26

Odp: Co na piękne piersi

Mam dokładnie tak samo... Jestem zdecydowanie ciepłolubna i zimna woda to dla mnie zmora... Letnią pod prysznicem jestem w stanie przetrwać w lecie, ale zimnej niee tongue

27

Odp: Co na piękne piersi

Kiedyś, mając lat naście, kupowałam taki kwartalnik:"Bądź piękna z Dziewczyną". Tam była taka rada: zawiń w ręcznik kostki lodu i zrób masaż dekoltu.

28

Odp: Co na piękne piersi

oo to już bardziej mi się podoba . tylko gorzej z wykonaniem - jestem leniem ; sad

29

Odp: Co na piękne piersi

hehe Młoda tongue dbanie o urodę wymaga poświęceń big_smile

30

Odp: Co na piękne piersi

No właśnie.
A jak tak bardzo Ci się nie chce to niech facet weźmie kostki lodu i pobawcie się... w ujędrnianie ciała.

31

Odp: Co na piękne piersi

Pomysł świetny tongue I obydwie strony będą zadowolone big_smile

32

Odp: Co na piękne piersi

Hej, ja używałam tabletek,mój biust stał się jędrny i trochę się powiększył, ale jak przestałam to wrócił do dawnej formy...

33

Odp: Co na piękne piersi

Mam pytanie do dziewczyn które stosowały lub stosują tabletki. Czy nie bolą Was piersi od czasu stosowania tabletek?

Ostatnio edytowany przez dorotka19-d1 (2012-09-14 16:23:12)

34

Odp: Co na piękne piersi

Jesli bolą to jest jakiś problem zdrowotny z nimi...

35

Odp: Co na piękne piersi

Oczywiście że  piersi bolą i wówczas dopiero ważne jest dobranie odpowiedniego stanika. Dzięki temu będziesz miała możliwość zmniejszenia dolegliwości bólowych. Najważniejsze jest zdecydowanie się na skorzystanie z możliwości wyboru najlepszego dla siebie biustonosza.

36

Odp: Co na piękne piersi

hmmm..ja biorę tabletki już 2 tydzień i zmian jakoś nie widzę, kupiłam w necie ...
czy jest sens kupować ten drugi? A może 2 tygodnie to jeszcze za mało i poczekać a dopiero później próbować?

Zna się ktoś na tym tu i porówna oba składy tych dwóch preparatów ?

37

Odp: Co na piękne piersi

W zasadzie to nie musicie robić niczego wielkiego, po prostu dbajcie o swoje piersi, badajcie je, dobrze się odżywiajcie. I niech wasi faceci pamiętają o tym, że o piersi trzeba dbać ;-)

38

Odp: Co na piękne piersi

Są specjalne ćwiczenia na biust, warto też stosować masaże

39

Odp: Co na piękne piersi

Ale czasu nie oszukasz, a tu skóra jest delikatna i szybko wiotczeje...

40

Odp: Co na piękne piersi

Trzeba masować i brać naprzemienny zimny i ciepły prysznic!