176

Odp: zdrowe przekąski

Polecam suszone owoce, najlepiej pomieszane - mają mnóstwo witamin i są pyszne!

177

Odp: zdrowe przekąski

Chipsy z jarmużu własnej roboty <3

178

Odp: zdrowe przekąski

Myślę, że jak ktoś lubi słodkie to może sięgnąć po produkty słodzone stewią, ja właśnie tak często robię. Tu można znaleźć wiele takich produktów. To przekaski bezcukrowe, więc to fajna alternatywa dla osób które mają za wysoki poziom cukru.

179

Odp: zdrowe przekąski

[quote=gunia]Chipsy z jarmużu własnej roboty <3[/quote]

Z batatów są też rewelacyjne. Ja bardzo często robię jedne albo drugie, szczególnie na imprezach.

180

Odp: zdrowe przekąski

U mnie ostatnio królują orzechy:) Kupiłam na targu młode laskowe, jeszcze zielonkawe łupiny mają - pycha:)

181

Odp: zdrowe przekąski

Chrupki kukurydziane, chociaż mają trochę soli, ale na pewno mniej niż chipsy...

182

Odp: zdrowe przekąski

[quote=katasia]U mnie ostatnio królują orzechy:) Kupiłam na targu młode laskowe, jeszcze zielonkawe łupiny mają - pycha:)[/quote]

Uwielbiam orzechy laskowe! Też ich poszukam. Ostatnimi czasy chrupię w pracy cały czas nerkowce.

183

Odp: zdrowe przekąski

A ja lubię chrupki, ostatnio  te o smaku zielonej cebulki, chociaż kaloryczne, ale mi poprawiają humor:)

184

Odp: zdrowe przekąski

Zdrowe przekąski w moim rozumieniu to np. świeże i suszone owoce, różnego rodzaju orzechy, frytki z marchewki albo batatów, pycha big_smile

185

Odp: zdrowe przekąski

Pamiętam, że kiedyś robiłam otrębowe kuleczki. Też całkiem fajny sposób na zdrową przekąskę.

186

Odp: zdrowe przekąski

Ja robiłam ostatnio batoniki musli, które też okazały się bardzo smaczną, a do tego zdrową przekąską.

187

Odp: zdrowe przekąski

W rossmanie można dostać chrupiące piramidki z ryżu białego i brązowego, kaszy palonej i zwykłej oraz z kaszy jaglanej. Fajna przekąska.

188

Odp: zdrowe przekąski

Przywiozłam cały bagażnik jabłek .Z mężem obieraliśmy ,kroiłam i suszyłam na czipsy

189

Odp: zdrowe przekąski

Dobry pomysł, lubię takie zdrowe przekąski:)

190

Odp: zdrowe przekąski

chipsy z jabłek mam zawsze pod ręką ,jesienią nasuszyłam jabłka i teraz jak znalazł.

191

Odp: zdrowe przekąski

Też mam takie suszone jabłka, ale raczej używam ich do różnych potraw. Jakoś nie lubię takich "chipsów".

192

Odp: zdrowe przekąski

U mnie na stole zawsze stoją jako przekąska orzechy, ziarna słonecznika ,pestki dyni ,morele ,gdy tylko mam ochotę to po nie sięgam i moi bliscy także.

193

Odp: zdrowe przekąski

Ja najczęściej po orzechy sięgam. W sumie zjem niedużo i już jestem zapchana wink.

194

Odp: zdrowe przekąski

Gotuję cieciorkę wykładam ,żeby wyschła ,mieszam z papryką ostrą trochę,rozsypuję na blachę i wkładam do nagrzanego piekarnika na 20 min .Jest super przekąska smile

195

Odp: zdrowe przekąski

u mnie to:

- orzechy nerkowca
- płatki migdałowe
- jogurt naturalny z borówkami
- pomidor i ogórek z serkiem wiejskim
- frytki warzywne
- omlet warzywny

196

Odp: zdrowe przekąski

kroję marchewkę,paprykę w cienkie paluszki i zawsze mam pod ręką smile

197

Odp: zdrowe przekąski

Pestki dyni do skubania ,wtedy poświęcam trochę czasu na obieranie ,ale jak jest sucha to szybko idzie:)

198

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio odkryłam chipsy warzywne, świetna alternatywa dla tych solonych...

199

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio zajadam się mieszanką studencką - różne orzechy, migdały, rodzynki - samo zdrowie!

200

Odp: zdrowe przekąski

Mnie bardzo odpowiadają orzechy i to różnego rodzaju. Czasem sięgam po banana lub gruszkę. Lubie też suszone owoce.