URODA I ZDROWIE

Czerwcowy konkurs z poradnikami – wyniki!

18 czerwca 2015, dodał: Redakcja

23

Wraz z Wydawnictwami: VITAL i Studio Astropsychologii dziękujemy Wam za udział w naszym czerwcowym konkursie i za Wasze wypowiedzi na temat: Mój sprawdzony sposób na uniknięcie pecha.

Trójka autorów otrzymuje wspaniałe nagrody książkowe – zestawy aż 6 nowości od sponsorów!  Oto zwycięskie wypowiedzi:

Edzia89

Na mojego pecha najlepszą bronią jest szeroki uśmiech i optymizm, zupełnie zaskakujący, jeśli chodzi o nasze społeczeństwo:) Wtedy pech jest zdezorientowany i natychmiast udaje się w inne miejsce, myśląc, że zabłądził i tym razem na pewno nie trafił do Polski:)

parfois

Mój najlepszy sposób na uniknięcie pecha, to unikanie ludzi, którzy źle mi życzą. Kiedy nie ma ich w moim otoczeniu, to ich negatywna energia nie psuje mi humoru i wszystko idzie gładko, bez przeszkód i przykrych niespodzianek! Warto wprowadzić w swoje życie harmonię i radość, które przyciągają szczęście i powodzenie – wówczas po prostu lepiej się żyje!

NaWidelcu

Gdy Mały Pech puka do drzwi,
wychodzi z lodówki, napsuje krwi,
ja mam sposób na jego unikanie,
robię swoje popisowe danie!

Szklanka uśmiechu, co z tego,
że nie wszystko wychodzi na całego,
kilogram organizacji, bo wtedy
nie napytam sobie biedy.

Garść spokoju, gdyż od tego
mniej wypada z rąk wszystkiego,
łyżeczka śmiechu i rozluźnienia,
nie podchodź zbyt poważnie do zagadnienia.

A potem ugniataj radośnie rękami,
jakbyś się zachwycała kwiatami,
pieść je, podszczypuj i miziaj czule,
jakby te ruchy łagodziły bóle.

Nałóż do formy, tej ulubionej,
która ma kształt kobiety spełnionej,
upiecz w temperaturze gorącej miłości,
a potem pokrój dla wszystkich gości.

Poczęstuj ciastem Małego Pecha,
bo takie ciasto warte jest grzechu,
i patrz na jego i Twoją przemianę,
w miejsce Małego Pecha Wielkie Szczęście stanie!

Gratulujemy!

A oto zawartość każdego zestawu nagród:

Michael Reed Gach: „Akupresura – najskuteczniejsze punkty. Podręcznik samodzielnego usuwania powszechnych dolegliwości”

1

Akupresura to wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej sztuka stymulowania palcami punktów na skórze, co uruchamia naturalne procesy samouzdrawiania organizmu. Dzięki niej poprawisz stan swojego zdrowia, zwiększysz witalność oraz złagodzisz codzienne dolegliwości i bóle, bez stosowania jakichkolwiek leków. Z książki dowiesz się, jak odnajdywać skuteczne punkty i naciskać je w bezpieczny i skuteczny sposób. Autor opisuje ponad 40 powszechnych dolegliwości, od alergii po zespół chronicznego zmęczenia. Wyjaśnia, jak samodzielnie możesz pozbyć się bólu głowy, artretyzmu, przeziębienia, grypy, bezsenności, bólu nóg, uderzeń gorąca, depresji i innych dolegliwości. Znajdziesz tu również metody usprawniania funkcjonowania poszczególnych organów. Ból znika „jak ręką odjął”.

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

Lumira: Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki.

5
Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię pech? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od nich uwolnić i się przed nimi zabezpieczyć na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka. Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. W tym poradniku informuje jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. Przedstawia szereg najskuteczniejszych technik ochrony, by pozbyć się negatywnych energii oddziałujących na Ciebie, Twoją rodzinę bądź domostwo. Podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji i ćwiczeń, a także podpowiada, jak identyfikować potencjalne zagrożenia czyhające na Ciebie w życiu codziennym. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

Johanna Paungger, Thomas Poppe:
Uniwersalny kalendarz księżycowy. Jak w pełni wykorzystać rytm księżyca w swoim życiu.

