Suplementy na wakacje

22 lipca 2014, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Couple on the beach of sea

Dwa tygodnie wakacji to mało. By jak najwięcej z nich skorzystać, bez umiaru się opalamy, kąpiemy, zwiedzamy. I zamiast wypoczęci, do domu wracamy bardziej zmęczeni. Leczymy poparzenia słoneczne, ratujemy wysuszone włosy i skórę. Są jednak sposoby, by zminimalizować skutki wakacyjnych szaleństw.

Z pomocą przychodzą suplementy. Nie działają na powierzchni skóry, tuszując straty, lecz od środka organizmu. Wspierają go, by ten mógł sam bronić się przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: jak stres czy promieniowanie słoneczne.

Bez poparzeń

Na wakacje warto zabrać suplement diety Beta Gold Caroten. Przyda się zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Biorąc go systematycznie, zapewnimy sobie ładną i zdrową opaleniznę. Jest w 100% naturalny, zawiera ekstrakt z owocu dyni – źródła beta-karotenu. Gdyby przyszło nam do głowy opalać się między 11:00 a 16:00, a więc w godzinach, kiedy słońce jest najbardziej szkodliwe, na pewno stworzy dodatkową barierę ochronną dla skóry. Pobudza też naturalną produkcję pigmentu, dlatego nazywany jest samoopalaczem. Dzięki niemu dłużej będziemy mogli cieszyć się ładną opalenizną. Poza tym beta-karoten jest znanym antyoksydantem. Skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, chroniąc tym samym naszą skórę, włosy i paznokcie przed starzeniem się.

_su3

Bez kontuzji

Drugim suplementem, który przyda się w męskiej i damskiej wakacyjnej kosmetyczce, jest Colladerm. Zawiera NatiCol® – łatwo przyswajalny kolagen, kwas hialuronowy oraz witaminę E. Preparat bardzo pozytywnie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci oraz na stawy. Jest wprost stworzonym dla osób, które lubią spędzać wakacje aktywnie: na rowerze, wycieczkach górskich czy dużo spacerując. Raz że chroni skórę przed przesuszeniem i przyspiesza gojenie naskórka, dwa że wspomaga chrząstki stawowe i chroni je przed zwyrodnieniem. Podwyższa również odporność układu chrzęstno-kostnego na kontuzje.

_su2

Za to z energią

I w końcu coś specjalnego dla mężczyzn – PowerMan. Składniki tego suplementu, takie jak: ekstrakt z żeń-szenia, palmy sabalowej oraz buzdyganka naziemnego, są tak skomponowane, by zmniejszać uczucie stresu i zmęczenia, dodawać energii. Pomagają też w wywołaniu i podtrzymaniu erekcji, wspomagają popęd seksualny, podtrzymują prawidłowe napięcie mięśni i regulują poziom testosteronu we krwi. Choć PowerMan jest dedykowany mężczyznom, efektami, które daje, będą mogły cieszyć również kobiety.

_su1

Ceny:
Beta Gold Caroten – ok. 10,44 zł/30 kapsułek
Colladerm – ok.  31,60 zł/60 kapsułek
PowerMan – ok. 26,50 zł/60 kapsułek

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz