1

Temat: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Mówią, że chcą czułej, ciepłej, kochającej oddanej dziewczyny, przy której chcą zasypiać i budzić się co rano z uśmiechem na twarzy, wspólne wyjścia, wspólne rozmowy, spędzanie czasu. Bycie oparciem w trudnych i złych chwilach, kompanem w chwilach radości. Udaje mu się taką spotkać.....

Pisanie, dzwonienie po 1000 razy w ciągu dnia z wyznaniem miłości, chęcią ożenienia się już w tej chwili, po latach nic już z tego nie zostaje, facet zapomniał kogo ma przy sobie, co chciał mieć z tą "jedyną kobietą", są tylko pretensję, szukania wymówek, żeby wyjść z domu, nie patrzeć, nie słuchać.....

A kobieta, zaciska zęby i mówi: może mu minie, obudzi się, nie pozwoli odejść na zawsze tej jedynej, ukochanej....

2

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Faceci są kapryśni, czasem o bzdurę  potrafią się rozstać, a jak im się inna spodoba to nie mają skrupułów i od razu zrywają, albo ciągną dwa związki przez tyle czasu, ile się da...

3

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Oj tam za bardzo generalizujecie - nie można wszystkiego zrzucać na facetów, my kobiety tez nie jesteśmy bez winy. Związek jak się rozpada to z reguły przez dwie osoby, mi kiedyś dziadek powiedział, że jesteśmy z pokolenia które nie umie nić naprawiać a wszystko popsute po prostu wyrzuca, mówił w kontekście jakiś sprzętów ale do związków tez pasuje idealnie.

4

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Nie tyle nie umie, co nie chce... Bo inne, lepsze jest na wyciągnięcie ręki, dziś odległość sienie liczy, bo jest internet i codziennie kogoś nowego można poznać...

5

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Czego chce facet ? Seksu, takie można na ogół odnieść wrażenie. Jeśli tego nie ma to facet poszuka innej która mu to da. Dla mnie to takie 50 % samego związku. Bez tego bycie razem nie miało by sensu. A propo związków na odległość to polecam sprawdzić coś takiego jak podsłuch na telefon. Sam doświadczyłem 2 związków na odległość i z doświadczenia wiem że warto wiedzieć coś się dzieje u drugiej osoby.

Ostatnio edytowany przez jeryn (2017-02-13 07:16:34)

6

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

W związku na pewno potrzebne jest zaufanie,a nie jakieś podsłuchy.

7

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Dokładnie! Zaufanie to podstawa. Nie wyobrażam sobie być w związku, w którym ktoś by mnie szpiegował.

8

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Nie ma co uogólniać, trafiają się tacy mężczyźni jak i kobiety, które nie kierują się uczuciami co zwartością portfela. A jak taka namiesza w głowie, to facetowi ciężko zauważyć, że nie o niego chodzi ale o to ile ma w kieszeni.

9

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Chcą żeby być na każde ich zawołanie ale nie zawracać im głowy naszymi problemami...

10

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Chcą wygody, seksu i spokoju.

11

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

smile
Chcą też mieć pełną obsługę tak jak u mamusi było...

12

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

To teraz pytanie: czego z tych rzeczy, które oni chcą, my kobiety nie chcemy im dać? big_smile

13

Odp: Czego tak naprawdę chcą faceci?

Wolności im nie chcemy dać:)