1

Temat: FITiN THERMO FAT REDUCER opinie

Drogie koleżanki, chciałam się Was poradzić w sprawie wspomnianego wyżej balsamu. Jestem osobą, która lubi aktywność fizyczną, w cieplejszych miesiącach biegam i jeżdżę na rowerze, a w zimie chodzę na basen. Ostatnio jednak zaczęły mi dokuczać zakwasy, i to dosyć bolesne. Szukam odpowiedniego preparatu, który pozwoliłby szybko zregenerować mięśnie i koleżanka poleciła mi właśnie balsam od FITiN. Zetknęłyście się w ogóle z tym specyfikiem? Macie jakąś wiedzę o nim?

2

Odp: FITiN THERMO FAT REDUCER opinie

Nie, ale lepiej chyba zapytać lekarza, a nie od razu samej szukać balsamów...

3

No właśnie taki mam zamiar, ale na wizytę jednak trzeba poczekać. A tutaj na forum nie brak bardziej doświadczonych koleżanek, więc liczę na dobre porady. Nigdy wcześniej zakwasy nie dokuczały mi aż tak bardzo, więc jak pierwszy raz po treningu dłużej niż zwykle dochodziłam do siebie, machnęłam ręką. Sytuacja zaczęła się jednak powtarzać, a nie chcę rezygnować z aktywnego trybu życia. Zanim wydam pieniądze na ten preparat, chciałabym się nieco więcej o nim dowiedzieć, jak sprawdza się w praktyce....

4

Być może, droga mezzanine, wkrótce będę mogła udzielić CI odpowiedzi. Zdecydowałam się zamówić ten produkt, bo borykam się z podobnymi problemami jak Wy. Zamówienie złożyłam tuż po świętach, więc w tym tygodniu balsam powinien nadejść. Ja traktuję go jako "wspomagacz", ponieważ mam zamiar wypróbować też inne sposoby, jak nakładanie kostek lodu na bolące mięśnie albo położenie termofora. Słyszałam też, że pomocne może okazać się przyłożenie do bolącego miejsca ściereczki nasączonej winem jabłkowym...

5

No to czekamy na Twoją odpowiedź, droga Wolin. Ja zainteresowałam się tym produktem, ale nie chcę kupować kota w worku, dlatego z chęcią przeczytam, jak sprawdza się w praktyce. Bieganie trenuję od blisko pół roku, a odkąd zaczęłam biegać intensywniej (zamiast dwóch, cztery treningi w tygodniu), uskarżam się na ból mięśni. Początkowo ten problem bagatelizowałem, bo uznałam go za dowód, że efektywnie trenuję. Poczytałam jednak trochę i okazuje się, że zakwasy stanowią negatywna reakcję ze strony mięśni. Szukam więc dobrego remedium na te dolegliwości...

6

I jak tam Wolin, już orientujesz się mniej więcej, jaką wartość ma ten produkt? Z chęcią się dowiem, bo planuję wrócić do intensywnych treningów i przyda się remedium na potencjalne zakwasy. Niestety, musiałam na jakiś czas częściowo zrezygnować z ćwiczeń, bo kilka rzeczy zwaliło mi się na głowę i aktywność fizyczna musiała zejść na dalszy plan. Nie zrezygnowałam całkowicie, ale ograniczyłam się do 1-2 treningów max w tygodniu.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2018-02-09 10:23:27)