URODA I ZDROWIE

Windą do nieba – opowiadanie erotyczne

7 maja 2010, dodał: Eliza2503

W czasach panieńskich mieszkałam w domku jednorodzinnym, wystarczyło zejść z ośmiu schodów i już byłam w ogrodzie. Koszmarem, więc było dla mnie, gdy po ślubie przeprowadziłam się do dziesięciopiętrowego bloku, na siódme piętro. A najgorsza w tym wszystkim była winda, wiecznie brudna, odrapana i z żarówką 40 W. Bałam się jeździć nią sama, zawsze czekałam, aż ktoś również będzie nią jechał. Kiedy jednak nasłuchałam się różnych opowieści o gwałtach i morderstwach w ciemnych windach, to bałam się nią jeździć również z kimś. Mariuszek, 10-letni wtedy synek mojej sąsiadki, znał mój lęk przed tą okropną windą.

– Niech się pani nie boi, ze mną nic pani nie grozi – mówił, kiedy mnie spotykał.

Zawsze tylko z nim (no i ewentualnie z moim mężem) jeździłam windą.

Jak to w życiu bywa, Mariuszek dorósł i wyjechał gdzieś, jak przypuszczałam w celach edukacyjnych i na kilka lat straciłam go z oczu.

Ja, jednak mimo upływu lat nadal nie mogłam przyzwyczaić się do tej okropnej windy, która nadal była obskurna i paskudna.  Chodziłam po schodach, tłumacząc sobie, że robię to dla zdrowia i urody.

Kiedy pewnego wieczora wracałam z pracy i zobaczyłam jakiegoś młodego mężczyznę przy windzie, przyspieszyłam kroku, aby go niezauważona ominąć i przejść w kierunku schodów, on odwrócił się i uśmiechnął się do mnie;

– Dzień dobry, zapraszam do windy, przecież pani wie, że ze mną nic pani nie grozi.

Teraz dopiero go poznałam, to był mój mały towarzysz podróży windą, teraz w postaci atletycznie zbudowanego młodzieńca.

– Dzień dobry, Mariuszku- odpowiedziałam z uśmiechem.- Piękny chłopak z ciebie wyrósł.

Po wejściu do windy chciałam kontynuować rozmowę, wypytać go, gdzie się podziewał przez tyle czasu, jednak nawet w towarzystwie Mariusza winda „odbierała mi mowę”. Nagle stało się coś, czego zawsze najbardziej się bałam; winda wpadła w wibrację i nagle zatrzymała się gdzieś pomiędzy szóstym a siódmym piętrem (zawsze liczyłam piętra, które mam już za sobą) i zgasło światło. Na krótką chwilę wpadłam w panikę, ale w tym momencie Mariusz przyciągnął mnie do siebie i wyszeptał wprost co ucha;

– Niech się pani nie boi, ze mną nic pani nie grozi.

Jego usta ześlizgnęły się delikatnie z mojego ucha na moją szyję.

Zesztywniała, wtedy on powrócił ustami do mojego ucha. – Rozluźnij się – szeptał. Przesunął palcem po moich ustach, co spowodowało, że mimowolnie je rozchyliłam, pomyślałam, że za chwilę zacznie mnie całować.  I właśnie w tej chwili wcisnął swój język w moje usta i penetrował ich wnętrze. Błąkał się gdzieś po moim podniebieniu, wsuwał swoim językiem pod mój język.

Moje plecy oparłam o ścianę windy. Delikatnie sięgnął ręką do mojej pupy i zsunął mi majtki. Jedną ręką powili głaskał moją pupę drugą miękko uciskał moją pierś.

