1

Temat: Suplementy z piperyną

Może ktoś z Was zdecydował się na zażywanie tabletek na odchudzanie zawierających piperynę? Podobno to dobre wsparcie podczas odchudzania.

2

Odp: Suplementy z piperyną

Ja własnie jestem w trakcie kuracji- już półmetek za mną i drugie 1.5 miesiąca przede mną. Efekty mam całkiem fajne, myślę, że na koniec będe zadowolona w 100%. Oczywiscie oprocz tego odstawilam tez slodycze i fast foody i 2-3 razy w tygodniu odpalam aerobic tongue

Ostatnio edytowany przez malinamalwa (2016-12-29 11:41:20)

3

Odp: Suplementy z piperyną

W sumie piperyna to naturalny składnik, także lepsze to, niż jakieś tabletki nafaszerowane chemią. Oczywiście można wspomagać się tego typu środkami, ale tak czy inaczej najważniejsza jest dieta, najlepiej udać się do dietetyka, który doradzi nam jak się odżywiać i zapisać się na siłownię albo wybrać inną aktywność fizyczną, którą lubimy.

4

Odp: Suplementy z piperyną

Tabletki są skuteczne, oczywiście same zażywanie suplementów nie sprawi, że się schudnie, ale można przyśpieszyć ten proces. Zalecana kuracja trwa 3 miesiące, potem można odstawić tabletki, pierwsze efekty powinny być widoczne już po miesiącu.

5

Odp: Suplementy z piperyną

Jak działają takie suplementy, faktycznie zauważyłyście różnice? Zastanawiam się, czy to zwykły chwyt marketingowy, bo wybór suplementów na rynku jest bardzo duży, także wybór jest trudny.

6

Odp: Suplementy z piperyną

Tabletki na odchudzanie często powodują zmęczenie warto wybrać takie idealne. Polecam jednak w czasie diety ćwiczenia . Często jednak na siłowniach występują skurcze. W takich momentach najlepiej brać lek, gdy czujemy się zmęczone, osłabione albo właśnie występują skurcze sad

7

Odp: Suplementy z piperyną

Ja się odchudzałam w tamtym sezonie. Diete i treningi miałam od profesjonalisty, zaś suplementy brałam z jagodą goji , te tabletki mają  najwiekszą ilość produktu w 1mg smile Taka fiolka produkty wystarcza na miesiąc czasu. Ja mam rewelacyjne efekty smile

8

Odp: Suplementy z piperyną

Też się wspomagałam suplementami , do dziś jestem z efektów zadowolona, kusi trochę żeby jeszcze przed wiosennym sezonem schudnąć ale nie chcę popadać w skrajności wink Będzie więcej możliwości na spędzanie aktywnie czasu to się zobaczy.

Ostatnio edytowany przez patra (2017-03-21 13:03:02)

9

Odp: Suplementy z piperyną

A używałaś suplement diety ?  wspomaga w walce z odchudzaniem oczywiście trzeba uwzględnić odpowiednią dietę i ćwiczenia. Ten suplement diety również wspomaga przywrócić równowagę hormonalną oraz regularność cykli miesiączkowych. Sama używam od prawie roku i zauważyłam że moje włosy nabrały wyglądu.

10

Odp: Suplementy z piperyną

@osmiorniczka22 ma rację. też odstawiłabym tabletki i inne suplementy, bo to tylko powierzchowne działanie. Najważniejsza jest zbilansowana dieta i ruch! Ja zaniam zaczęłam nowe nawyki zaczelam od maksymalnego oczyszcenia organizmu. Naprawde polecam zastosować co jakis czas dla lepszego samopoczucia

11

Odp: Suplementy z piperyną

Moje zaparcia ida w zapomnienie.. najwyzsza pora big_smile

12

Odp: Suplementy z piperyną

Stosowała kiedyś któraś gainery? Znalazłam ciekawą odżywkę na masę mięśniową i zastanawiam się że nadszedł czas wziąść się na poważnie bo zaraz wakacje.

13

Odp: Suplementy z piperyną

Ale wie ktoś czy takie suplementy działają w ogóle tak naprawdę

14

Odp: Suplementy z piperyną

Również jestem zainteresowany tym pytaniem. Ktoś coś ?

15

Odp: Suplementy z piperyną

Mają podkręcać metabolizm, ale na pewno nie na tyle, że przy odżywianiu w taki sposób jak dotychczas będą wielkie efekty... Równie dobrze można pokombinować z ostrymi przyprawami i dawać ich po prostu więcej

16

Odp: Suplementy z piperyną

jak ktoś  chce szybko pozbyć się zbędnych kilogramów, to nie żadne suplementy ale skuteczna dieta. Sprawdź opis takich najlepszych diet.  Opisane szczegółowo przez dietetyka, także są skuteczne i godne polecenia

17

Odp: Suplementy z piperyną

Nigdy nie narzekałam specjalnie na swoją wagę. Chociaż nie – inaczej. Waga nigdy nie była super niska, ale przez mój wzrost nigdy nie była jakoś rażąca. Przyzwyczaiłam się. Po ciązy wszystko się zmieniło, przytyłam 14 kilogramów/ Nigdy w całym moim życiu nie ważyłam tak dużo. Było mi wstyd.

18

Odp: Suplementy z piperyną

Brak apetytu to zagrożenie, bo nie dostarcza się składników odżywczych i wkrótce anemia murowana...