1

Temat: Fajne łóżka

Zobaczcie łóżko z dybami - coś dla wymagających:)

[url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url]

2

Odp: Fajne łóżka

Fajne, można jakoś ciekawie te dyby wykorzystać wink Np przywiązać kogoś... wink

3

Odp: Fajne łóżka

Ooo, i wszystko z darmową dostawą...

4

Odp: Fajne łóżka

Łóżko z dybami, dlaczego nie?... wink Zawsze to coś innego niż typowy tapczan...

5

Odp: Fajne łóżka

Ogólnie mają fajne meble i wyglądają na trwale, bo z naturalnego drewna... Jak bedę urzadzać mieszkanie, to przejrzę ich ofertę dokładniej:)

6

Odp: Fajne łóżka

Drewniane meble są trwałe i zdrowe, bez chemicznych dodatków typu plastik na pewno będą lepiej nam służyć. Najgorsze są sklejki, pełne toksyn i roztoczy...

7

Odp: Fajne łóżka

Szukam właśnie jakiejś fajnej komody do sypialni bo stara mi się opatrzyła, a poza tym chcę wymienić meble na jaśniejsze....
Ale te łóżka też są fajne...
[url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url]

8

Odp: Fajne łóżka

Mam parę pomysłów jak te dyby w łóżku praktycznie wykorzystać:)

9

Odp: Fajne łóżka

Podoba mi się ten pomysł. Akurat planuje remont w sypialni i muszę poważnie rozważyć taką opcję:)

10

Odp: Fajne łóżka

[quote=summerlove]Drewniane meble są trwałe i zdrowe, bez chemicznych dodatków typu plastik na pewno będą lepiej nam służyć. Najgorsze są sklejki, pełne toksyn i roztoczy...[/quote]

Dokładnie tak! Ale znalazłam firmę, sklep, który produkuje i sprzedaje meble z drewna, pomalowane ekologicznymi, nietoksycznymi farbami. naprawdę jakość godna polecenia. wiem, bo mam (łóżko dla dziecka)

11

Odp: Fajne łóżka

Mam pytanie czy na takie łóżko da się założyć prześcieradła  z gumką w rozmiarze 200x200? Jaki tam jest materac? Pytam bo łóżko dość nietypowe.

12

Odp: Fajne łóżka

No pewnie że się da! Przecież jest tam materac a to że łózko wygląda nietypowo nie ma nic do prześcieradła i materacu. Ja bardzo fajne łóżka widziałam niedawno. Tez wyglądają bardzo oryginalnie, są drewniane co się ceni w dzisiejszych czasach gdzie króluje sklejka... no i cena całkiem ok.

13

Odp: Fajne łóżka

Na materac też warto zwrócić uwagę. Wiem, że popularne są ostatnio materace kieszeniowe . Są wygodne, dobrze się je użytkuje, nie skrzypią. Dobry materac gwarantuje zdrowy sen i dobre zdrowie.

14

Odp: Fajne łóżka

A mnie się podobają łóżka z Ikei.

15

Odp: Fajne łóżka

Na fajnym łóżku pięknie będzie wyglądać bawełna satynowa. Zapewniam, mam te pościele wink

16

Odp: Fajne łóżka

Ja lubię białe łóżka  metalowe, z takimi ozdobnymi wywijasami smile

17

Odp: Fajne łóżka

O takie metalowe są faktycznie ładne ale najgorsze w nich jest to, że zagłówki są jednak mało wygodne. Wiem, bo miałam i zmieniam teraz na normalnie tapicerowane.

18

Odp: Fajne łóżka

Mnie bardzo przypadły do gustu łóżka z wysokim, tapicerowanym zagłówkiem.

19

Odp: Fajne łóżka

A ja lubię białe, z ciekawym zdobieniem, np. takie metalowe - jak z bajki....