Baza rozświetlająco-nawilżająca Giordani Gold Pearls Oriflame – Kosmetyk Tygodnia!

27 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Przygotowanie twarzy do makijażu to klucz do trwałego i udanego make-upu. Nawet najtrwalsze kosmetyki kolorowe nie pomogą, jeśli nie zadbamy o właściwe nawilżenie skóry. Codzienny makijaż, noszony przez 10 lub więcej godzin, to spore wyzwanie dla kondycji naszej cery. Jak zadbać o jej regenerację, odświeżenie i dotlenienie?

W tym tygodniu nie bez uzasadnienia status KOSMETYKU TYGODNIA otrzymała marka Oriflame i jej żelowa baza Baza rozświetlająco-nawilżająca Giordani Gold Pearls pod podkład. Baza odświeża skórę i dodaje jej energii przed nałożeniem makijażu. W momencie nakładania bazy na skórę perełki uwalniają pigmenty o jasnym – średnio nasyconym odcieniu.
Baza jest dodatkowo nasycona kwasem hialuronowym, by intensywnie nawilżać skórę. Baza bardzo szybko wchłania się w warstwę naskórka, tworząc ujednolicony materiał do nałożenia dalszych kosmetyków: podkładu i bronzera. Baza posiada lekką konsystencję, po nałożeniu jej na twarz skóra wygląda na delikatnie rozświetloną, świeżą i młodszą. Mamy wrażenie jakbyśmy przed  chwilą poddały się zabiegowi bankietowemu w salonie kosmetycznym! Dodatkowym atutem produktu jest jego wydajność: wystarczy niewielka ilość aby doskonale pokryła całą powierzchnię twarzy. Makijaż utrzymuje się zdecydowanie dłużej, wyglądając świeżo i nienagannie.

 

testowała: Małgorzata Kopeć

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Romans z żonatym
Czasem wystarczy mała intryga i facet daje się okręcić wokół palca...
Sklep a jego reklama ?
Ale dobrej firmie też trzeba pomóc w promocji oferty....
Rewolucyjne technologie i high-tech
A ja nawet lubię jak technologia ulatwia mi życie, pamięta za mnie...
Jak dokończyć budowę domu przy rosn…
Wykończyć kuchnię, pokój i łazienkę i zamieszkać -a resztę robić wg możliwości....