– Oprzyj się o mnie mocno i rozsuń nóżki- bawił się coraz szybciej moją piersią. Poczułam jak jego ręka sunie po moim kroczu, toruje sobie drogę do mojego wnętrza i nagle poczułam go w sobie. Przemknęło mi przez myśl, że rozpoczynam zmagania miłosne z takim gówniarzem, świeżo upieczonym maturzystą, tamtym małym Mariuszkiem. Kiedy to sobie uświadomiłam, chciałam się wyrwać. Nie dałam rady, był silny. Zrezygnowałam, obiecując sobie, że po wszystkim zdrowo go objadę. Nagle poczułam, ze jego rytm, staje się moim rytmem niezależnie od mojej woli. Objęłam go udami. Wykonywał posuwiste ruchy, z początku powoli, potem coraz szybciej. Nagle zwolnił i wszedł we mnie jeszcze głębiej. I nagle zapadłam się w rozkosz.

Nagle Mariusz odsunął się ode mnie. Jęknęłam rozczarowana.

– Uklęknij i oprzyj się na łokciach – poprosił, a ja jak zahipnotyzowana spełniłam jego polecenie, uklękłam na brudnej podłodze windy. Mariusz ukląkł przy moich pośladkach. Wszedł we mnie ostro, jego ręce gładziły moje piersi poprzez materiał sukienki. Coraz bardziej mi się to podobało, odczuwałam coraz większą rozkosz. Obezwładniającą przenikliwą i dziką. Po kilkunastu minutach Mariusz, podniósł mnie z klęczek. Potem chwycił mnie za pupę uniósł w górę i posadził na swoich biodrach. Nie miałam pojęcia, jak taki młody chłopiec może być takim sprawnym kochankiem. Unosiłam się i opadałam w rytm jego ruchów a moje ciało jechało w górę i w górę. Zdawało mi się, że winda już dawno opuściła dach wieżowca. To kołysanie sprawiło mi ogromną rozkosz, której nie przeżyłam nigdy wcześniej.

Potem ponownie przyciągnął mnie do siebie;

– Pocałuj mnie, kiedy będę kończył – wydyszał mi do ucha i wepchnął mi język miedzy zęby. Poczułam jak osiąga orgazm. Plecy wygięły mu się w łuk, poderwał głowę i zawył, jak dzikie zwierzę. Wtedy winda ruszyła, albo to znowu tylko ja odleciałam w górę. Kiedy było już po wszystkim, opuścił głowę na moja szyję i delikatnie przesuwał po niej ustami. Wtedy z mojej piersi wyrwało się głębokie westchnienie zaspokojenia.  Zapaliło się światło.

– Miły jesteś- szepnęłam.

– Ty także sąsiadko!

Wyglądałam strasznie, kiedy wysiadłam z tej windy. Rozczochrana, z obdartymi kolanami,  z podartymi majtkami w ręce.

Całe szczęście, że mój małżonek drzemał przed telewizorem, bo jak by mnie zobaczył natychmiast zadzwoniłby po policję, będąc przekonanym, że padłam ofiarą gwałtu.

Może miałby słuszność, zostałam przecież zgwałcona. Ale jakie to było wspaniałe przeżycie.

Nigdy nie przypuszczałam, że właśnie w windzie, która była moim koszmarem, przeżyję tak cudowną przygodę.

file1273258647

opowiadanie nadesłane do konkursu


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Windą do nieba – opowiadanie erotyczne

  1. avatar Adam Jabłonecki pisze:

    Jeśli to są prawdziwe wspomnienia, to wybacz, jak możesz żyć z tym swoim mężem. To znaczy że go już nie kochasz. I co dalej. Ja na przykład po pierwsze nigdy bym nie uległ. Po drugie o wszystkim opowiedziałbym swojemu partnerowi. Rozstalibyśmy się. Tak nie można. Ludzie!!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

gdzie szukać imprez, plenerów, itd…
Obecnie dużo jest transmisji na Fb, zespoły robią takie koncerty dla fanów.
Tesco - przeceny
Nawet w dostawie do domu są fajne oferty, ja ostatni o robiłam większe...
Sukcesja - Łódź
W Stokrotce są tańsze warzywa, ostatnio np. marchew po 1.70 za kg, to niespotykana...
Real
U mnie zwykle są na zapas, ale np. 2 chrzany kupione w promocji...