Baza rozświetlająco-nawilżająca Giordani Gold Pearls Oriflame – Kosmetyk Tygodnia! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Baza rozświetlająco-nawilżająca Giordani Gold Pearls Oriflame – Kosmetyk Tygodnia!

27 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Przygotowanie twarzy do makijażu to klucz do trwałego i udanego make-upu. Nawet najtrwalsze kosmetyki kolorowe nie pomogą, jeśli nie zadbamy o właściwe nawilżenie skóry. Codzienny makijaż, noszony przez 10 lub więcej godzin, to spore wyzwanie dla kondycji naszej cery. Jak zadbać o jej regenerację, odświeżenie i dotlenienie?

W tym tygodniu nie bez uzasadnienia status KOSMETYKU TYGODNIA otrzymała marka Oriflame i jej żelowa baza Baza rozświetlająco-nawilżająca Giordani Gold Pearls pod podkład. Baza odświeża skórę i dodaje jej energii przed nałożeniem makijażu. W momencie nakładania bazy na skórę perełki uwalniają pigmenty o jasnym – średnio nasyconym odcieniu.
Baza jest dodatkowo nasycona kwasem hialuronowym, by intensywnie nawilżać skórę. Baza bardzo szybko wchłania się w warstwę naskórka, tworząc ujednolicony materiał do nałożenia dalszych kosmetyków: podkładu i bronzera. Baza posiada lekką konsystencję, po nałożeniu jej na twarz skóra wygląda na delikatnie rozświetloną, świeżą i młodszą. Mamy wrażenie jakbyśmy przed  chwilą poddały się zabiegowi bankietowemu w salonie kosmetycznym! Dodatkowym atutem produktu jest jego wydajność: wystarczy niewielka ilość aby doskonale pokryła całą powierzchnię twarzy. Makijaż utrzymuje się zdecydowanie dłużej, wyglądając świeżo i nienagannie.

 

testowała: Małgorzata Kopeć

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Odciski na końcach palców stóp
Usuwanie odcisku polega na mechanicznym opracowaniu zmiany za pomocą dłuta. Podczas zabiegu niemal natychmiast...
pazury u stóp
Leczenie brodawek wirusowych (potocznie kurzajek) polega głównie na zwalczaniu zmian skórnych wywołanych przez wirus...
Chodzicie na pedicure?
Zadbasz o stopy u podolga np. zabieg Kart na suchą skórę warto zajrzeć...
haluksy
Polecam pójść do podologa. W Bydgoszczy jest nowa Klinika https://medoz.pl