1

Temat: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Słyszałam że pomaga wzmocnić rzęsy, czy któraś z Was stosowała?

2

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Ja słyszałam o olejku rycynowym, ale oba są za tłuste, więc wolę odżywki z drogerii

3

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Wazelina wzmocnić? Pierwsze słyszę... na pewno wzmacniająco działa olejek rycynowy... właśnie na zasadzie odżywki do rzęs

4

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Kiedyś słyszałam, ale nic konkretnego...
Więc.. taki trochę mit jak dla mnie

5

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Tez próbowałam, efekty średnie a jak wazelina dostała mi się do oka to strasznie szczypało. Na odżywienie rzęs podobno bardzo dobre jest serum LashVolution. Działa błyskawicznie bo już po 2 tygodniach można zauważyć efekty a cała kuracja trwa około 3 miesięcy. Ogólnie już kilka razy słyszałam bardzo dobre opinie o niej.

6

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

chyba lepszym pomysłem jest picie pokrzywy, ja teraz dodatkowo kupuję  bo wyczaiłam promocję wink

7

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Można pić pokrzywę o ile nie ma się problemów z hormonami (np. policystycznych jajników). A wazelinę stosowałam i nie pomogła, rzęsy nie urosły tylko się sklejały...

8

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...

9

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

nie miałam żadnych efektów po wazelinie.. sad kupiłam w necie taką odżywkę za 15 złotych i mam teraz bardzo gęste rzęsy <3

10

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Nie próbowałam wazeliny. Olejek rycynowy stosowałam przez jakiś czas, miałam też jakąś odżywkę w takim opakowaniu ze szczoteczką jak tusz do rzęs, ale efektów nie widziałam. Teraz mam Long 4 Lashes, tyle że nie potrafię tego stosować regularnie, a tylko to warunkuje efekt. Wymaga precyzji jak przy robieniu kreski eyelinerem.

11

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Ale one się będą kleić!

12

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Jak najbardziej można używać wazeliny zamiast odżywki do rzęs.Ten powszechnie stosowany kosmetyk zmiękczający skutecznie ochroni Twoje rzęsy przed wypadaniem, tym samym przyspieszając ich wzrost. Aby uzyskać długie i gęste rzęsy, nakładajmy wazelinę na noc.