Szampańska impreza i wsparcie wątroby – suplement diety MYRKL | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Szampańska impreza i wsparcie wątroby – suplement diety MYRKL

14 września 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Planujesz spotkanie w gronie przyjaciół przy kieliszku wina i jednocześnie chcesz dbać o kondycje swojej wątroby? To możliwe. Wypróbuj innowacyjny suplement diety MYRKL. Już jedna saszetka dwie godziny przed planowanym jedzeniem i piciem na spotkaniu może zminimalizować możliwość wystąpienia tzw. „kaca” i wspomóc Twoją wątrobę[1].

impreza

Jak wspomóc wątrobę i czuć się lepiej

Ona musi się mocno napracować, by zmetabolizować alkohol, który do niej trafia. Procenty po prostu jej nie służą! Warto też wiedzieć, że alkohol bardziej szkodzi kobietom, bo ich wątroba słabiej go przetwarza. By nie dokładać dodatkowej pracy wątrobie, warto rozcieńczać alkohol wodą – to zawsze mniej procentów, które do niej trafiają. Należy też starać się, by alkohol był dodatkiem do jedzenia – wtedy istnieje szansa, że wypijesz mniej. Istnieje też inny sposób na to, by mieć dwa w jednym: odciążyć wątrobę i nie czuć skutków szampańskiej imprezy następnego ranka. Taką możliwość daje nowy na polskim rynku preparat, suplement diety MYRKL.

Proste rozwiązanie w dwóch kapsułkach

Wystarczy na dwie godziny przed jedzeniem i piciem przyjąć dwie kapsułki preparatu MYRKL, by zminimalizować niekorzystne skutki spożywania alkoholu. Brzmi jak mrzonka, ale to działa. Jak to możliwe? Warto tu przyjrzeć się temu, w jaki sposób alkohol zachowuje się w organizmie. Gdy ty sączysz drinka, alkohol trafia do wątroby, gdzie jest rozkładany na aldehyd octowy, a następnie przekształca się w kwas octowy. I to właśnie on odpowiada za nieprzyjemne dolegliwości po jego spożyciu.

Ten mechanizm można jednak zmodyfikować, dzięki preparatowi MYRKL. Zawiera on opatentowaną formułę AB001™, na którą składają się szczepy bakterii probiotycznych (Bacillus subtilis i Bacillus coagulans), L-cysteina i dekstryna oraz dodatkowo preparat zawiera wysokie dawki witaminy B12. I tu widać różnicę w podróży i dalszych losach alkoholu w organizmie. Formuła AB001™ działa już w jelicie cienkim, gdzie jest aktywowana. Tam rozkłada alkohol na wodę oraz dwutlenek węgla. Bakterie zawarte w formule AB001™ eliminują alkohol, zanim dostanie się on do wątroby1. W tym procesie nie wytwarza się kwas octowy – albo powstaje w niewielkiej ilości – dlatego nie pojawiają się nieprzyjemne dolegliwości po jego spożyciu. Dodatkowo zawarta w preparacie Witamina B12, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Nad skutecznością formuły AB001™ pracowano w laboratoriach badawczo-rozwojowych przez ponad 30 lat. Opracowane badanie kliniczne zostało zrecenzowane i opublikowane w Journal of Nutrition & Metabolic Insights w czerwcu 2022[2]

 

[1] Andreas Pfützner, Mina Hanna, Yuriko Andor, Daniela Sachsenheimer, Filiz Demircik, Tobias Wittig and Johan de Faire, Chronic Uptake of A Probiotic Nutritional Supplement (AB001) Inhibits Absorption of Ethylalcohol in the Intestine Tract – Results from a Randomized Doubleblind Crossover Study, Nutrition and Metabolic Insights Volume 15: 1–5 © The Author(s) 2022

[2] https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35769391/

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz