301

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja zaszalałam big_smile i za całe 22 zł kupiłam sobie wodę perfumowaną Bi-es "Light the night" big_smile Ma bardzo ładny i trwały zapach. Koleżanki w pracy już mnie pytały, co to za nowe perfumy mam smile
[img]//dobreprodukty.pl/images/offers/real/3325864.jpg[/img]

302

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dostałam na prezent inne tej marki inne i dobrze że się już skończyły bo ani ładne ani trwałe...

Ostatnio kupiłam błyszczyk oriflame i szafirową kredkę do oczu:)

303

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje ostatnie zakupy: odżywka do włosów alterra z granatem i aloesem (fajnie rozczesują się po niej włosy, ale jest bardzo mało wydajna), a drugi zakup to kosmetyk "kolorowy" - podkład Dermika True Magiq Anti - Shine (boski kosmetyk z nieco wyższej półki, niż zwykle używałam. Trzeba m przyznać to, że faktycznie widać tą "wyższą półkę", kiedy nałoży się podkład na twarz).

Ostatnio edytowany przez pinki (2014-01-27 15:15:39)

304

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

2 lakiery miss sporty - fioletowy jasny i niebieski

305

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dziś kupiłam Golden Rose lakier do paznokci matowy róż i Yoskine Body Koncentrat antycellulitowy do ciała. Pierwsze na razie na stoliku, ale antycelulitowo już zadziałałam z ciekawości wink

306

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam w Rossmannie w ramach "ceny na do widzenia" kokosowe masło do ciała Synergen, tonik bezalkoholowy Eva Natura oraz dwa kremy do rąk Isany z kwiatem pomarańczy.

307

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Podkład kryjący Pease w bardzo korzystnej cenie.Trochę się obawiałam efektów,ale okazał się całkiem całkiem.

308

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam sobie maseczkę Cashmere usuwającą oznaki zmęczenia...boska jest. Niedroga, a szybko działa i dodatkowo nawilża.

309

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dziś kupiłam Golden Rose lakier do paznokci matowy róż i Yoskine Body Koncentrat antycellulitowy do ciała. Pierwsze na razie na stoliku, ale antycelulitowo już zadziałałam z ciekawości wink
To jest to samo A jak efekty??

310

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

wczoraj kupiłam serum na przebarwienia firmy APIS.

311

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

W tym tygodniu zakupiłam:
podkład Ingrid gratis był tusz
2 błyszczyki tint firmy Quiz

312

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Baza wygładzająca Cashmere:
[img]//www.sklep.dax.com.pl/foto/medium_165.jpg[/img]
Bardzo fajna, matuje skórę nawet po zastosowaniu tłustego kremu i znacznie przedłuża trwałość makijażu, polecam smile

313

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio "cierpię" na nadmiar kosmetyków, więc jedyny produkt jaki kupuję to płatki kosmetyczne big_smile

314

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

peeling do twarzy oliwkowy Biodermic

315

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja sobie ostatnio kupiłam rozświetlający krem wygładzający z Vichy Idealia. Mam skórę wrażliwą, więc zawsze wybieram kosmetyki hipoalergiczne. Krem ma fajną, lekką konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza. Skóra po nim jest nawilżona, wygładzona i aksamitna w dotyku. Dodatkowo fajnie rozświetla i ujednolica koloryt skóry. Bardzo lubię kosmetyki z Vichy, jest to firma której ufam od wielu lat.

316

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dwa produkty Rival de Loop: tonik bezalkoholowy oraz nawilżający krem na noc.

317

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupiłam sobie lakier do paznokci i eyeliner wink

318

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Oj tam, nigdy za dużo fajnych pachnących kosmetyków, trzeba w końcu mieć coś z życia:) Co nie, dziewczyny? big_smile

Jestem tego samego zdania:) Uwielbiam pachnące kosmetyki, kremy, balsamy , perfumy, mgiełki no wszystko co pachnie i długo się utrzymuje na ciele.  Ostatnio odkryłam bajerancki peeling do ciała sugar baby o zapachu landrynek! Ciało gładziutkie a jakie pachnace... aż mąż nie może się odkleić. O ten :

319

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

kolejny lakier do kolekcji big_smile

320

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja też Vichy, ale serum dynamicznie nawilżające i roll on pod oczy. Bardzo udana para! smile

321

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A jak działa ten roll-on? ja mam podrażnioną skórę pod oczami a wiem, że kosmetyki Vichy to dobre kosmetyki z wyższej półki. Ja teraz mam bardzo wysuszoną skórę twarzy i muszę się czymś ratować.

322

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

cień z inglotu taki jasny beż lubie ich cienie a czasem na olx ( dawniej tablica) można kupić taniej niż w sklepie

323

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam tonik Rival de Loop, zwykły krem Nivea oraz krem DD Ladycode (produkowany przez Bell dla Biedronki). Do tego jeszcze farba do włosów dla Mamci smile

324

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Olejek arganowy do włosów z joanny wink

325

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Diabela]Olejek arganowy do włosów z joanny wink[/quote]

Też używam:)
A ostatnio zamówiłam sobie pigmenty Biotouche z Perfect Glamour. Ciekawa jestem, jak wyjdzie permanentny!