1

Temat: Program dietetyczny

Polecam Program Dietetyczny na Mazurach w Hotelu Miłomłyn Zdrój. 6 dniowy program dietetyczny to doskonała propozycja dla osób, które chciałyby rozpocząć metamorfozę ale nie wiedzą od czego zacząć. Podczas pobytu specjaliści z dziedziny dietetyki oraz fizjoterapii wyjaśnią jak komponować posiłki oraz jak efektywnie ćwiczyć w warunkach domowych.

2

Odp: Program dietetyczny

Tak, a jak wrócą z wczasów i zaczną jeść bez kontroli to dwa raz tyle przybiorą na wadze:)
Jak się nie ma motywacji to i dietetyk nie pomoże...

3

Dokładnie - najważniejsza jest motywacja i silna wola, czego mi niestety brakuje. Inaczej ciężko się odchudzić. Ja byłam jakieś trzy miesiące temu na wczasach odchudzających. Po powrocie do domu jeszcze coś udawało mi się robić, jakiś rower, bieganie itp. Ale teraz jakoś nie mogę się zmusić żeby się poruszać, jakiś tam raz w tygodniu to jest nic.

4

Takie 6 dni to kompletnie nic nie da. Tak jak już zostało napisane wyżej, po powrocie jest bardzo prawdopodobne, że się ten czas nadrobi. Jak we wszystkich aspektach bez motywacji nie ma możliwości, by odchudzanie było skuteczne. O metodach na motywację można poczytać na blogu , który jest ekspertem od tego typu zagadnień.

5

Bardzo dobry to jest program i lepszych programów teraz nie ma

6

Ja sądzę, że lepiej iść do profesjonalnego dietetyka, nie zrobi krzywdy, a pomoże. Specjalista rozpozna problem i ułoży dietę tak, żeby była zdrowa. Ja w ten sposób sporo schudłam. Mogę polecić z czystym sumieniem specjalistę, do którego chodziłam (https://multimed.pl/specjalizacje/dietetyk/), opracował dietę dla mnie, a  międzyczasie okazało się nawet, że mam problemy z tarczycą i one nie pozwalają mi chudnąć...

7

ja uważam że każdy certyfikowany dietetyk jest dobry, ja byłam w firmowym centrum medycznym  (byłam zaskoczona że jest taki lekarz) - plan dietetyczny był super - ułozony indywidualnie  - dopasowany godzinowo do mojego stylu zycia

8

Właśnie nie jestem w stanie zrozumieć tego jak ktoś chce np. zrzucić 15kg i zamiast iść do dietetyka szuka po internecie jakiejś diety cud. Jedna taka dieta, potem druga, czas leci a efekty żadne tylko frustracja. Lepiej sprawę załatwić raz a dobrze. Gabinetów w których można spotkać się z dietetykiem jest teraz w każdym mieście większym czy mniejszym do wyboru do koloru. Taka wizyta to też okazja żeby wzbogacić swoją wiedzę na temat odchudzania.