4

Poznaj wpływ Księżyca na Twoje życie i naucz się wykorzystywać jego wsparcie. Autorzy podają precyzyjne instrukcje, jak wybierać optymalne momenty na rozpoczynanie diety, szczepienia, operacje i pozbawione lęku wizyty u stomatologa. Dzięki nim będziesz pielęgnować paznokcie, skórę, włosy i całe ciało w zgodzie z rytmem Księżyca. Poznasz również jego wpływ na prace domowe i ogrodnicze oraz codzienne obowiązki. Dowiesz się, kiedy najlepiej wysprzątać dom, pozbyć się rupieci albo uwolnić od starych przyzwyczajeń. Poznasz Tyrolskie Koło Liczb i nauczysz się rozpisywać i interpretować własny biorytm. Skorzystasz z księżycowej gimnastyki i opracujesz indywidualny typ odżywiania dla każdego z domowników. Na wszystko istnieje właściwy moment. Poznaj go!

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

Bruce Fife: Naturalny detoks. Jak oczyścić organizm, poprawić zdrowie, zapobiegać schorzeniom i odwrócić proces starzenia

3
Toksyny znajdują się w powietrzu, wodzie, żywności, a także są tworzone w każdym z nas jako naturalny produkt uboczny metabolizmu komórkowego. Musimy zatem nauczyć się radzić sobie z nimi najlepiej jak potrafimy. Możemy to zrobić poprzez przeprowadzanie detoksykacji raz na jakiś czas. Oczyści ona organizm ze szkodliwych substancji, w tym trucizn, które mogły się nagromadzić przez dziesiątki lat. Z łatwością pozbędziesz się również problemów skórnych, alergii, nadpobudliwości, miażdżycy, zawrotów głowy, zapalenia stawów, kamieni nerkowych, osteoporozy, zaparć, a nawet licznych postaci raka. Poznasz metody odtruwania takie jak: głodówki, terapia tlenowa i cieplna, oczyszczanie organów (jelita grubego, nerek, wątroby) czy odtruwanie ziołami. Zdrowie poprzez detoksykację.

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

Małgorzata i Norbert Duży:
Nowa kuchnia wegetariańska. Dieta, która chroni serce i wydłuża życie

2

Książka ta jest zachętą do częstszego spożywania produktów roślinnych. Autorzy, wegetarianie z długoletnim stażem, komponują potrawy tak, aby stanowiły pełnowartościowe posiłki i proponują 450 przepisów na smaczne i łatwe w przygotowaniu dania główne, zupy, sałatki, napoje i sosy. Przedstawiają też wykaz produktów żywnościowych i ziół pomocnych przy usuwaniu wielu powszechnych dolegliwości oraz spis witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Rośliny zawierają substancje chemiczne, które zapobiegają chorobom i mogą je leczyć. Dzięki zaprezentowanej w książce diecie obniżysz możliwość wystąpienia chorób serca, poprawisz metabolizm i wydłużysz życie. Z łatwością pozbędziesz się alergii, oczyścisz narządy oraz poprawisz pamięć. Jedz na zdrowie!

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

Alexandra Chauran: Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności

6

Medium, kapłanka i licencjonowana tarocistka, prezentuje kurs jasnowidzenia, dzięki któremu każdy może zacząć swobodnie czerpać korzyści z tej tajemniczej, a w pełni naturalnej sztuki. W tej publikacji ujawnia, jak korzystać z wizualizacji i kierować się intuicją oraz w jaki sposób zgłębić tajniki świadomego śnienia, psychometrii i przywoływać do siebie wizje. Wyjaśnia, czym są omeny i jak czytać z kryształowej kuli. Dokładnie, a zarazem niezwykle przystępnie, opisuje wróżenie z luster, dymu, ognia czy wody. Dowiesz się również, jak dostrzegać aurę i odczytywać z niej ważne informacje. Wszystkie opisane praktyki uzupełnia zbiór najskuteczniejszych modlitw. Poza bogatą teorią dołącza wiele ćwiczeń praktycznych. Rozwiń swój naturalny talent!

