URODA I ZDROWIE

Testujemy OVOBIOVITA Initium – odkrycie polskich naukowców!

27 czerwca 2014, dodał: Redakcja

Zapraszamy do zgłaszania się do testów suplementu diety OVOBIOVITA Initium (szukamy 10 blogerek lub  vlogerek), kompleksowo odnawiającego organizm.

ovobiovita nagrody złoty otis

 

Polski rynek farmaceutyczny już dziś uznał OVOBIOVITA Initium największym odkryciem roku, honorując preparat dwiema prestiżowymi nagrodami Złoty Otis 2014 w kategoriach „Debiut Roku” oraz „Preparaty Immunostymulujące”. To najważniejsze nagrody w branży przyznawane przez konsumentów najlepszym innowacyjnym farmaceutykom dostępnym w aptekach bez recepty.

Niezwykłą siłę preparatu stanowi równoczesne wspomaganie układu sercowo-naczyniowego, funkcji mózgu i układu nerwowego, pamięci i koncentracji, ogólnej odporności psychofizycznej organizmu, regeneracji wątroby i pracy nerek oraz procesu rekonwalescencji po przebytych chorobach.

Zakres dzialania - infografika

OVOBIOVITA®Initium przeznaczona jest przede wszystkim dla osób: z zaburzeniami układu sercowo- naczyniowego, w szczególności ze zwiększonym poziomem cholesterolu i/lub z nadciśnieniem tętniczym. Dla osób intensywnie pracujących umysłowo, narażonych na długotrwały wysiłek i stres, osób borykających się z zaburzeniami koncentracji i pamięci, z problemami pracy wątroby i nerek. Preparat polecany jest również w okresie rewitalizacji po przebytych chorobach, w celu wzmocnienia ogólnej kondycji psychofizycznej organizmu.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

88 komentarzy do Testujemy OVOBIOVITA Initium – odkrycie polskich naukowców!

 1. avatar małgorzata pisze:

  Zgłaszam się do testów

 2. avatar przemek pisze:

  WITAM. CHORUJE NA STWARDNIENIE ROZSIANE CHETNIE WYPRUJE TEN PREPARAT

 3. avatar MyFashionDream pisze:

  Jako dietetyk kliniczny znam się na żywieniu oraz procesach odnowy komórek i organizmu, bardzo chętnie przetestuję i zamieszczę recenzję http://www.myfashiondream.blog.pl

 4. avatar danako pisze:

  Produkt wydaje sie interesujący, chętnie go wypróbuję.

 5. avatar Katarzyna pisze:

  Chetnie go przetestuje pozdrawiam
  http://mamanatropie.blogspot.com

 6. avatar Anahi6663 pisze:

  Ten produkt na pewno by mi się przydał. Chętnie go przetestuję :)

Dodaj komentarz