1

Temat: Prezent dla rodziców

W jaki sposób postanowiliście zorganizować podziękowania dla rodziców, co im podarujecie?
My zastanawiamy się nad nakręceniem filmiku, oglądałam ich sporo w necie i podobają mi się.

Ostatnio edytowany przez Aza (2015-03-26 22:10:14)

2

Odp: Prezent dla rodziców

Można w ten sposób ,ale fajnie jest też np. wysłać ich w podziękowaniu na jakąś wycieczkę, może gdzieś chcą pojechać, a jeszcze tam nie byli?

3

Odp: Prezent dla rodziców

Zgadzam się to jest również ciekawa opcja.

4

Odp: Prezent dla rodziców

Fajna sprawa taki filmik, moi rodzice niedawno zastanawiali co kupić swoim rodzicom ale na rocznicę ślubu. W końcu stanęło na jakimś gadżecie do domu.
Jeszcze nie wiem na co się zdecydują ale na pewno będzie to coś co im się przyda i ułatwi życie:)

5

Odp: Prezent dla rodziców

Wiesz jeżeli chcesz kupić trafiony prezent to musi on być dopasowany do osoby którą chcesz obdarować. Ja np. uwielbiam dostawać książki ostatnio dostałam dość popularną książkę Adama Amblera "Seksturysta"  jest nieco skandaliczna, ale właśnie to mi się w niej podoba smile  Możesz iść w klasykę i kupić coś z biżuterii każda kobieta ją uwielbia.
Jeżeli zaś chodzi o podziękowanie to ja referuję nakręcenie jakiegoś filmu tak jak napisałaś wcześniej na pewno ucieszą się i wzruszą.

6

Odp: Prezent dla rodziców

ogólnie wycieczka to dosyc drogi prezent, jak sie nie ma duzo kasy to też można cos fajnego kupić, ciekawa by mogła być np reprodukcja obrazu, poszukajcie najlepszej galerii z obrazami w google i po problemie

7

Odp: Prezent dla rodziców

My podarowaliśmy rodzicom album z naszymi zdjęciami od czasów dzieciństwa smile Byli niesamowicie wzruszeni smile

8

Odp: Prezent dla rodziców

Album ze zdjęciami, do tego może jakaś książka?
Ciężko powiedzieć co byłoby najlepsze

9

Odp: Prezent dla rodziców

Pięknym prezentem dla mnie było podziękowanie od moich dzieci .oraz dostaliśmy kosz pełen słodyczy

10

Odp: Prezent dla rodziców

Zuanna masz chyba rację album ze zdjęciami to fajny prezent

11

Odp: Prezent dla rodziców

Ja w zeszłym roku kupiłam album ze zdjęciami i dedykacją. Spodobał się rodzicom i często do niego zaglądają:) Teraz zastanawiam się jaki prezent dla mamy kupić. Za niecały miesiąc kończy 50 lat i chciałam podarować jej coś wyjątkowego. Niestety nie wiem co, ona praktycznie wszystko ma.

12

Odp: Prezent dla rodziców

My w podziękowaniach podarowaliśmy rodzicom poduszki z nadrukiem. CHcieliśmy aby było to coś niedrogiego ale zarazem bardziej oryginalnego niż standardowe podziękowanie w postaci kosza ze słodyczami albo kwiatów....
Poduszki możecie stworzyć w konfiguratorach w sieci.

Pomysł podrzuciły mi dziewczyny na lokalnym forum ślubnym.

13

Odp: Prezent dla rodziców

Czasem można kupić coś fajnego gotowego na podziękowania dla rodziców.
Zaglądaj sobie do sklepów i na pewno coś znajdziesz smile
Ja lubię waśnie w takich miejscach szukać bo jest to łatwe i szybkie smile

14

Odp: Prezent dla rodziców

Ja bym pewnie celowała w małe agd. Takie prezenty zawsze się sprawdzają. Możesz poszperać na electro.pl, bo agd to oni mają pełno tongue

15

Odp: Prezent dla rodziców

My wręczyliśmy bukiet kwiatów, albumy ze zdjęciami i... zatańczyliśmy wspólnie smile Skromnie, ale miło smile

16

Odp: Prezent dla rodziców

Może zdecydowanie bardziej coś w takich klimatach .
Nie sądzicie, ze tego typu prezenty po prostu powinny się dużo lepiej sprawdzić?
Że będą robiły zdecydowanie różnicę?

17

Odp: Prezent dla rodziców

I jeszcze ogólnie przeglądajcie te prezenty.
Pamiątkowe tematy chyba powinny się zdecydowanie najlepiej sprawdzić.
Najważniejsze to nie kupować czegoś, co po prostu zostanie rzucone gdzieś na szafę i tyle.
Bzdura.

18

Odp: Prezent dla rodziców

Widziałam fajne słoiczki z miodem i butelką wina w pięknym koszu - super sprawa!

19

Odp: Prezent dla rodziców

A ja bym wykupiła im fajny pobyt w dobrym hotelu, niech odpoczną po weselu.

20

Odp: Prezent dla rodziców

Można kupić jakiś dobry sprzęt do kuchni ułatwiający gotowanie, albo oddać coś z prezentów ślubnych tego typu

21

Odp: Prezent dla rodziców

Albo wycieczkę w fajne miejsce