Witaminy i mikroelementy dla kobiet w ciąży MUMOMEGA

7 listopada 2016, dodał: Redakcja

Każda z nas czy to będąc w ciąży, czy dopiero ją planując zdaje sobie sprawę, jak ważne w tym czasie jest dostarczanie naszemu organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów.

Dbamy wtedy o naszą dietę szczególnie. Niestety nasz świat pędzi coraz szybciej i coraz ciężej jest w sposób naturalny dostarczać wszystkie ważne składniki dla prawidłowego funkcjonowania naszych ciał. Coraz częściej zmuszeni jesteśmy posiłkować się tzw. suplementami diety i właśnie dziś chciałabym Wam zaprezentować takowy. Nie jest to preparat witaminowy, nie mniej jednak zawiera równie ważne składniki dla prawidłowego rozwoju dzieciątka, które właśnie rozpoczyna swą przygodę w łonie matki. Mam tu na myśli kwasy wielonienasycone omega-3, które znajdują się głównie w tłustych rybach. Wiadomo, że w ciąży, a także i bez niej, nie wszystkie pałamy sympatią do tego typu jedzenia. A nawet jeśli komuś smakują takie rybki, to nie koniecznie spożywa je w ilościach, które pozwoliłyby pokryć zapotrzebowanie na DHA.

Suplement, o którym piszę to Mumomega i, jak już wspominałam wcześniej, przeznaczony jest dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia, a także dla kobiet planujących zajście w ciążę. Co ważne, jako jedyny tego typu naturalny środek otrzymał w 2009 roku Pozytywną Opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Preparat Mumomega zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i omega 6.
1 kapsułka zawiera:
600 mg oleju z ryb (omega-3), w tym:
– 300mg DHA –  kwas dokozaheksaenowy
– 42mg EPA – kwas eikozapantaenowy
150mg oleju z wiesiołka (omega-6):
– 15mg GLA – kwas gamma-linolenowy
– 8,4mg AA – kwas arachidonowy
2,8mg przeciwutleniacza, jakim jest naturalna witamina E. 

Więcej na temat preparatu możecie przeczytać na stronie mumomega.pl

Jako, że aktualnie nie jestem w ciąży, nie karmię, a powiększenie rodziny planuję nieco później, poprosiłam koleżankę po fachu o podzielenie się opinią na temat tego produktu.
W tym miejscu serdeczne podziękowania dla Ani, właścicielki strony Mój mały świat za cudowną współpracę i udostępnienie zdjęć. A oto, co ma do powiedzenia.

„Jestem mamą prawie 3- letniego chłopca i będąc teraz w drugiej ciąży kieruję się głównie doświadczeniem nabytym w pierwszej. Jednak kiedy w moje ręce trafił suplement diety o nazwie mumomega moje zaciekawienie wzięło górę. Poczytałam opinie, a także ciekawą i obszerną ulotkę i powiem szczerze, że suplement ten zdobył moje zaufanie. Zdrowa kobieta w ciąży, dzięki właściwej diecie w sposób naturalny przekazuje dziecku witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju. Problemem może być jednak dostarczenie odpowiedniej ilości zalecanego przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne kwasu tłuszczowego DHA, który obecny jest głównie w tłustych rybach morskich- niestety moja dieta- bardzo uboga w ryby, ponieważ ich nie lubię- pozostawiała wiele do życzenia. Mumomega zawiera w swoim składzie kwasy omega-3 oraz omega-6 i daje pewność, że zalecany i niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i wzroku kwas DHA przyniesie obiecane korzyści dla matki i dziecka. Wszystkie te informacje przekonały mnie, że produkt mumomega jest bardzo wartościowym i dobrze skomponowanym suplementem diety. Opakowanie jest bardzo czytelne i zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu. Dodatkowym plusem są żelowe tabletki, które ułatwiają połykanie. Osobiście cieszę się, że trafiłam na mumomega i mogłam w ten sposób wspomóc swój organizm w trakcie ciąży, bo przecież prawidłowy rozwój maluszka jeshttp://lejdishepard.blogspot.com/2016/11/strefa-testera.htmlt najważniejszy dla każdej mamy!”

 

Test dodała: lejdishepard.blogspot.com

 

zobacz również:

  1. Klub Blogera
  2. Nasze Konkursy
  3. Testy Blogerek
  4. Baza Blogerek

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Naturalna witamina C
Wysoka przyswajalność, wzbogacona o bioflawonoidy
Cena:
119 zł
Figi korygujące efekt brazylijski
Efekt PUSH - UP - HIT!
Cena:
33 zł
Zegarek JOWISSA
Męski zegarek szwajcarski
Cena:
1350 zł