Trendy ślubne 2023 – co będzie hitem tegorocznych wesel?

24 lutego 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Żaden sezon ślubny nie jest dokładnie taki sam. Jeżeli planujemy wesele w roku 2023, najwyższa pora, aby dowiedzieć się, co będzie na topie. Warto poznać nie tylko trendy w modzie ślubnej, ale również godne uwagi dania i desery dla gości. Przydatna może okazać się także wiedza dotycząca modnych alkoholi i dekoracji w sezonie ślubnym 2023.

Trendy ślubne 2023

Trendy w modzie ślubnej 2023

W modzie ślubnej 2023 stawiać się będzie przede wszystkim na prostotę. Pannom młodym proponowane będą zatem długie suknie o prostym kroju, wykonane z lejącej satyny. Idealnym dodatkiem do nich będą kokardy! Nie zabraknie ich zarówno z tyłu sukien, jak i we włosach, zamiast welonu. Do łask powrócą również białe, długie rękawiczki z delikatnego tiulu. Jeżeli chodzi o biżuterię, czas odłożyć przesądy na bok! Modne będą bowiem perły, zarówno na szyi, jak i w uszach. Jeżeli chodzi o fryzury, najlepiej będzie postawić na proste upięcia. Klasyczny, niski bądź wysoki kok to rozwiązanie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Przedstawicielki płci pięknej, które chcą brać ślub w rozpuszczonych włosach, powinny zastanowić się nad ich zakręceniem. Jeżeli chodzi o panów, w modzie będą raczej klasyczne kolory garniturów, takie jak granat, grafit czy butelkowa zieleń. Zamiast krawata, lepiej postawić na muchę. Jeśli chodzi o obrączki, do łask wraca klasyczne złoto. W kwestii doboru tak wyjątkowej biżuterii warto jednak kierować się wyłącznie własnymi preferencjami. Trendy ulegają bowiem ciągłym zmianom, a obrączkę zamierza się przecież nosić na serdecznym placu przez resztę swojego życia.

Jakie dekoracje będą na topie?

Każdej młodej parze zależy na wyjątkowej oprawie ślubu oraz wesela. Nic więc dziwnego w tym, że większość z nich stawia na wymyślne dekoracje. W sezonie weselnym 2023 królowała będzie jednak prostota. Modny będzie zatem minimalizm. Lepiej zrezygnować z ogromnych bukietów na rzecz skromnej wiązanki z gipsówką i eukaliptusem. Warto zdecydować się na rośliny z długimi łodygami. Jeśli chodzi o dekorację sali weselnej, dobrym pomysłem będzie na pewno zieleń. Zwisające girlandy bluszczu, drewniane koła z napisami „żona” i „mąż” to elementy, na które jak najbardziej można postawić. W 2023 roku wyjątkowo modne będą także śluby w plenerze. Jeśli tylko pozwoli na to pora roku, warto rozważyć organizację przyjęcia w namiocie bądź ogrodzie. Ze względu na dość nieprzewidywalne w Polsce warunki atmosferyczne, może być to jednak dość ryzykowne. Niemniej, jednak jeśli pogoda dopisze, przyjęcie weselne w kwiecistym ogrodzie na długo zapadnie gościom w pamięci.

Wódka premium idealnym wyborem dla biesiadników 

Zdecydowana większość młodych par nie wyobraża sobie wesela bez alkoholu. Nie ma się temu, co dziwić, bo pomaga on rozluźnić napięcie, które towarzyszy wielu zakochanym w tym ważnym dla nich dniu. Poza tym, przy alkoholu, goście bawią się zdecydowanie lepiej. W sezonie ślubnym 2023 liczyć się będzie przede wszystkim wysoka jakość. Bardzo ważne jest więc to, aby uraczyć biesiadników czymś naprawdę wyjątkowym. Dobrym pomysłem może okazać się wódka premium. Z pomocą może przyjść nam Stanislav wódka, która wytwarzana jest w zgodzie z dbałością o polską tradycję. Wódka jest najbardziej uniwersalna, ale oprócz niej, na stołach mogą znaleźć się także inne rodzaje alkoholi. Mowa tu, chociażby o winach, po które bardzo często sięgają przedstawicielki płci pięknej. Pamiętajmy jednak o tym, aby zdecydować się na dobry jakościowo trunek. Warto zainwestować także w kilka butelek whisky, która może przypaść do gustu niektórym panom. 

Wesele 2023 od kuchni – na jakie potrawy warto się zdecydować?

Starannie wybrana wódka premium to niestety nie wszystko, aby mieć pewność, że goście przy stołach będą zadowoleni. Należy również starannie wybrać weselne menu. W sezonie 2023 dużą wagę będzie się przykładać do tego, aby dania były skomponowane z wysokiej jakości składników. Jako że nadal modny będzie trend zero waste, warto rozważyć rezygnację z jakiegoś posiłku. Wiele par na pewno zastanowi się nad tym, czy konieczne są kolacje co 3 godziny. Warto byłoby rozważyć również organizację wiejskiego stołu. Serwowane na nim przekąski, takie jak sery, naturalne wędliny czy marynowane grzybki, zdobędą wielu zwolenników. Stanislav wódka będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem w gronie takich przekąsek. Jeśli na weselu ma być wielu małych gości, młoda para może zdecydować się na słodki stół. Bogato dekorowane babeczki, urocze donuty czy pastelowe makaroniki przyciągną uwagę każdego łasucha.

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz