1

Temat: krem

Chodzi o krem do twarzy , macie coś poleconego , co nie zostawia smug , nawilża skóre ewentualnie ją wygładza . ? MOże byc krem na noc lub na dzień. Obojętnie byle by działał.

Ostatnio edytowany przez milka4 (2016-08-07 20:02:24)

2

Odp: krem

Lekkie kremy ma Farmona, szybko się wchłaniają i dobrze nawilżają.

3

Odp: krem

Polecam kremy z tej serii. Ja osobiście używam kremu na dzień i tego żelu na noc.Idealnie nawilżają i wygładzają skórę,nie kleją się i nie pozostawiają smug.

4

Odp: krem

Może któryś naturalny? Tylko musisz dobrać krem odpowiedni do swojej cery.

5

Odp: krem

A może wypróbujesz krem LV Polska - hipoalergiczny, dający efekt nawilżenia 24H.

6

Odp: krem

polecam krem Soufre,  oliwkowe....  Sa swietne:)

7

Odp: krem

ostatnio kupilam sobie taki krem igrum Linea
Zawiera olejek kokosowy, oliwę z oliwek, olej z pestek moreli, ekstrakty z czarnej porzeczki, jabłka i babki zwyczajnej także same naturalne składniki, a ja jestem eko mianiaczką smile

8

Odp: krem

też lubię naturalne kosmetyki

9

Odp: krem

polecam kremy nivea albo z ziaji.

10

Odp: krem

Ja byłam baaardzo zadowolona z kremu Eveline z linii bioHyaluron 4D. Doskonała konsystencja, piękny zapach, szybko się wchłania, można w mig nakładać puder smile

11

Odp: krem

kochana jeśli zależy ci na produktach, które nie uczulają i są w 100% roślinne to ja mam podkład do cery tłustek i super się sprawdza. Nie zatyka porów, ma ładny zapach i super konsystencję. Niestety ale te produkty, z sieciówek po prostu się u mnie zupełnie nie sprawdzały.

12

Odp: krem

Jakie smugi masz na myśli? Mi żaden krem nie zostawia smug. Chyba, że masz na myśli podkłady? Tu już bywa różnie. Ale skoro wątek dotyczy kremów, to ja mogę polecić na przykład oeparol. Mają kilka linii, ja kupuję w aptece, w tej chwili mam balance. Naprawdę całkiem fajny, a do tego niedrogi.

13

Odp: krem

Z kremów do twarzy ja lubię biodermę, dermedic albo bielende, serię dr Medica. Jest dobra do cery naczynkowej, nawilża i niweluje zaczerwienienia, nie podrażnia

14

Odp: krem

Lubię kremy z nivea szczególnie ten z Q10. Teraz mam Soraya ideal beauty niebieski i jest bardzo fajny pod makijaż.

15

Odp: krem

A ja zastanawiam się ostatnio nad zakupem kremu brzozowego. Stosowała go któraś z Was? Jakie rezultaty?

16

Odp: krem

Każda kobieta powinna mieć jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy. Jest to nawilżający krem na noc, który ma zaawansowaną formułę  z opatentowaną technologią Tri-Peptide oraz ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych. Myślę, że świetnie się sprawdzi na każdej skórze smile

17

Odp: krem

Bardzo dobre kremy  to naturalny skład na bazie olejków, wyciągów roślinnych, które sprawdzają się rewelacyjne pod wieloma względami. Kosmetyki kosztowne ale działające. Do tego użytkować można je przez długi czas, bo są bardzo wydajne.

18

Odp: krem

Kochana, ale szukasz kremu na noc czy na dzień? Ja od lat stosuję ten sam krem na dzień - o bardzo lekkiej konsystencji do cery tłustej i mieszanej. Niestety nie mogę go dostać w sieciówkach i zamawiam z w necie. Bardzo fajnie wzmacnia, nawilża i dodatkowo rozjaśnia cerę. Ma tez działanie tonizujące

19

Odp: krem

Jeśli chodzi o nawilżanie, to proponuję sprawdzenie kremu na dzień

Mi przypasował bardziej ten na noc, jest rewelacyjny i używam go już dłuższy czas.

20

Odp: krem

mi w sumie pasują kosmetyki z bielendy ale dużo moich koleżanek nie może ich używać bo szkodzi ich cerze. używam jeszcze toników i mgiełek ale tutaj w sumie nie mam ulubionych i testuję smile

21

Odp: krem

kremy z biolaven, pięknie pachną i pięknie nawilżają.

22

Odp: krem

Lubie Ziaję i AA, bo to polskie marki i dobra jakość.

23

Odp: krem

Ja używam ostatnio kremu  z baobabem:) Egzotyczna pielęgnacja!

24

Odp: krem

Fajne są kremy z Faceboom, mam nawilzajaco- rozpieszczajacy obecnie

Ostatnio edytowany przez katasia (2023-09-06 18:01:49)