226

Odp: zdrowe przekąski

Migdały, właśnie podjadam:)

227

Odp: zdrowe przekąski

Ja lubię latem schłodzony kefir ze świeżymi owocami, jak maliny, jagody, wiśnie

228

Odp: zdrowe przekąski

A ja nie jem serów kozich bo nie chcę beczeć jak koza big_smile

229

Odp: zdrowe przekąski

Robię czasami takie rollsy, ale z naleśnika. Tortilli mi się nie chce przygotowywać, a ta ze sklepu nie jest najlepszej jakości.

230

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio mieszam pestki, bakalie, np. dynia, słonecznik, żurawina, daktyle - do tego dodaję schłodzony jogurt:)

231

Odp: zdrowe przekąski

ęiboR rollsy z placków tortilli, z serem, ogórkiem , wędzonym łososiem i koperkiem

232

Odp: zdrowe przekąski

Owoce i warzywa polecam gorąco, bo nie dość, że zdrowe, to jeszcze pyszne. Sałatka zniknęła z talerzy zanim zdążyłam w ogóle pomyśleć o zrobieniu zdjęcia. smile

233

Odp: zdrowe przekąski

A ja sobie właśnie wcinam żurawinkę suszoną, a mam też śliwki, więc smaki urozmaicone;)

234

Odp: zdrowe przekąski

a macie może jakiś przepis na otrębowe ciasteczka?

235

Odp: zdrowe przekąski

Ten burger ze zdjęcia wygląda obojętnie. Sama bym go chętnie wypróbowała.

236

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio często robię zapiekaną cukinię z jajkiem - to zdrowsze niż jakieś tam hamburgery:)

237

Odp: zdrowe przekąski

Przepisu na zdrowe przekąski najlepiej szukaj na Urodaizdrowie.pl.
Ja też często się inspiruję takimi przepisami z sieci i często wychodzą mi bardzo smaczne rzeczy. Więc może i ty spróbuj takich przepisów. Myślę, że na pewno znajdziesz coś w Twoich gustach kulinarnych

238

Odp: zdrowe przekąski

Orzechy wszelkie, od brazylijskich po nasze laskowe:)

239

Odp: zdrowe przekąski

Zdrowe to dla mnie lekkostrawne, więc wszelkie przekąski bez nadmiaru tłuszczu i cukrów prostych są dla mnie już zdrowe:)

240

Odp: zdrowe przekąski

Kupiłam te roladki mięsne, może niezbyt zdrowe są, ale idealne na grilla. I właśnie podałam z sosem żurawinowym, pycha smile

Ostatnio edytowany przez kaweczka (2016-08-23 11:29:10)

241

Odp: zdrowe przekąski

[Polecam zdrowe  awokado

242

Odp: zdrowe przekąski

Placki tortilli z pomidorami, salami, ogórkiem. Można dać składniki takie jakie się lubi. smile

243

Odp: zdrowe przekąski

Dzięki za przepis! A jeśli chodzi o wykorzystanie placków tortilla, to ja bardzo lubię quesadillę.

244

Odp: zdrowe przekąski

A proszę bardzo! smile A z jakiegoś konkretnego przepisu quesadillę robisz?

245

Odp: zdrowe przekąski

[quote=Finao]Orzechy wszelkie, od brazylijskich po nasze laskowe:)[/quote]
Tak, tak, tak! smile

Ja czasami gotuję sobie ciecierzycę i wcinam tak, jak szamie się orzeszki. Uwielbiam smile
Serio, do tego nie trzeba żadnych dodatków, nawet soli.

246

Odp: zdrowe przekąski

[quote=PannaJagoda]A proszę bardzo! smile A z jakiegoś konkretnego przepisu quesadillę robisz?[/quote]

Nie, robię z tego co mam akurat w lodówce wink. U mnie to taka trochę wolna amerykanka.

247

Odp: zdrowe przekąski

ja lubie tez zielone koktajle. to nawet już nie przekąska a coś więcej, ale są naprawdę pyszne i dla mnie proste do przygotowania smile szpinak, albo jarmuż, banan, kiwi, nektarynka, zeby koktajli wzbogacić tez w wapń i magnez. Pyszna rzecz!

248

Odp: zdrowe przekąski

owoce , orzeszki .

249

Odp: zdrowe przekąski

Ja mam ochotę od kilku dni na pakieciki z ciasta francuskiego, szpinaku i fety. Są przepyszne!

250

Odp: zdrowe przekąski

A lubicie masła orzechowe? Ja nie byłam przekonana, bo naczytałam się, że mają sporo cukru, oleju palmowego i innych mało zdrowych dodatków, ale ostatnio trafiłam na takie, które zrobione są wyłącznie z orzechów . Mają za to m.in. kwasy omega 3. Próbowałyście może?

Ostatnio edytowany przez Moniqa_ (2016-10-10 17:51:13)