1

Temat: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Hej

Zastanawiam się czy nie wziąć by jakiejś pożyczki pozabankowej bez sprawdzania BIKu (mam trochę innych kredytów). Możecie coś polecić? Ja znalazłam jedną i wydaje mi się to bardzo sensowna okazja.

2

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Odradzam, procenty są tam kolosalne, więc jeśli nie chcesz wpaść w spiralę długów, to lepiej zaciśnij pasa i przeczekaj gorszy okres zamiast się pakować w taki kredyt...

3

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Jeśli masz inne zobowiązania, to może kredyt konsolidacyjny by był odpowiedni dla Ciebie? Parabanki to duże koszty i chyba większe ryzyko, niż w banku? W sieci znajdziesz nie tylko porównania aktualnych ofert kredytów, ale i spora wiedze na te tematy. Warto poczytać i wybierać świadomie.

4

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Szczerze odradzam. Zresztą przeczytaj sobie dokładnie, jakie są warunki takiej pożyczki i momentalnie Ci się odechce. Jeśli Ci ciężko to lepiej idź i poproś znajomych, rodzinę o pożyczkę. Przynajmniej będzie bez ogromnych odsetek. Na prawdę zastanów się.

5

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Fakt, lepiej już nawet coś sprzedać, jeśli nie ma możliwości pożyczyć.

6

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Nie wszystkie pożyczki, które udzielane są szybko i bezproblemowo, są złe. . Firma jest rzetelna i uczciwa. Klientom oferuje kwoty do 15 tyś. zł, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oprócz samych pożyczek firma oferuje pomoc doświadczonych konsultantów, którzy pomagają i doradzają, aby klient nie wszedł w spiralę zadłużenia.

7

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Nie wiem jakie są pożyczki bez BIK. Jednak myślę, że  chodzi o sprawy związane z kredytami zadłużeniem warto zagladać na takie serwisy jak poradnik wierzyciela http://poradnikwierzyciela.pl/ bo jest tam sporo ciekawych artykułów. Są tam poruszane tematy takie jak postępowanie egzekucyjne oraz sądowe. Porusza także tematy windykacji polubownej oraz prawa upadłościowego. Warto zajrzeć

8

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Ja też raczej odradzam, choć zdaje sobie sprawę, że czasami po prostu nie mamy wyjścia... A czy wiesz jak sprawdzić swoją historię w KRD? Jeśli nie koniecznie przeczytaj artykuł na https://kredyt123.pl/warto-wiedziec/jak … tem-w-krd- , to ważne nie tylko żeby sprawdzić swoją sytuację ale i firmy z której usług masz zamiar skorzystać...

9

Odp: Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?

Nie zgadzam się pożyczki dla BIK są dobre dla 2 grup - osób które pracują na czarno i w banku nie dostaną albo dla zadłużonych którzy chcą spłacić wszystko i spłacać jedną mniejszą ratę, dla tych drugich jest całkiem sporo opcji - http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych nie ma co się dziwić jak Polacy są coraz bardziej zadłużeni na świecie.