1

Temat: Co na piękne piersi

Srttosujecie preparaty na ujędrnienie czy powiększenie piersi? Ja ostatnio tak i  rzeczywiście zrobiły się pełniejsze i piękniejsze.  Myślę, że na jednym opakowaniu nie poprzestanę. Przy okazji moja skóra się rozjaśniła, włosy i paznokcie się wzmocniły. W sam raz jest dla Pań po okresie karmienia i/lub po dużej utracie wagi.
A co Wy o tym sądzicie?

2

Odp: Co na piękne piersi

Ja nic nie stosuję  bo są i tak piękne...

3

Odp: Co na piękne piersi

Sądzę, że nigdy nie odważę się stosować jakiejś chemii wink

4

Odp: Co na piękne piersi

A ja uważam,że czasem warto sobie pomóc.

5

Odp: Co na piękne piersi

Ale to jest przeładowane chemią, a piersi to obszar podatny na nowotwory np...

6

Odp: Co na piękne piersi

Ja też jakoś sceptycznie podchodzę do takich środków

7

Odp: Co na piękne piersi

Trzeba przede wszystkim myśleć o zdrowiu...

Ostatnio edytowany przez justyna (2011-07-14 21:25:16)

8

Odp: Co na piękne piersi

Oj bo dziewczyna się zakochała w środkach powiększających biust i głosi prawdę objawioną wszędzie, gdzie się da wink
A tak serio: gdyby to rzeczywiście działało, to nie byłoby tylu "płaskich" dziewczyn na tym świecie... Co jakiś czas takie "wynalazki" są reklamowane, ale jakoś nie znam nikogo, komu by nagle piersi urosły i nie byłaby to sprawka chirurga plastycznego albo ciąży smile smile smile
Poza tym nie każdy/każda lubi duży biust, taki średni jest w sam raz.

Ostatnio edytowany przez summerlove (2011-07-15 09:58:27)

9

Odp: Co na piękne piersi

JA to bym chętnie skorzystała z takich wynalazków, bo nie miałabym nic przeciwko, żeby mój biust był odrobinę większy big_smile Ale niestety moja wiara w takie wynalazki jest równa zero... neutral tongue

10

Odp: Co na piękne piersi

Ninek, człowieku małej wiary big_smile

11

Odp: Co na piękne piersi

Lepiej zainwestować w dobry stanik niż faszerować się chemią tongue

12

Odp: Co na piękne piersi

Najlepiej taki push-up, albo wypchać go domowym sposobem - tanio i skutecznie od zaraz wink

13

Odp: Co na piękne piersi

Na pewno, bo jak przestaniesz je brać, to pewnie się zrobią zwisy albo wrócą do poprzedniej wielkości i stracą jędrność.... Już tam wykombinowali, jak przywiązać klienta do produktu wink

14

Odp: Co na piękne piersi

[quote=summerlove]Najlepiej taki push-up, albo wypchać go domowym sposobem - tanio i skutecznie od zaraz wink[/quote]

Do domowych sposobów się nie uciekam tongue A co do push-up'ów to też nie każdy może być tongue Nie lubię jak ma za dużo wypchane tongue Taki z umiarem musi być...

15

Odp: Co na piękne piersi

Jasne, żeby wam nie urosło, ale coś innego po takich 'wynalazkach"...

16

Odp: Co na piękne piersi

Ha ha ha big_smile big_smile big_smile
Dobre big_smile

17

Odp: Co na piękne piersi

ja stosowałam ale nie zadziałało

18

Odp: Co na piękne piersi

Może problem był za duży? (albo za mały smile

19

Odp: Co na piękne piersi

Zawsze można poddać się zabiegowi, kształt się poprawi zmniejszając itd. Wielkie cycki są fajne w wieku 20-25 lat, bo już gówniarze się z nich nie śmieją, a jeszcze nie zaczynają zwisać. Demi Moore pomniejszyła biust i czy zabrało jej to coś z seksapilu? Przeciwnie!
A propos samoistnego zmniejszania się piersi:  Przedwczoraj spotkałam koleżankę, która miała fajny normalny biust w przeciętnym rozmiarze. Bardzo schudła, choć i tak była szczupła i straciła piersi całkowicie. Pod bluzką widać same sutki i nic więcej, żadnej wypukłości. Przeraziłam się.

20

Odp: Co na piękne piersi

Kiedyś gadałam z dziewczynami w pracy o jakimś innym preparacie do smarowania piersi i doszłyśmy do wniosku że takie codzienne "głaskanie" piersi powoduje że skóra jest napięta, piersi się podnoszą i dlatego wyglądają pełniej.

Najlepiej na ładny podniesiony biust robi naprzemienny prysznic zimny i gorący, działa bo przez całe lato robiłam na całe ciało i rzeczywiście biust też zyskał, chodzi o ujędrnienie skóry smile teraz niestety zarzuciłam tą praktykę bo wchodzę pod prysznic się wygrzać i na zimna wodę nie mam wcale ochoty ale w lato na pewno wrócę do tego smile

21

Odp: Co na piękne piersi

ja tak jak większość z Was jestem sceptycznie nastawiona do takich wynalazków ale czego to się nie wymyśli żeby zarobić. używałam kiedyś balsamu (dostałam go, bo ja nie inwestuje w takie cudotwórcze preparaty), który miał dać efekt push up i gie dał. Stanik z  push up (oczywiście z zachowaniem umiaru), piersi do przodu, bo jednak wyprostowana postawa daje dużo i heja.

22

Odp: Co na piękne piersi

Głaskanie? Hm...
W durnym "Fakcie" było kiedyś zdjęcie dziewczyny, ktora codziennie rano wychodzi na golasa na balkon, żeby zimne powietrze cycki jej ujędrniło.

23

Odp: Co na piękne piersi

hahaha niechcemisie , no to ciekawe.
Ja bym się jednak nie odważyła, choć ujędrnienie przydałoby mi się... Coś polecacie?

24

Odp: Co na piękne piersi

Zimny prysznic tongue

25

Odp: Co na piękne piersi

odpada, nie potrafię tego wytrzymać , w ogóle nie znoszę zimnej wody aaaż mnie ciary przechodzą, nawet w największy upał wodę muszę mieć co najmniej letnią. Nawet do picia nie lubię takiej lodowatej , tylko hmm...jakby to określić ''zimną w stopniu umiarkowanym'' smile