Stare nowe jeansy – czyli gorący trend 2018 roku

7 maja 2018, dodał: patrycjadeja

Twoje ulubione jeansy wyszły z mody, a może już Ci się znudziły. Zamiast je wyrzucać podaruj staremu denimowi nowe życie. W 2018 roku jeans jest modny w każdym kolorze, ponadto do łask powracają zdobione kurtki i spodnie. Możesz więc obszyć je haftowanymi kwiatami jak w latach 60-tych, cekinami i ćwiekami, jak w 80-tych, okleić brokatem jak w pod koniec lat 90-tych. Kolejny gorący jeansowy trend to dziury, przetarcia i pęknięcia. Czy wiesz jak starym jeansom podarować nowe życie, a do tego zyskać modne ubrania?

modne jeansy

Dziury i przetarcia

Jednym z tegorocznych trendów są dziury i przetarcia. Czy wiesz jak je wykonać. Będziesz potrzebowała maszynkę do golenia, nożyczki, pumeks, klei do ubrań.

– pęknięcie uzyskasz przecinając materiał nożyczkami i delikatnie igłą rozdzielając poszczególne nitki, końcowy efekt uzyskasz po praniu, kiedy odbarwia się rozdzielone nitki.

Nasza propozycja

Spodnie z pęknięciem na udzie, lub kolanach, a także pod tylnymi kieszeniami. Jeśli chcesz uzyskać efekt bardziej sexi możesz podkleić elastyczną koronkę pod pęknięcie. Pamiętaj jednak, by była znacznie szersza od rozcięcia i klejona przynajmniej 1 cm nad i pod rozcięciem.

– przetarcie możesz uzyskać na dwa sposoby. Pocierając pumeksem miejsce, w którym ma powstać, lub przesuwając maszynką do golenia po materiale. W obu przypadkach efekt będzie podobny. W tym wypadku również końcowy look zyskasz po praniu.

spodnie w kwiatki

Haftowane kwiaty

Kolejny gorący trend 2018 roku, to kolorowo zdobiony jeans. Dzwony z haftowanymi nogawkami i katany ze zdobionymi plecami. Do zrobienia jeansowej odzieży z kolorowymi aplikacjami potrzebne będą:

Aplikacje z klejem

Aplikacje bez kleju

Klej do odzieży

nożyczki

mulina

igła

Oczywiście można wykonać „ haftowany” jeans na skróty zdobiąc ubranie gotowymi aplikacjami, lub hafty zrobić własnoręcznie, co będzie znacznie trudniejsze i bardziej pracochłonne.

Jeansy w kwiaty – w tym celu proponujemy zakup gotowych aplikacji z klejem, które wystarczy tylko zaprasować. Znacznie trudniejszym zadaniem będzie natomiast własnoręczne haftowanie kwiatów.

denim 2018

Ćwieki, cekiny i brokat

Ćwieki, cekiny i brokat to trend który gościł w modzie w latach 80-tych, a w tym roku powrócił na nowo. Aby stara jeansowa katana zyskała nowy look wystarczy kilka doczepianych błyskotek. A do wyboru mamy ćwieki, które montujemy za pomocą haczyków, cekiny w wersji do naszywania, lub przyklejane, oraz brokat. W przypadku brokatu najlepiej jest wybrać klej z brokatem do ubrań, który występuje w tubkach, lub sztyfcie więc jest bardzo łatwy do nałożenia. Brokatowe ozdoby mogą więc przybierać różne kształty, łącznie z modnymi w tym sezonie kwiecistymi motywami.

Ćwieki i cekiny najlepiej prezentują się wokół kieszeni, na kołnierzyku denimowej kurtki, oraz na plecach.

przetarte jeansy

Malowane jeansy

Farbki, flamastry i kredki do tkanin bez problemu kupicie w pasmanteriach i sklepach plastycznych. Z ich pomocą można uzupełnić kolorowe szaleństwo na ulubionych jeansowych ciuchach, malując np. brokatowe kwiaty, z jednym lub kilkoma cekinowymi płatkami. Wszystko zależy od waszych upodobań i zdolności plastycznych. Życzymy miłej zabawy.

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Kamienie migdałkowe
Przepraszam, że tak dlugo nie odpowiadalem, ale dopiero teraz zobaczyłem, ze ktos tu napisal...
Naturalne kosmetyki
Moim zdaniem super rozwiązaniem jest odwiedzanie drogerii online bardzo często można trafić na kosmetyki...
Obsesyjne kontrolowanie przez partn…
Kobiety to często mylą z wielkim uczuciem z jego strony..
Grzane wino na zimne wieczory
Ja nawet teraz jak jest zimniejszy wieczór to lubię sobie winko podgrzać:) Oczywiście na kuchence:)