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

39 komentarzy do Czerwcowy konkurs z poradnikami – wyniki!

 1. avatar flying pisze:

  A ja pecha ignoruję, i tak nezauważany
  idzie sobie gdzieś indziej, bo czuje, że u mnie jest niechciany:)

 2. avatar Kalinka01 pisze:

  Najlepszym sposobem na pecha jest stosowanie afirmacji, które wzmacniają nasze przekonanie, że będzie dobrze… Jeśli naprawdę uwierzymy, że jesteśmy szczęściarzami, pech nie będzie miał do nas dostępu i nie zamiesza w naszych planach!

 3. avatar Zafira pisze:

  Sól – to jest sposób na oczyszczenie domu i siebie z pecha… Warto od czasu do czasu posypać mieszkanie jej cienką warstwą, a następnie zmieść i wyrzucić, tak jakbyśmy symbolicznie wymiatali niepowodzenie… Stosowała ją moja babcia i mama. W tak oczyszczonym domu lepiej się mieszka, a pech go omija…

 4. avatar JoannB pisze:

  Pecha neutralizuję śmiechem – zawsze jak mnie coś dziwnego spotyka, moja reakcja jest równie dziwna dla otoczenia… Ale dzięki temu oswajam sytuację…

 5. avatar jollek5 pisze:

  Pech w moim życiu jest seryjny, jeśli coś jednego się nie uda, to już czekam, co kolejnego się posypie… Ale ostatnio stwierdziłam, że może lepiej nie „wywoływać wilka z lasu” i nie myśleć pesymistycznie, bo może to ma sprawcze działanie? Mam nadzieję, że moja zmiana w myśleniu spowoduje, że pech nie będzie mnie już atakował…

 6. avatar Mandy pisze:

  Pech doskonale neutralizuje radość życia, umiejętność cieszenia się z drobnych spraw, które nam się udają! Jesteśmy tacy, jak nasze myśli, więc jeśli zaprogramujemy się na powodzenie, to pech będzie nas omijał szerokim łukiem!

 7. avatar kasia1k pisze:

  Mój sprawdzony sposób na uniknięcie pecha to wyparcie z umysłu takiego słowa jak pech. Czasem zdarzają się jedynie zbiegi okoliczności, ale tak naprawdę to my sami kreujemy swoją rzeczywistość. Trzeba zaprogramować swój umysł na radosne zachowania i wydarzenia, trzeba uwierzyć w to że pech nie istnieje, a życie stanie się łatwiejsze i dużo szczęśliwsze.

 8. avatar Kha.Six pisze:

  Pech? A co to pech? Takie coś nie istnieje! Czasem coś się nie układa, ale żeby wymyślać jakiś pech? Spluwać prze lewe ramię czy obchodzić dookoła drabinę? Nic z tych rzeczy- jak się nie myśli o problemie to go nie ma- więc ja nie myślę o pechu i go nie spotykam xD Chociaż czasem zdarza mi się czasem coś niemiłego… xD

 9. avatar Yolana pisze:

  Moje zawierzenie Opatrzności wyklucza istnienie pecha w moim życiu, bo przecież wszystko, co się wokół mnie dzieje, jest wynikiem jej odgórnego planu…

 10. avatar green10 pisze:

  Pecha odpędza mój wieczny, nieuleczalny optymizm, zawsze uważam, że nawet jak teraz jest źle, to zaraz przecież będzie lepiej!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

jakie są wasze ulubione sklepy z ub…
Moj number one to New Look,Bay,Quiz,River IslandPotem H&MPrzyznam tez,ze czasem zakupię coś...
Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?…
W sumie ja z pomocą kwasu redukowałam zmarszczki na twarzy w krakowskiej vesunie....
Galeria Przymorze
W CCC mają -40% rabatu na torebki.
Grzywka
Ja nigdy nie miałam, bo nie pasuje do mojego kształtu twarzy.