276

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Poznałam kogoś wirtualnie dawniej i on miał problem z długością. Rozmawialiśmy na Skype, wstydził się trochę mówić o tym, ale powiedział,że ma zbyt długiego, wysłał nawet fotkę i radził się jak to rozwiązać, serio.

277

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Chyba tylko operacyjnie, ale mogłaś mu w żartach poradzić, żeby na noc przywiązywał go do żyrandola to może się wydłuży?... wink

278

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Co znaczy zbyt długi? Plącze się mu między kolanami? big_smile

279

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Widocznie kobiety go krytykowały... Ale taka większa długość też jest praktyczna, np. w toalecie się przydaje:)

280

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Poręczniejszy big_smile
Taki bardziej pod męską dłoń, haha big_smile

281

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Już nie pamiętam ile cm, ale coś ok 30... 28 chyba

282

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Przypominał mi się stary dowcip o policjancie, który widzi, jak gość załatwia potrzebę pod płotem, więc na niego krzyczy: Co robicie obywatelu, przecież 20 m stąd jest szalet! A obywatel: A co pan władza myśli, że ja mam szlauch?

283

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nie rozumiem tego kawału, jak to blondynka tongue

284

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja to rozumiem tak, że facet stwierdził, że nie przecież sięgnie swoim sprzętem stąd gdzie jest, do tej toalety, która jest o 20 m stąd, jak mu radzi policjant:)

285

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Aaaa chyba właśnie tak,że facet nie tak długiego na 20 m big_smile

286

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

A ja znam taki dowcip - też dobry:)

Rozmawia dwóch kolegów:
- Wiesz, co zazwyczaj mówią do mnie kobiety?
- Nie.
- Skąd wiedziałeś?!?

287

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Rozmawia młoda parka:
- Kochanie, weźmiemy ślub?
- Nie. Zdzwonimy się.

288

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Przypomina mi się taka reklama sprzed paru lat,  siedzi sobie para i on trzyma w ręce pudełeczko od biżuterii, otwiera, a tam... prezerwatywa;) Na nic więcej liczyć nie można...

289

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=subtellna]Już nie pamiętam ile cm, ale coś ok 30... 28 chyba[/quote]

Trzeba go było zaprosić i zaznaczyć na ścianie przy futrynie, tak jak zaznacza się wzrost. Postawić delikwenta bokiem przy drzwiach i zaznaczyć pionowo wzrost, długość na wprost. Każdego następnego porównywać z najlepszym wynikiem, albo pozaznaczać na zielono, niebiesko i czerwono długość [color=green]akceptowalną[/color], [color=blue]dopuszczalną pod warunkiem, że facet ma jakieś inne zalety[/color] i [color=#FF0000]absolutnie nie do przyjęcia[/color]. Kiedy wypadnie ta ostatnia to facet od razu będzie mógł przejść przez te drzwi i nie wracać.

290

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Bardzo słusznie, tylko że średnia europejska to coś ok. 15 cm, więc chyba co setny przejdzie przez takie drzwi..:)

291

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No to faceci z krótszym niż 15 mają problem big_smile
Niechcemisie-ja tu tu robisz takie kolorowe literki? wink

292

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Aaaa już wiem jak robisz literki big_smile
[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/help/bbcode/[/url]

293

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=niechcemisie][quote=subtellna]Już nie pamiętam ile cm, ale coś ok 30... 28 chyba[/quote]

Trzeba go było zaprosić i zaznaczyć na ścianie przy futrynie, tak jak zaznacza się wzrost. Postawić delikwenta bokiem przy drzwiach i zaznaczyć pionowo wzrost, długość na wprost. Każdego następnego porównywać z najlepszym wynikiem, albo pozaznaczać na zielono, niebiesko i czerwono długość [color=green]akceptowalną[/color], [color=blue]dopuszczalną pod warunkiem, że facet ma jakieś inne zalety[/color] i [color=#FF0000]absolutnie nie do przyjęcia[/color]. Kiedy wypadnie ta ostatnia to facet od razu będzie mógł przejść przez te drzwi i nie wracać.[/quote]

Niechcemisie,  normalnie masz zbyt  techniczne zapędy na tak wrażliwą sprawę ich długości:) Bo przestaną Cię lubić... wink

294

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Tyle,że piszemy o nich i na nich, to już i tak nie lubią.Daliby blokadę, gdyby było można,
albo jeszcze jakieś kary tongue

295

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Tak, najlepiej gdyby to były 'kary' cielesne ;P

296

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dla nich, czy nam? big_smile

297

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Tu chyba zależy, co kto lubi wink

298

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Zaglądałam do sklepów erotycznych, w których są wstążki do wiązania, kajdanki,
bicze, kneble do ust, zaciski na sutki.
Jakie to ludzie mają fantazje mad

299

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Przyznam, że jeszcze w stacjonarnym sex shopie nie byłam... A częściej sprzedawcą jest tam facet, czy kobieta?

300

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Często jest kobieta i mężczyzna, do obsługi kobiet i mężczyzn, tylko kto kogo obsługuje,
to wyleciało mi z głowy big_smile