Wódka koszerna – doskonały wybór na wesele i na inną okazję

24 maja 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Uwaga – artykuł przeznaczony dla osób pełnoletnich!

 

Co postawicie na weselnym stole? Czym uraczycie gości na przyjęciu? Po co sięgniecie, by dać przyjaciołom najlepszy produkt? Odpowiedź jest tylko jedna: wódka koszerna. Bez barwników, aromatów, enzymów pochodzenia zwierzęcego czy żadnych innych dodatków, które mogą zepsuć jakość i smak.

Wódka koszerna  – co to właściwie oznacza?

Wśród czystych alkoholi subtelny smak wódki koszernej jest wyjątkowy. Warto wiedzieć, że nie każda wódka może uzyskać status koszerności. Aby tak się stało, producenci mają obowiązek spełniać konkretne wymagania. Przede wszystkim, sprzęt wykorzystywany do produkcji musi być koszerny (nie może mieć żadnej styczności z produktami mlecznymi). Nad procesem produkcji powinna czuwać upoważniona osoba, która skupia się na samym produkcie i procesie jego powstawania, a następnie na podstawie swoich obserwacji wydaje certyfikat koszerności. Stanislav Wódka posiada taki certyfikat i jest tym samym gwarancją jakości.

Chcesz podjąć swoich Gości wódką o delikatnym, chlebowym smaku? Wybierz wódkę koszerną Stanislav!

Nie tylko smak, ale również wygląd – Stanislav Wódka

Teoretycznie, nie ocenia się zawartości po okładce, ale wszyscy wiemy, że piękny design robi wrażenie. Wódka koszerna Stanislav ma świetną oprawę – smukła, wyróżniająca się butelka przykuwa wzrok. Stanowi ozdobę stołu na każdej uroczystości: na weselu, niezobowiązującym przyjęciu, czy w rodzinnym gronie. Będzie także świetnym prezentem. Jest dostępna w różnych pojemnościach i każdy znajdzie opcję najlepszą dla siebie.

Stanislav Wódka gości na polskich stołach od 2012 roku, ale sama receptura wytwarzania trunku pochodzi z XVIII wieku. Pięciokrotna destylacja w miedzianej kadzi daje charakterystyczny, szlachetny smak i krystaliczność. W procesie produkcji każdy etap ma znaczenie i jest kluczowy dla końcowego efektu.

Weselna wódka – dlaczego ma tak wielkie znaczenie?

Kiedyś zdobycie wysokopółkowej wódki na wesele można było nazwać sztuką. Organizowanie alkoholu rozpoczynano na długo przed ślubem, a oczekiwania gości były wygórowane. W końcu wesele z wódką kiepskiej jakości nie będzie udane. Dzisiaj alkohol wysokiej jakości jest całe szczęście łatwo dostępny – bez problemu zakupicie go w mniejszej lub większej ilości.

Dlaczego wódka na przyjęciu weselnym jest tak ważna? To nieodzowny element wielu ślubnych tradycji. Pierwszy kieliszek para młoda wypija tuż po ceremonii. Później wznosi się nią szereg toastów, a wódka premium staje się także częścią zabaw i gier weselnych.

Wódka stanowi oczywiście idealną bazę do kolorowych drinków. Na modnych i nowoczesnych weselach barman potrafi wyczarować z wódki prawdziwe cuda, które zasmakują zarówno Panom, jak i Paniom.

I w końcu – wódka weselna to wspaniały prezent. Często obdarowuje się nią wychodzących gości. A czasem nawet tych, którzy gośćmi nie są – w trakcie tak zwanych „zastawów” trzeba jakoś udobruchać tych, którzy blokują przejazd w drodze na ślub. Dlatego w bagażniku weselnego samochodu wódka powinna się znaleźć, jako zabezpieczenie. To tradycja znana od pokoleń!

Wyróżnij się jakością –  wódka premium

Stawiając na stole alkohol wysokiej jakości, okazujecie szacunek i radość z obecności bliskich. To oczywiste, że goście zasługują na to, co najlepsze. Jakościowa wódka to wybór, który zawsze się opłaci.

Stanislav Wódka występuje również wielu smakowych odsłonach. Możesz zdecydować się na wódkę z posmakiem wanilii, dzikiej wiśni, soczystej rubinowej maliny lub… gumy balonowej! Wybierz wódkę Stanislav i pozwól się zaskoczyć! 

Szukasz dobrej wódki na różne okazje? Wybierz Stanislava Wódkę i skontaktuj się z nami!

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.