URODA I ZDROWIE

Cykl spotkań w PROFEMED Medycyna Estetyczna

1 lipca 2016, dodał: luxPR

W Klinice PROFEMED Medycyna Estetyczna mieszczącej się w warszawskim Hotelu Marriott zainicjowano cykl spotkań pod hasłem „Piękno jest sztuką”, których ideą jest prezentowanie prac artystów malarzy i fotografików oraz przybliżanie różnych aspektów piękna, a także  fizycznego i psychicznego dobrostanu.

Jacek Łydżba, Lidia Popiel, Dominika Jaśkowiak (Szefowa agencji LuxPR).JPG

Inauguracyjne spotkanie otworzył wernisaż obrazów Jacka Łydżby. Goście mogli obejrzeć akwarelowe portrety kobiet malowane na starych nutach, które artysta znalazł w jednym ze swoich ulubionych antykwariatów. “Chciałem dać tym papierom drugie życie, wskrzesić je i ocalić od zapomnienia”- podkreśla malarz. Stąd pomysł malowania kobiecych portretów na odnalezionych utworach. Twarze kobiet osadzone zostały m.in. na sonatach, walcach, dumkach, ariach i balladach.

Jacek Łydżba, Karolina Zawadzka, Marcelina Zawadzka.JPG

Jacek Łydżba urodził się w 1966 roku we Włoszczowie, zdobył dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Był nominowany do „Paszportów Polityki”. Jest malarzem, który wyrósł z tradycji polskiej szkoły plakatu, a jego obrazy są wyraziste, mocne i jasno komunikujące swój przekaz. Charakteryzują je czyste, intensywne kolory. Na obrazach odnajdziemy przede wszystkim alegoryczne sceny zabarwione mistyką, anioły, postaci ludzkie, ale także zwierzęta, samoloty, okręty czy samochody, często z nutą zabawnej przewrotności.

Piękno jest sztuką - spotkanie w centrum PROFEMED.JPG

Podczas wernisażu w PROFEMED goście mogli wysłuchać mini – wykładu dr. n. med. Lubomira Lembasa pt. „Chirurgia plastyczna nauka i sztuka, piękno, brzydota, rzeczywistość” oraz porozmawiać z Elżbietą Gozdecką, twórczynią i dyrektorem PROFEMED Medycyna Estetyczna o idei, jaka przyświecała powstaniu tej wyjątkowej placówki.

PROFEMED Medycyna Estetyczna to miejsce, które ma inspirować w różnych aspektach. “Nie wyobrażam sobie kliniki, która nastawiona jest jedynie na wynik ekonomiczny. Jeżeli jakiemukolwiek przedsięwzięciu nie towarzyszy wyższy cel to jest niedobrze –podkreśla Elżbieta Gozdecka .Kobietę zawsze ciągnie do tego co z nią współgra czyli do rzeczy pięknych i wartościowych. Ja osobiście uwielbiam tego typu spotkania, które pozwalają wyjść poza szarą ekskluzywną rutynę.

Dr Lubomir Lembas, Elżbieta Gozdecka (Dyrektor centrum Profemed), Teresa Rosati, Jacek Łydżba, Marcelina Zawadzka, Karolina Zawadzka, Dominika Jaśkowiak (Szefowa agencji LuxPR).jpg

PROFEMED Medycyna Estetyczna w warszawskim Hotelu Marriott to ponad 450 usług, światowej klasy sprzęt oraz grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów: lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, dietetyków, psychologów, psychiatrów, coachów, rehabilitantów, osteopatów, masażystów, wizażystów i stylistów.

Elżbieta Łydżba, Jacek Łydżba, Kaja Łydżba, dr Lubomir Lembas, dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska, Elżbieta Gozdecka (Dyrektor centrum Profemed), Dominika Jaśkowiak (Szefowa agencji LuxPR), Marcelina Zawadzka.jpg

Wystawę obrazów Jacka Łydżby można oglądać do końca wakacji.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Arkana
Teraz jest sporo kremów nawet 60% taniej
Serial "Sex w wielkim mieście'
Czasem wracam do niektórych odcinków, są bardzo życiowe:)
Domowe przepisy
Ja mam świetny przepis na placuszki z dyni, z imbirem i cynamonem:)
Łuszczyca plackowata a pospolita
Podobno stres nasila łuszczycę, więc i psycholog by się przydał...