warto zagladać na takie serwisy jak poradnik wierzyciela [url]http://poradnikwierzyciela.pl/[/url] bo jest tam sporo ciekawych artykułów. Są tam poruszane tematy takie jak postępowanie egzekucyjne oraz sądowe. Porusza także tematy windykacji polubownej oraz prawa upadłościowego. Warto zajrzeć

8

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Ja też raczej odradzam, choć zdaje sobie sprawę, że czasami po prostu nie mamy wyjścia... A czy wiesz jak sprawdzić swoją historię w KRD? Jeśli nie koniecznie przeczytaj artykuł na [url]https://kredyt123.pl/warto-wiedziec/jak-sprawdzic-czy-jestem-w-krd-[/url] , to ważne nie tylko żeby sprawdzić swoją sytuację ale i firmy z której usług masz zamiar skorzystać...

9

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Nie zgadzam się pożyczki dla BIK są dobre dla 2 grup - osób które pracują na czarno i w banku nie dostaną albo dla zadłużonych którzy chcą spłacić wszystko i spłacać jedną mniejszą ratę, dla tych drugich jest całkiem sporo opcji - [url]http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych[/url] nie ma co się dziwić jak Polacy są coraz bardziej zadłużeni na świecie.

10

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Cześć dziewczyny, takie pożyczki to chyba bardzo ciężko dostać teraz wszystkie instytucje zerkają do bik bo stwierdzić czy jesteśmy rzetelnymi pożyczkobiorcami. Przeglądając internet znalazłam artykuł  który podpowiada co i jak z tym bik-em czy da sie go wyczyścić czy nie, poczytajcie na stronie [url=https://kredyt123.pl/warto-wiedziec/czyszczenie-bik--mit-czy-rzeczywistosc]kredyt123porady[/url]

11

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Wszystko to jest na bazie chwilówek. Moim zdaniem nie warto ich brać, bo potem ciężko spłacić. Albo można brać, ale małe kwoty.  Poczytaj wtedy artykuł: [url]https://pl.getbucks.com/blog/jak-splacic-chwilowke/[/url] . Na pewno dowiesz się wiele ciekawych informacji.

12

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

jeśli miałabym już brać pożyczkę to tylko w banku, pewniejsze źródło.

13

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Było tym wiele już poczytaj:
[url=http://www.pozyczki-bez-bik.pl]www.pozyczki-bez-bik.pl[/url]
[url=http://www.pozyczki-pozabankowe.pl]www.pozyczki-pozabankowe.pl[/url]

14

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Kiedyś te firmy nie sprawdzały BIK. Sprawdzały KRD i inne rejestry. teraz na pewno Vivus, Wonga, Lednon i inne popularne firmy sprawdzają BIK. Zastanawia mnie czy jest to odnotowywane i czy jeżeli ktoś bierze pożyczkę w Vivus to zostaje ona zapisaną w BIK oraz czy wpływ na naszą zdolność kredytową?  Na przykład jak będziemy chcieli wziąć jakiś poważny kredyt i bank sprawdzając nasz BIK zobaczy naszą spłaconą pożyczkę w Vivus, to działa to pozytywnie w sensie, że mamy jakąś historię? Czy raczej negatywnie, w sensie że bank zobaczy, że braliśmy pożyczkę w Vivus, to znaczy, że miewamy problemy finansowe, czy tam z płynnością finansową i uzna nas za klienta o większym ryzyku?
Jak to jest, czy taka pożyczka w Vivus w ogóle zostaje w BIKU? Takich firm krzaków jak się teraz natworzyło to strach tam brać pożyczkę, to już lepiej ten Vivus.