1

Temat: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Ja swojego poznałam na dyskotece ,daleko od domu,był D.J.-em...i tak to się zaczęło....

2

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

W salonie gier, podczas innej randki...

3

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

koleżanka nas sobie przedstawiła smile

4

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

mój spodobał się mojej cioci, więc dała mu numer do mnie tongue

5

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

przez internet ... zły nr. gg wpisał

6

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

kłótnia na czacie tongue

7

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=malenka84]kłótnia na czacie tongue[/quote]

ja myslałam , ze mój kolega z klasy mnie wkręca, a on ... dostał nr gg do innej dziewczyny i też myślał, ze ona go wklręca - i tak się przez tydzień wkręcaliśmy wink

8

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

fajny temat: ja swojego poznałam na wakacjach: uważnie się mu przyglądałam, bo byliśmy w takim agroturystycznym miejscu i potem jak wróciliśmy do siebie do domu to tak się zaczęło..

9

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=asiula83]przez internet ... zły nr. gg wpisał[/quote]

Jednym słowem internet to fajna sprawa big_smile

10

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

coraz więcej osób poznaje się w taki sposób smile
ja przez Internet poznałam przyjaciela smile

11

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

ja przez interenet bliską koleżankę i kolegę

12

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

A ja najlepsiejszą psiapsiółkę idealną do plotek i pogaduszek.

13

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

A ja nikogo ...

14

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=emilia_s292]A ja nikogo ...[/quote]


masz nas tongue

15

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=malenka84][quote=emilia_s292]A ja nikogo ...[/quote]

masz nas tongue[/quote]
no, jesteśmy zdecydowanie poznane przez net wink

16

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

i tak łatwo się od nas nie odpędzisz tongue

17

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

takie fajne:)

18

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

kochane, wspaniałe, mądre, piękne big_smile i tak bez końca tongue big_smile
jaka szczęściara z Ciebie tongue

19

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

z nas wszytskich szczęściary big_smile

20

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

no ba big_smile

21

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

to ja wam się tu rozpisze tongue

My się poznaliśmy u mojej starszej siostry. Jego brat pracował w tedy z moim szwagrem.I kiedyś przyjechali na piwko i pogaduchy, to był 13 Luty. Nasza kuzynka miała w tedy imieninki i już wcześniej byłyśmy umówione z siostrą że przyjdziemy z szampanem i żubrówką tongue. Jak zaszłyśmy to się okazało że u niej już są goście, pomyślałam sobie eeeee hmm po imprezce. A tu proszę niespodzianka, wyjrzałam zza winkla kuchni i pomyślałam uu jakaś blond glaca siedzi trzeba go obejrzeć wink
Nawet mi przez głowę nie przeszło że się zakocham tongue
Pól wieczora przesiedziałam koło niego na wersalce i chciałam go zaczepić ale jakoś mało skutecznie hmm ciągle jakoś tak plecami do mnie siedział i nawet się nie popatrzył.
W tedy moja siostra mówi do mnie " a ile lat byś mu dała? Bo ja nie zgadłam smile" Ja ze śmiechem stwierdziłam,"że tak po plecach jakoś nie bardzo mogę powiedzieć big_smile" hehehe I w tedy się odwrócił i popatrzył na mnie tymi niebieskimi oczami :-P I już się do końca wieczora nie odwrócił big_smile
Po 24 złożył mi walentynkowe życzenia a ja mu dałam :*.............. i umarł w butach już był mój

Tak od tego 13 minęło nam już 9 lat kurze a nawet to już niedługo 10 cool

22

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

.....a przez internet poznałam najlepsiejszego kumpla  big_smile

23

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=Lula]to ja wam się tu rozpisze tongue

My się poznaliśmy u mojej starszej siostry. Jego brat pracował w tedy z moim szwagrem.I kiedyś przyjechali na piwko i pogaduchy, to był 13 Luty. Nasza kuzynka miała w tedy imieninki i już wcześniej byłyśmy umówione z siostrą że przyjdziemy z szampanem i żubrówką tongue. Jak zaszłyśmy to się okazało że u niej już są goście, pomyślałam sobie eeeee hmm po imprezce. A tu proszę niespodzianka, wyjrzałam zza winkla kuchni i pomyślałam uu jakaś blond glaca siedzi trzeba go obejrzeć wink
Nawet mi przez głowę nie przeszło że się zakocham tongue
Pól wieczora przesiedziałam koło niego na wersalce i chciałam go zaczepić ale jakoś mało skutecznie hmm ciągle jakoś tak plecami do mnie siedział i nawet się nie popatrzył.
W tedy moja siostra mówi do mnie " a ile lat byś mu dała? Bo ja nie zgadłam smile" Ja ze śmiechem stwierdziłam,"że tak po plecach jakoś nie bardzo mogę powiedzieć big_smile" hehehe I w tedy się odwrócił i popatrzył na mnie tymi niebieskimi oczami :-P I już się do końca wieczora nie odwrócił big_smile
Po 24 złożył mi walentynkowe życzenia a ja mu dałam :*.............. i umarł w butach już był mój

Tak od tego 13 minęło nam już 9 lat kurze a nawet to już niedługo 10 cool[/quote]


słodko big_smile:D

24

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Ja kiedyś na dyskotece, na urodzinach koleżanki.

25

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Ja swojego w pubie, zarywal do mojej koleżanki. Potem zakumplowaliśmy. Zarywal do kolejnej. Nie wyszło tak samo jak z tamtą. Fajnie nam się rozmawiało, spędzało czas. Ja tam miałam w tym czasie swoje miłostki i romanse, nie byłam nim zainteresowana, choć przystojny. Dopiero jak się lepiej poznaliśmy okazało się że możemy się sobie zwierzać, rozmawiać, rozumiemy się itd. uzależniliśmy się od swojego towarzystwa - coraz częstsze spotkania itd. aż coś się zrodziło. smile