1

Temat: Kriolipoza

[url=http://www.vicihair.pl/#!kriolipoliza/csud/] Kriolipoza [/url] to nieinwazyjna metoda która pozwala się pozbyć niechcianej tkanki tłuszczowej z trudno dostępnych miejsc bez użycia skalpela. Zasada działania polega na wykorzystaniu niskiej temperatury dzięki której  powoduje rozpad tłuszczu na związki metabolizowane przez organizm. Specjalny aplikator zostaje przyłożony do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej , a następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia.  Aplikator zostaje pobiera z komórek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany. Jest to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny idealny dla osób które mimo reżimu dietetycznego mają  problem z nadprogramowymi wałeczkami. Sama niedawno spróbowałam i jestem  bardzo zadowolona  z efektu. Gorąco polecam !!!

2

Odp: Kriolipoza

Nie lubię zimna, raczej mi odpowiadają metody rozgrzewające, ostatnio noszę taki  pas neoprenowy na biodra i nawet już trochę zeszczuplałam:)

3

Robią te zabiegi w Bio-Salonie w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 182, wszystko ok, na miejscu jest lekarz, bardzo profesjonalnie i bezpiecznie. Salon zajmuje się już medycyną estetyczna od 20 lat, jest calkiem znany i poważany, poza tym w salonie bardzo ładnie, kulturalnie i profesjonalnie smile

4

Pierwszy raz o tym słyszę, ale zaciekawiłyście mnie wink

5

Jakoś zabiegi zimnem nigdy mnie nie pociągały, jestem ciepłolubna z natury;)