1

Temat: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Lato w Polsce należy do łagodnych. Szczególnie sierpień. W związku z tym, zastanawiamy się nad możliwością zorganizowania go na działce, która nie jest mała bo liczy sobie 30 arów. Ktoś był może na takich weselach? Jak się udają w praktyce?

2

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Pomysł niezły, ale część ze stołami powinna jednak mieć jakieś zadaszenie... Ja byłam na weselu, gdzie było to w wielkim namiocie wojskowym

3

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Sama też miałam okazję uczestniczyć w takim weselu i było rewelacyjnie. Co więcej gdybym po raz drugi miała wyjść za mąż, pewnie też wybrałabym przyjęcie weselne w plenerze. Dzisiaj są na pewno większe możliwości nie tylko w zakresie wyboru miejsca, ale chociażby także akcesoriów weselnych. Czasem przeglądam sobie oferty sklepów online i śliczne winietki. Takie z polnymi kwiatami dosłownie mnie urzekły smile

4

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Akurat nie jesteśmy tak zależni od warunków pogodowych jak to miało miejsce kiedyś. Fakt, nagłe wichury, silny wiatr, opady gradu mogą pokrzyżować plany, ale standardowy deszczyk już nie. A po to dysponujemy prognozą pogody, aby unikać tego rodzaju zjawisk pogodowych.
Organizację samego przyjęcia można powierzyć np ekipie. Co do kosztów, to trzeba je ustalić indywidualnie.

5

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Myślę, że to może być najlepsze wesele sezonu. Sprawdź na przykład hotel. Widziałam na ich stronie dużą galerię ze ślubów w ich majestatycznym ogrodzie.

6

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Zawsze marzyłam o przyjęciu weselnym w plenerze, ale to trochę ryzykowna decyzja, bo trudno jest przewidzieć pogodę. Moim zdaniem dobrą alternatywą może okazać się wynajęcie sali z dostępem do dużego ogrodu. Jak szukacie miejsca na przyjęcie w Warszawie,, np. lokale, które mają dwie sale, jest antresola, parkiet, drink bar.

7

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

takie wesele jest bardzo fajnym pomysłem ale tylko tam gdzie mamy pewność pogody i wieczory są ciepłe. Bo jak chcemy organizować wesele w Polsce to lepiej łączyć wesele na świeżym powietrzu z możliwością sali weselnej. W razie niepogody możemy sie bawić na sali i nie martwić sie że pada nam na głowę.

8

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Pomagam w organizacji wesela swojej córce. Na początku rozważali wynajęcie sali, ale stwierdziliśmy, że jest to strata pieniędzy, bo mamy ogromny ogród, w którym można zorganizować wesele. Wystarczy tylko wynająć namiot, krzesła i stoliki a także catering. Po podliczeniu tych kosztów wyszło nam, że dzieciaki zaoszczędzą około 8 tysięcy złotych. Jest to ogród, ale namiot zostanie rozstawiony w miejscu, w którym jest tylko trawnik i potrzebujemy dodatkowej dekoracji na stolikach. Na pewno chcemy, żeby były to kwiaty bez żadnych liścików itp.

9

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Nigdy nie byłam na takim weselu pod chmurką wink brzmi to wszystko pieknie i romantycznie i może takie być o ile pogoda dopisze. Ja bym nie zaryzykowała mimo wszystko. Z jednej strony może być deszcz i wiatr albo nawet burza, z drugiej upał a sala jest jednak klimatyzowana. Ale jeżeli ktoś takie organizuje, to z całego serca zyczę idealnej pogody!

10

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Z tego co się orientuję to organizacją ślubu i wesela na świerzym powietrzu, w romantycznej oprawie zajmuje się restauracja  w Krakowie w pobliżu Rynku Głównego i Zmaku Królewskiego na Wawelu. Historyczna oprawa, regionalizm w manu oraz dbałość o szczegóły to ich specjalność. Romantyczny ślub w iście królewskim wydaniu - oni to potrafią.

11

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Skoro są tu dziewczyny, które siedzą w temacie wesela i ślubu, to może doradzicie mi w kwestii obrączek? Szukam, szperam, po wyszukaniu frazy obrączki ślubne cena znalazłam dużo. Lepsze będą srebrne czy złote? Chociaż chyba wolałabym srebrne. A Wy jakie kupiliście?

12

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Ślub w plenerze to świetna sprawa! smile Już wiele par się o tym przekonało.

13

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Tylko w lipcu i sierpniu, poza tym czasem goście nam pomarzną i wypiją więcej alkoholu na rozgrzanie;)

14

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Wesele na świeżym powietrzu to piękna sprawa, ale trzeba mieć szczęście, żeby trafić na dobrą pogodę. Kwestia organizacji jest prosta, bo wypożyczalnia stołów w Krakowie z pewnością zapewni stoły, krzesła i wszystko inne, co jest potrzebne na wesele.

15

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Uważam, że warto sobie wszystko rozplanować bo jest  łatwiej wszystko zorganizować.  Jeżeli szukałabyś jakiś zaproszeń to warto sobie zajrzeć , bo mają ogromny wybór i całkiem dobre ceny. Ogólnie powiem, że jest w czym wybierać. Ja jestem zachwycona kolekcją gold art, która jest mega elegancka i wpasuje się w każde wesele smile

16

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

to spoko opcja tylko że musi być zadbane miejsce na wszelką ewentualność i w ogrodzie bardzo ładnie wychodzą śluby, moja siostra miała właśnie z polecenia konstultanta ślubnego to wszystko tak wyszło pod wrockiem znalazły babeczki bardzo fajny lokal z ogrodem i na świeżym powietrzu wszystko wyszło idealnie nie ukrywam że miała farta z pogoda bo było ponad 25 stopni także fajnie, co do konsultantek to tu można znaleźć kontakt , gdyby kogoś interesowała podobna organizacja wesela

17

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Jeśli ślub i wesele na świeżym powietrzu to tylko pałac. Przepiękne i stylowe wnętrza. Do tego cudowna okolica. Idealna na samą imprezę, a także sesję zdjęciową w plenerze. Bardzo podoba mi się to miejsce.

18

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

romantyczna wizja taki ślub w plenerze, chociaz troche amerykanśka tongue ja bym sie obawiała pogody jednak

19

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

W ciepłe, letnie miesiące bardzo fajny pomysł smile

20

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Brzmi ciekawie smile

21

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

Świetna sprawa, nie tylko w  czasie pandemii. Większy luz i lepsza atmosfera niż w pomieszczeniu...

22

Odp: Organizacja wesela na świeżym powietrzu

A co jeśli nagle zmieni się pogoda...?