Żony i dziewczyny znanych piłkarzy – Wags

13 czerwca 2012, dodał: _Lena_
Artykuł zewnętrzny

Wags lub WAGs – akronim stworzony i używany przez brytyjską prasę bulwarową dla określenia Żon i Narzeczonych (ang. Wives And Girlfriends) angielskich piłkarzy

Wiele spośród WAGs robi karierę większą od swoich partnerów-piłkarzy mimo, że budują ją na ich wizerunku.

Najbardziej znane WAGs :

Shakira

Shakira, obecnie dziewczyna zawodnika Hiszpanii, G. Pique,  znana jest nie tylko z pięknego głosu lecz także bardzo kobiecej figury, której niejedna z pań jej zazdrości. Poza sceną piosenkarka podkreśla swoją fantastyczną talię i okrągłą pupę obcisłymi dżinsami i kusymi sukienkami. Na przykład na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards, piosenkarka wystąpiła w bardzo krótkiej i przylegającej kreacji Balmain.

Victoria Beckham

Pani Beckham nie pozwala sobie na modowe wpadki (czasem zdarza się jej tylko zbyt mocno opalić na solarium) – w superwysokich szpilkach Loubotina, obcisłych sukienkach i z nieodłączną torebką Hermesa (najczęściej Birkin).

Caroline Luel-Brockdorff

Caroline Luel-Brockdorff pochodzi z duńskiej rodziny królewskiej i nosi tytuł baronesy. Jak na panienkę z dobrego (i bogatego) domu przystało, Caroline ma własny zamek, robi karierę w telewizji i posiada kilkadziesiąt nieruchomości. Kocha kreacje haute couture. Na co dzień natomiast nie rozstaje się z dodatkami Chanel.

Coleen Rooney

Wielokrotnie wygrywała w konkursach na najlepiej ubraną kobietę. Jej styl jest jednak kontrowersyjny i nie do przełnięcia dla obrońców zwierząt. Coleen ma za nic protesty i z radością nosi prawdziwe futra oraz dodatki z wężowej skóry. Była już twarzą Nike oraz pisarką.

Oburzenie wywołała jej sesja dla brytyjskiego „Vogue’a” – jej rodacy uznali, że nie zasługuje na status gwiazdy i tak prestiżową sesję.

Alex Curran

Często określana jako liderka WAGsów. Była manikiurzystka, a późniejsza żona angielskiego piłkarza Stevena Gerrarda. Odkąd weszła do grona WAGs, została jedną z trendsetterek, którą lubią naśladować młode Brytyjki. Jest znaną miłośniczką ubrań i najnowszych trendów.

Yolanthe Cabau van Kasbergen

Holenderska gwiazda oper mydlanych, modelka i prezenterka.  Partnerka Wesleya Sneijdera dzięki domieszce gorącej hiszpańskiej krwi często wybierana jest „najseksowniejszy kociakiem” przez różne magazyny, bo Yolantha nie stroni od zrzucania ciuchów do rozkładówek.

Sarah Brandner

Sarah Brandner – 23 – letnia wybranka Bastiana Schweinsteigera pracuje jako modelka.

Zobacz również:

Najprzystojniejsi piłkarze – ranking

Nasza strefa kibicaMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz