Wsparcie dla wątroby – poczuj się lekko! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Wsparcie dla wątroby – poczuj się lekko!

23 grudnia 2015, dodał: zaneta2015
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Choć śnieg jeszcze nie skrzypi przyjemnie pod butami, a mróz nie szczypie w nos, świąteczna atmosfera jest coraz bardziej wyczuwalna. Ciepło myśląc o swoich bliskich, powoli przygotowujemy listę świątecznych potraw. Barszcz z uszkami, ryba po grecku, śledzie… Tradycja nakazuje, by na stole pojawiło się aż 12 unikalnych dań! Wszystkie smakują w tym czasie wyjątkowo. Czy naprawdę musimy sobie odmawiać świątecznych przysmaków? Możemy czerpać radość z ulubionywach świątecznych dań, jednocześnie wspierając prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

Wystarczy zastosować się do kilku zasad, by poczuć się lekko w te święta. Przede wszystkim – pamiętajmy o porcji ruchu każdego świątecznego dnia. W dniu Wigilii wystarczy pomóc gospodyni w kuchni, a wieczorem wybrać się na pasterkę w rodzinnym gronie. W kolejnych dniach warto zachęcić rodzinę nawet do krótkiego spaceru. Wszak święta to szczególny czas, kiedy możemy
w końcu nacieszyć się wolnym czasem spędzonym z bliskimi. Wykorzystajmy go jak najlepiej!

10

Wsparciem w świątecznym czasie obfitości może być też suplement diety Hepatil®, który przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów i wspiera pracę wątroby. To właśnie od niej uzależnionych jest ponad 5000 funkcji życiowych i ponad 500 procesów chemicznych. Wątroba odpowiada przede wszystkim za: magazynowanie, metabolizm, detoksykację, filtrowanie
oraz produkcję żółci. Dostarcza również organizmowi energii i pomaga w trawieniu tłuszczów, wchłanianiu składników pokarmowych, oczyszczaniu organizmu z toksycznych substancji oraz pomaga w utrzymaniu właściwej temperatury ciała. Dlatego tak ważne jest wsparcie wątroby w okresie nadmiernego obciążenia, jakim z pewnością jest okres świąt Bożego Narodzenia.

11

Ciężką pracę wątroby w tym szczególnym czasie wspomoże również suplement diety Hepatil® Trawienie. Zawarta w nim dawka wysokoskoncentrowanych składników, takich jak: ekstrakt z ostropestu plamistego czy z ziela karczocha, dodatkowo korzystnie wpłynie na funkcjonowanie jelit.

Hepatil® zawiera asparaginian ornityny oraz cholinę, która, zgodnie z opinią EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności), wpływa korzystnie na funkcjonowanie wątroby. Składniki suplementu diety Hepatil® wspomagają jej pracę oraz przyczyniają się do właściwego metabolizmu tłuszczów.

Sugerowana cena detaliczna Hepatil 80 tabletek to ok. 23 zł, Hepatil® Trawienie – ok. 9 zł.

 

ci opieki medycznej poprzez rozwój, produkcję oraz sprzedaż leków generycznych oferowanych po przystępnych cenach, jak również innowacyjnych i specjalistycznych produktów farmaceutycznych i substancji czynnych leków. Teva z siedzibą w Izraelu oraz z bezpośrednimi przedstawicielstwami w blisko 60 krajach jest największym na świecie producentem leków generycznych z portfelem produktów zawierającym ponad 1000 cząsteczek.  Działalność związana z produkcją leków innowacyjnych koncentruje się na takich obszarach terapeutycznych jak neurologia, onkologia, leczenie bólu, choroby układu oddechowego i zdrowie kobiet, a także biofarmaceutyki. Teva zatrudnia obecnie blisko 46000 pracowników na całym świecie, a jej wartość przychodów ze sprzedaży netto w 2012 roku wyniosła 20,3 mld USD.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wyższa płaca minimalna i 35 dni url…
To kto będzie pracował jak tyle będzie urlopu? Już teraz jest problem z...
Prusaki, pluskwy i inni niechciani …
Warto usunąć jedzenie z miejsc dostępnych dla owadów
Nauka programowania w szkołach
Powinna być dla chętnych bo nie każdy to lubi
Czy płacić rodzicom za mieszkanie u…
Powinien płacić, rodzice też mają swoje potrzeby a nie mają obowiązku finansować...