Wegański suplement NutreeVEG

15 grudnia 2017, dodał: EKSPERTKA

 

 

Dieta – jeden z najbardziej niedocenianych czynników mających wpływ nie tylko na nasze zdrowie ale także samopoczucie. Powinna być zróżnicowana i zbilansowana. Niestety dziś ze względu na rosnące tempo życia coraz częściej sięgamy po żywność niepełnowartościową i przetworzoną. Trudne zadanie czeka także osoby stosujące diety czy to z powodów zdrowotnych (cukrzyca, nadciśnienie, otyłość, nietolerancja glutenu) czy ideologicznych (diety wegetariańskie, wegańskie). Według raportów WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) znaczna część społeczeństwa cierpi na niedobory witamin i stany chorobowe z tym związane. Jednym ze sposobów walki z niską podażą witamin jest suplementacja.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom firma NutreeLAB opracowała kompozycję trzech witamin kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu – witaminy D3, K2 (MK-7) oraz B12. Oferując preparat NutreeVEG D3, K2, B12 dołożyliśmy wszelkich starań, aby na rynku pojawił się suplement bezpieczny, skuteczny i w cenie odpowiadającej oczekiwaniom osób zainteresowanych odpowiednim odżywianiem. Nasz suplement wytwarzany jest w Polskiej firmie, która może szczycić się standardem wytwarzania GMP (standard farmaceutyczny).

 

Surowce i ich dawki zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić stałą ochronę przed niedoborami, pamiętając jednocześnie o bezpieczeństwie stosowania. Rejestracja produktu przez prestiżową, brytyjską agencję Vegan Society gwarantuje spełnienie wymagających norm – NutreeVEG spełni oczekiwania każdego, nie wykluczając Wegan. Oferujemy Wam pionierskie połączenie – nigdzie indziej nie znajdziecie tak kompleksowego preparatu w formie pojedynczej kapsułki stosowanej raz dziennie.

W skład NutreeVEG wchodzą trzy kluczowe witaminy – D3, K2 oraz B12

Witamina D3 to najlepiej przyswajalna forma witaminy D. Lekarze i dietetycy od lat podkreślają dużą częstość występowania niedoborów tej witaminy, szczególnie w naszym obszarze geograficznym. Cholekalcyferol (wit. D3) odpowiada za gospodarkę wapniowo-forsforanową – jest niezbędna do prawidłowego rozwoju kości (szczególnie ważne w okresie wzrostu oraz w wieku podeszłym ze względu na wyższe ryzyko osteoporozy). To co odróżnia naszą witaminę D3 to jej roślinne pochodzenie! – Już nie musisz się zastanawiać czy Twoja witamina D pochodzi z lanoliny owczej czy jest słabiej przyswajalnym izomerem, czyli witaminą D2.

Witamina K2 (menachinon) jest bardzo istotnym składnikiem krwi. Głównym jej zadaniem jest regulacja procesów krzepnięcia ale wpływa także na gospodarkę wapniową. Organizm ludzki nie wytwarza witaminy K a bakterie obecne w przewodzie pokarmowym zapewnią jedynie częściową podaż – pozostała część musi być dostarczona z pożywieniem. W naszym preparacie wykorzystaliśmy izoformę MK-7, charakteryzującą się doskonałą dostępnością i aktywnością.

Kobalamina, witamina B12, w swojej strukturze zawiera śladowy pierwiastek (kobalt). Bez niej niemożliwe jest prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych. Pomimo, że jest produkowana przez mikroorganizmy zamieszkujące przewód pokarmowy człowieka – to nie jesteśmy w stanie jej przyswoić. Jedynym źródłem jest pożywienie, głównie mięso, podroby oraz nabiał. Diety ubogie lub wykluczające te składniki wymagają dostarczenia witaminy B12 w postaci suplementów.

Stosując jedną kapsułkę NutreeVeg dziennie, dostarczamy składniki które są niezbędne aby utrzymać nasz organizm w dobrej kondycji i zdrowiu. NutreeVEG to wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

więcej informacji nutreelab.pl

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Skutecznie nawilża, pielęgnuje i odżywia skórę, łagodzi podrażnienia
Cena:
98 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Okulary Rayban
Mam takie okulary i bardzo sobie chwalę, latem się z nimi nie roztaję....
Fitness w domu
Fitness w domu wydawał mi się być świetnym rozwiązaniem przy mojej nieśmiałości i...
Botox na zmiany trądzikowe
Są zabiegi medycyny estetycznej które pozwolą zredukować zmiany potrądzikowe. Zabieg poprzedzają konsultacje...
Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej
Jeśli chcecie by kuchnia była piękna, nie można też zapominać o dekoracji....