1

Temat: Kielce

W galeriach już jest taniej, więc w weekend idę do galerii Echo na jesienne duże zakupy z rodziną. Szukam też tańszych ubrań dla dzieci, może macie jakieś  upatrzone sklepy?

2

Odp: Kielce

Warto wejść do Pepco, mają teraz obniżki na dziecięce ubranka

3

Odp: Kielce

Ostatnio byłam i nawet był koszyk z bardzo przecenionymi rzeczami, , mają małe uszkodzenia, ale niezbyt widoczne, część można po prostu zaszyć, a ceny nawet 70% niższe...

4

Odp: Kielce

W Tesco (na alei Solidarności) i E.Leclercu fajna promocja tabletek i wszelkich innych chemicznych spraw do zmywarek. 60 tabletek można nabyć już za około 30 złotych

5

Odp: Kielce

Pepco ma teraz świetną ofertę  świąteczną, dużo ładnych dekoracji na stół i choinkę:)

6

Odp: Kielce

- 60% w MUSTANG
od 20-01 do 31-01
Trwa szaleństwo wyprzedaży w MUSTANG. Przeceny nawet do -60%. Zapraszamy.

7

Odp: Kielce

Fajna sprawa, też tam zajrzę.

8

Odp: Kielce

Ja właśnie kupiłem świetną kurtkę w H&M 60% taniej!

9

Odp: Kielce

I jeszcze buty, też 40 zł mniej zapłaciłem.

10

Odp: Kielce

W Pepco są świetne lampki do pokoju dziecięcego po 13.99, kupiłam aż dwie!

11

Odp: Kielce

Ostatnio były w Biedronce promocje na konserwy rybne, aż dziwne że w tym czasie mają obniżki...

12

Odp: Kielce

Udałam się dziś wczesnym rankiem do pewnego dyskontu i niestety mimo wczesnej pory dyskont ów przeżywał istne oblężenie.Pomyślałam że to z powodu zbliżającego się święta... ale nie! Okazało się, że to tylko jest promocja na piwo.... Widok pchających wózki wypełnione po brzegi  butelkami, lub całymi kartonami trunku pokazuje że jednak jesteśmy narodem pijącym statystycznie zbyt wiele...

Ostatnio edytowany przez Zaffa (2021-08-13 13:18:05)

13

Odp: Kielce

No tak, na normalne jedzenie już nie ma obniżek tylko na napoje wyskokowe.