401

Odp: Jaka bielizna

Ja myślę pod choinkę swojej wybrance coś kupić z bielizny,  tylko nie wiem czy z pikantnością nie przesadzę big_smile

Ostatnio edytowany przez wawa (2015-12-11 10:47:53)

402

Odp: Jaka bielizna

Najlepiej dać jej bon na zakupy i sobie wybierze co sama uzna za najlepsze wink

403

Odp: Jaka bielizna

Ja sama kupuje sobie bieliznę, bo mój chłopak kompletnie nie orientuje się w rozmiarach i kila lat temu kupił mi stanik z miseczką E, a ja noszę staniki z miseczką C. Od tego czasu nie ryzykuje smile Na co dzień nosze koronkową bieliznę i mam jej sporo, ale muszę kupić kilka staników sportowych, bo planuje zacząć biegać i nie wyobrażam sobie biegania w klasycznym staniku, bo to musi być bardzo niewygodne, a nie mam też małego biustu. Szukałam już tanich staników i nie wiem, który wybrać, bo kompletnie się na tym nie znam. Któraś z Was nosi może takie sportowe staniki i mogłaby mi doradzić w wyborze? Nie chciałabym kupić niewygodnego i męczyć się w nim podczas biegania.

404

Odp: Jaka bielizna

Bieganie w zwykłym staniku to koszmar. Zwłaszcza przed okresem.
Do biegania koniecznie szerokie ramiączka i proponowałabym jednak usztywniany. Miałam kiedyś bez usztywnienia i w konsekwencji zakładałam oba: zwykły i jeszcze sportowy, bo osobno żaden nie trzymał dobrze.
Miałam  nieco bardziej zabudowany, ale oba tego typu, bez usztywnień, a biust mam ciężki, więc do gimnastyki nadawały się świetnie, a do biegania wcale. Teraz, jeśli będę kupować, to tylko coś mocniej trzymającego.
Tak więc jeśli masz większy biust, to proponuję od razu z usztywnieniem, choć może masz lżejsze piersi, więc wystarczyłby Ci i taki. Sama oceń.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-03-03 22:46:44)

405

Odp: Jaka bielizna

Świetny pomysł, ja też mam spory biust i muszę go tak usztywniać żeby pobiegać:)

406

Odp: Jaka bielizna

Mnie się podobają stroje kąpielowe z bonprix, pewnie w następnej gazetce już będzie spory wybór i wtedy coś sobie zamówię:)

407

Odp: Jaka bielizna

Ja kocham takie gorsety. Mój facet mówi, że wcześniej nie widział kobiety w czymś takim i go to bardziej kręci tongue Polecam, bo faceci je uwielbiają tongue

408

Odp: Jaka bielizna

Ostatnio bardzo podoba mi się bielizna marki Axami... Jest bardzo kobieca...

409

Odp: Jaka bielizna

A mnie tylko Triumph...

410

Odp: Jaka bielizna

A w czym spicie w nocy? Piżamy czy może jakieś delikatniejsze koszulki nocne?Szukam czegoś wygodnego na te ciepłe dni jakie teraz się szykują.

411

Odp: Jaka bielizna

ostatnio kupiłam sobie koszulkę nocną. Każdej kobiecie która chce mieć w łóżku na sobie coś zmysłowego polecam.
Wybór jest dość duży, od satynowych, przez koronkowe po półprzezroczyste, w zależności kto co lubi.
Moi ostatnim zakupem jest czerwona koszulki na ramiączkach z uroczym motywem serduszek. Nie mogę się doczekać jak mąż wróci z delegacji i mnie w niej zobaczy.
Nie raz kupowałam już tam bielizną na wspólne wieczory i noce więc jestem pewna dobrej jakości sprzedawanej bielizny. Fajnie jak bielizna co nieco zasłania i daje pole do popisu wyobraźni.

412

Odp: Jaka bielizna

Jeśli chodzi o wkładki laktacyjne, to niedawno kupiłam na testy.  Zachęciło mnie przede wszystkim to, że lubię kolorową bieliznę, więc cielisty kolor wkładek to super opcja dla mnie smile

413

Odp: Jaka bielizna

A widziałyście chokery? Bardzo mi wpadły w oko. Chyba muszę sobie jakiś kupić.

414

Odp: Jaka bielizna

Ostatnio kupiłam sobie fajną bieliznę w diores, czerwona koronka jest the best!

415

Odp: Jaka bielizna

Jakoś dla mnie ciągle czarna bielizna jest najbardziej elegancka...

416

Odp: Jaka bielizna

Koniecznie koronkowa!

417

Odp: Jaka bielizna

Albo satynowa