Zdrowe włosy, skóra i paznokcie z ekstraktem ze skrzypu polnego i nasion lnu

26 lutego 2019, dodał: Redakcja

 

Skrzyp polny oraz len od dawna słyną ze swoich dobroczynnych właściwości. Obie rośliny najczęściej są kojarzone z kosmetyką. Odpowiednia dawka tych składników wspiera zachowanie prawidłowej kondycji skóry i paznokci, a ponadto wspomaga szybszy wzrost włosów.

Dla osób borykających się z przetłuszczającą się skórą głowy, nadmiernym wypadaniem włosów, słabymi i łamliwymi paznokciami czy matowymi włosami, ekstrakt ze skrzypu polnego i nasion lnu może być idealnym rozwiązaniem na te uciążliwe dolegliwości. Jego właściwości są nieocenione: wzmacnia paznokcie, przyspiesza porost włosów. Skrzyp zawiera żelazo, mangan, kobalt, sole potasu, wapnia, fosforu a także witaminę C i kwasy organiczne. Preparaty w których znajdziemy ekstrakt ze skrzypu polnego pomagają skórze w regeneracji. Len to kolejny sprzymierzeniec w walce o dobrą kondycję włosów, skóry i paznokci. W niewielkich nasionach zawarta jest cała gama dobroczynnych właściwości.

 

Te dwa niezwykle cenne składniki zawarte są w suplemencie diety – Skrzypolen z biotyną. Oprócz nadrzędnych składników, jakimi są ekstrakt ze skrzypu polnego oraz mielone nasiona lnu Skrzypolen, zawiera cynk i biotynę, które pomagają zachować zdrowe włosy i skórę. Przyczynia się także do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz metabolizmu energetycznego. Dodatkowo L-metionina i tauryna regenerują skórę, włosy i paznokcie – między innymi wzmacniają cebulki włosów i zapobiegają ich wypadaniu. Skrzypolen z biotyną to naturalna suplementacja, dzięki której najpiękniejsze kobiece atrybuty będą w doskonałej kondycji – mocne, zdrowie i lśniące.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP