Włosy, paznokcie, nawet pięty – a zdrowy i piękny mózg?

18 października 2017, dodał: EKSPERTKA
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Kolorowa prasa, artykuły w internecie, różnego rodzaju poradniki uczą współczesną kobietę jak zadbać o piękny, zdrowy i atrakcyjny wygląd. Nowe trendy w modzie, makijażu i nowoczesnej kosmetologii są na usługach piękna i młodości. A piękny i zdrowy umysł?

 

Wbrew pozorom stan naszego układu nerwowego, mózgu, wpływa na wygląd i codzienne funkcjonowanie.

W bardzo wielu kremach kluczową rolę pełni koenzym Q10, wbrew potocznym wyobrażeniom, nasz organizm potrzebuje go nie tylko zewnętrznie – obniżony jego poziom w organizmie objawia się m.in. osłabieniem oraz występowaniem objawów starzenia się.
Składnik ten wspomaga też leczenie wielu poważnych chorób: niewydolności krążenia, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, itp. U osób ze zbyt wysokim ciśnieniem obniża je, ale nie wykazuje takiego działania, gdy ciśnienie jest prawidłowe lub zbyt niskie.

Kolejnym korzystnym dla układu nerwowego składnikiem jest Bacopa monnieri (nazywana też Brahmi) – roślina rosnąca na całym świecie. Jest antyoksydantem i działa przeciwzapalnie reguluje ciśnienie krwi, działa przeciwbakteryjnie a dodatkowo wspiera długowieczność, wpływa korzystnie na poziom cukru we krwi, wątrobę, nerki, tarczycę, skórę czy jelita. Uspokaja i wycisza. Wzmacnia pamięć i koncentrację.

Różeniec górski jest unikalnym ziołem, które chroni układ nerwowy przed stresem oksydacyjnym, polepsza jakość snu, pomaga zwalczać nastroje depresyjne, łagodzi niepokój i pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi.

Czym byłoby piękne ciało niesprawne seksualnie – na tę dolegliwość bardzo skutecznym suplementem jest ginkgo biloba – czyli miłorząb japoński oraz korzeń żeń-szenia, które podnoszą  libido zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a także pomagają w zaburzeniach erekcji.
Żeń-szeń także pobudza pracę serca, obniża poziom cholesterolu we krwi, powoduje wzrost frakcji HDL cholesterolu (czyli tego „dobrego” cholesterolu), działa przeciwzakrzepowo oraz obniża poziom cukru we krwi.

Najlepiej jednak dla wygody i pewności, że wszystkie składniki będą dobrze zbilansowane sięgnąć do produktu nowej generacji POWER BRAIN, który zawiera wyżej wymienione suplementy i wiele innych, mających za zadanie zadbać o jakość naszego układu nerwowego, sprawne funkcjonowanie na co dzień. Tak jak odżywiamy włosy olejkami, pielęgnujemy dłonie, paznokcie itp. – tak samo musimy odżywić nasz układ nerwowy, żeby sprawnie działał i nie zawiódł nas w decydujących momentach – jest to możliwe i wygodne dzięki POWER BRAIN.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...