Sprawdzony sposób na problemy ze snem – fototerapia z olejkiem CBD

30 sierpnia 2021, dodał: klinikavesuna
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Cierpisz na bezsenność? Przez wiele godzin w nocy nie możesz zasnąć? Nie musisz się dłużej męczyć każdego wieczoru, zanim uda Ci się wreszcie zasnąć. Znamy skuteczny sposób na pozbycie się problemów ze snem. Jest nim fototerapia z zastosowaniem olejku CBD. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

bezsenna noc

Niebezpieczna bezsenność

Bezsenne noce potrafią być bardzo uciążliwe. Jeśli ta przypadłość Cię dotyczy, wiesz, że bardzo trudno jest się zregenerować, gdy codziennie trudno jest Ci zasnąć. Lekarze stwierdzili także, że bezsenność może prowadzić do stanów depresyjnych. Gdy pojawiają się natrętne myśli, stres, a do tego lęk, przypadłość ta przestaje być bezpieczna. Należy się z nią rozprawić, aby odzyskać komfort i poczuć się wypoczętym. Nie martw się, jest na to dobry, a przede wszystkim sprawdzony sposób. Jest nim fototerapia.

Fototerapia lekiem na problemy ze snem

Wszystkim osobom, których dotyczy problem bezsenności polecam wykonanie zabiegu lampą medyczną LED. Fototerapia jest bardzo skuteczna. Lampy LED emitują światło o różnej długości fal w sześciu kolorach. Dzięki temu wpływają one bezpośrednio na organizm i na wewnętrzne procesy biologiczne – mówi mgr kosmetolog Magdalena Batóg.

Zabieg wykonany lampą medyczną ze światłem LED działa antystresowo i leczy bezsenność. Jeśli zaczęły pojawiać się u Ciebie objawy depresji, fototerapia pozwoli Ci się od niej uwolnić.  Naświetlanie jest w 100% bezpieczne i bezbolesne.

Dodatkowo zastosowanie podczas terapii specjalistycznego olejku wzmacnia działanie światła. Jest nim olejek CBD z konopi. Jego prozdrowotne działanie jest powszechnie znane i wiele osób zachwala jego właściwości. Idealnie sprawdza się w terapii, która ma na celu wyeliminowanie bezsennych nocy.

Leczenie światłem – sposób na dobry sen na całym świecie

Fototerapia stanowi skuteczny lek na bezsenność. W wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych światłolecznictwo jest oficjalną terapią, którą się stosuje na zaburzenia wewnętrznych rytmów biologicznych, w tym także snu.

Wielu pacjentów, którzy zastosowali u nas leczenie światłem LED pożegnało się z problemami ze snem. Czują się znacznie lepiej, ich sen jest długi i zdrowy. Rano wstają wypoczęci i pełni sił – dodaje mgr kosmetolog Magdalena Batóg.

Metoda leczenia światłem jest przeznaczona dla każdego. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby młode, jak i starsze. Przeciwwskazaniami do jej zastosowania jest ciąża, padaczka, a także zażywani leków, które są fotouczulające. Żeby je wykluczyć, należy odbyć wcześniejszą konsultację z kosmetologiem.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czekanie na...
Czekam na rozstrzygnięcie się w mojej pracy, czy przejdę do innego działu czy...
Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Tu polecam olejek migdałowy, regularnie wklepuję w wilgotną skórę i efekt jest super!
Utrzymanie porządku
Najważniejsze to do małego wdrażać dziecko do utrzymania porządku. Moja siostra powiedziała synowi, że nieposprzątane...
Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Kosmetyki działają dużo delikatniej , w końcu peeling to radykalne działanie z samej nazwy:)