26

Odp: Oryginalna biżuteria

Też bardzo mi się podoba. Może nie biały, ale taki czarny - miodzio!

27

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja od niedawna bardzo często kupuje bransoletki w tym sklepie  i jestem z nich bardzo zadowolona, bo są wykonane z wysokiej jakości materiałów i ich ceny są bardzo niskie w porównaniu do konkurencyjnych sklepów. Mam już bodajże 4 bransoletki z tego sklepu i każdą z nich noszę bardzo często, bo nie lubię nie mieć czegoś na ręku. Szczególnie przypadły mi do gustu te bransoletki z perłami bardzo dobrze się nosi, są wygodne, a także bardzo ładne.

28

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja preferuję szlachetną biżuerię. Albo złoto albo srebro. Nie przepadam za sztuczną biżuterią bo jestem zdania,że średnio się prezentuje. Szczególnie do pracy. Poza tym sztuczna biżuteria szybko czarnieje, pojawia się nalot i po kilku nałożeniach nadaje się jedynie do wyrzucenia.
Jeśli chcecie trochę zaoszczędzić to polecam przejrzeć sobie sklepy jubilerskie w sieci. Ale nie tych większych firm, ktore często przesadzają z cenami ale mniejszych, które mają o wiele lepszą ofertę.



W którym kupowałam już kilka razy. Mój ostatni nabytek to taki pozłacany komplet:

29

Odp: Oryginalna biżuteria

Złoto też ma swój urok:) to jest cudna kolekcja

30

Odp: Oryginalna biżuteria

A to ja właśnie za złotem nie przepadam. Zdecydowanie wolę srebrną biżuterię.

31

Odp: Oryginalna biżuteria

Lubię połączenie skóry i srebra albo kamieni naturalnych w biżuterii

32

Odp: Oryginalna biżuteria

Wszystko zależy od tego jak się rozumie owe słowa "oryginalna biżuteria". Dla mnie na pewno nie jest to złoto, czy srebro a coś takiego lubię takie troche nietypowe bransoletki i z całą pewnością mogę je nazwać oryginalne i niebanalne.

33

Odp: Oryginalna biżuteria

Ładne rzeczy, chyba sobie coś zmówię, bo idę w czerwcu na wesele i trzeba kupić nową sukienkę i ozdoby:P)

34

Odp: Oryginalna biżuteria

Dla mnie oryginalna jest, no i nie spotykam co drugiej osoby w takiej samej biżuterii, to duży plus smile

35

Odp: Oryginalna biżuteria

A to mi się mało kiedy taka podoba. Teraz wzdycham do celebrytek Sotho.

36

Odp: Oryginalna biżuteria

Na fajną biżuterię,wcale nie trzeba wydawać krocie!!Za bardzo niską cenę można kupić super biżuterię!!

37

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja uwielbiam zwykła biżuterię,która potrafi pięknie się prezentować!!

38

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja lubię kamienie naturalne, nawet bardziej niż złoto i srebro!

39

Odp: Oryginalna biżuteria

Z dodatkami metalowymi lubię:)

40

Odp: Oryginalna biżuteria

Stawiam na ręcznie robioną biżuterię, np:  Uwielbiam koraliki w każdej postaci. Mam ich naprawdę mnóstwo wink

41

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja kupuję w Kuferart.pl

42

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja najczęściej  na targach rękodzieła bo lubię niepowtarzalne rzeczy.

43

Odp: Oryginalna biżuteria

To ja biżuterii szukam zwykle przez internet. Oryginalne lubię naszyjniki. Pasują do prostych t-shirtów. Na  jest ich całkiem sporo. Na przykład, co myślicie o tym:



Taki styl boho jest teraz bardzo modny. Podoba Wam się?

44

Odp: Oryginalna biżuteria

Także szukałam przez internet. Narzeczony prosił mnie bym sama sobie wybrała pierścionek zaręczynowy z brylantem. Cena nie była dla niego istotna, miał się po prostu mi podobać. A że mi się po sklepach nie chciało chodzić to wybrałam sobie śliczny pierścionek w . Pod koniec roku mamy ślub smile

45

Odp: Oryginalna biżuteria

Mi to sporo pierścionków tutaj wpadło w oko

46

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja uważam, że oryginalna srebrna biżuteria nie musi być droga. Warto zajrzeć na  bo sklep Anka Biżuteria to sklep dopasowany do nowoczesnych trendów. Dbają o bardzo dobry kontakt z Klientem, gwarantują szybki zwrot pieniędzy, jeśli produkt nie spełni oczekiwań. Codziennie ulepszają ofertę i gwarantują niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości biżuterii srebrnej.

47

Odp: Oryginalna biżuteria

Tutaj macie sprawdzone namiary -
Tego typu biżuteria naprawdę znakomicie się sprawdza, a przy okazji nie jest droga.
Pewnie, że to kwestia budżetu, stylu, ale pod każdego coś się dopasuje.
To tanie rzeczy.

48

Odp: Oryginalna biżuteria

Jubilea.pl ma oryginalną bizuterię srebrną, srebro jest próby 925 wiec dobrej.
Kupiłam wczoraj te kolczyki z kryształem Swarovskiego

za ok 100zl, przyszło kurierem w firmowym pudełeczku smile
[i

49

Odp: Oryginalna biżuteria

Teraz poluje na jakieś fajne kolczyki, przydadzą się na sylwka wink

50

Odp: Oryginalna biżuteria

W kuferart.pl są świetne oryginalne ozdoby...