Spersonalizowane podejście do kontroli masy ciała ageLOC® TRME Body Balance System

21 maja 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Detoksykacja, równowaga organizmu, kontrola wagi – misją Nu Skin jest zmiana stylu życia kobiet i mężczyzn, poprawa ich samopoczucia oraz osiągnięcie pożądanej wagi, a nowa gama ageLOC® TRME Body Balance przenosi tę misję na wyższy poziom. Nowa seria produktów została opracowana z myślą o zapewnieniu równowagi między zdrowymi nawykami, stylem życia i dobrym samopoczuciem.

Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie to dla wielu z nas priorytet. Na utrzymanie równowagi organizmu składa się kilka istotnych czynników, jak regularne ćwiczenia, zdrowe odżywianie, odpowiednio dobrana suplementacja. W dzisiejszym dynamicznym trybie życia szukamy wygodnych i holistycznych rozwiązań, które korzystnie wpływają na kondycję naszego organizmu, wspierają go, a jednocześnie pomagają osiągnąć nasze cele, jak np. utrata masy ciała lub jej kontrola. Właśnie z myślą o tym naukowcy z firmy Pharmanex, będącej częścią grupy Nu Skin, opracowali ageLOC® TRME Body Balance System, który umożliwia spersonalizowaną suplementację w zależności od potrzeb.

ageLOC® TRME System – sposób na uzyskanie równowagi organizmu

Linia ageLOC® TRME składa się z pięciu produktów, z których każdy skupia się na innych korzyściach wspierających równowagę organizmu.

Suplement diety TRME INNERNu wspomaga trawienie i usuwanie toksyn. Zawarty w kapsułkach wyciąg z kłącza imbiru wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a wyciąg z liści karczocha wspiera procesy związane z detoksykacją organizmu1.

Nad apetytem pomoże zapanować TRME MyEDGE. Zawarty w nim proszek karobowy ogranicza uczucie łaknienia i zwiększa uczucie sytości. Suplement zawiera również ekstrakt z liści morwy białej, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz chrom, który wspomaga metabolizm makroskładników odżywczych2.

TRME MyGOAL przyczynia się do utraty masy ciała. Zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, m.in. glukomannan, które przyczyniają się do utraty masy ciała, a także kompleks witamin (C, B6 i B12), który dostarcza organizmowi kluczowe mikroskładniki. Suplement diety w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, pomoże osiągnąć założone cele dotyczące wagi3.

By osiągnąć równowagę organizmu, należy wesprzeć pracę kluczowych narządów. Wątroba jest największym gruczołem i odgrywa ważną rolę w procesach przemiany materii, w tym w metabolizmie tłuszczów. Suplement diety TRME RealMe powstał właśnie z myślą o wsparciu jej funkcjonowania. Zawiera ostryż długi, który zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i ułatwia jego rozkład przez wątrobę4.

Batoniki TRME M-Bars to wygodny sposób na to, aby cieszyć się kompletnym i smacznym produktem zastępującym posiłek. Batony wspomagają utrzymanie już osiągniętej wagi lub utratę masy ciała. Jako produkt zastępujący posiłek jeden baton dostarcza co najmniej 30% referencyjnych wartości spożycia witamin i minerałów, a ponadto zawiera węglowodany, białka i tłuszcze5.

ageLOC® TRME Weight Management Kit to zestaw składający się ze wszystkich wymienionych powyżej produktów, które mają różne działanie wspierające równowagę organizmu i kontrolę wagi. Dodanie wszystkich produktów TRME do codziennej diety pozwoli cieszyć się korzyściami płynącymi z każdego równocześnie.

Ceny produktów:

TRME Weight Management Kit – 1500,01 zł

TRME INNERNu – 187,00 zł / 60 kapsułek

TRME MyEDGE – 389,01 zł / 20 saszetek

TRME MyGOAL – 425,00 zł / 90 saszetek

TRME RealMe – 499,00 zł / 60 kapsułek

TRME M-BARS – 262,00 zł / 10 batonów

Więcej informacji o produktach TRME znajdziesz na www.nuskin.com.

Zdjęcia i video znajdziesz tutaj.

 

1 Oświadczenie wstrzymane. Dzięki wyciągowi z korzenia imbiru (oświadczenie dotyczące trawienia) i wyciągowi z liści karczocha (oświadczenie dotyczące trawienia i detoksykacji).

2 Oświadczenie wstrzymane. Proszek karobowy pomaga pohamować uczucie łaknienia.

3 Dzięki glukomannanowi. Korzystny wpływ uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g glukomannanu w 3 dawkach po 1 g każda, przyjmując wraz z 1-2 szklankami wody, przed posiłkami oraz przy jednoczesnym stosowaniu diety o ograniczonym ładunku wartości energetycznym.

4 Oświadczenie wstrzymane. Dzięki zawartości ostryżu długiego działanie zapobiegające gromadzeniu się tłuszczu jest połączone z likwidacją jego zapasów przez wątrobę.

5 Zastępowanie jednego posiłku w ciągu dnia posiłkiem zastępczym, w połączeniu z dietą o obniżonej wartości energetycznej, przyczynia się do utrzymania masy ciała po jej utracie.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szukam ludzi 35-40, którym chce się…
Z miłą chęcią bym się wybrała i wyruszyła z domu na jakieś spotkanie towarzyskie,...
jaki efekt na lato
Jakie paznokcie będą modne w 2024 roku? Zarówno pastele i neony to fantastyczna...
szkoła rodzenia
W szkole rodzenia poznacie właściwie wszystko, co powinniście wiedzieć na temat opieki nad...
Suche szampony
Tradycyjny szampon do włosów w swoim składzie zawiera naturalne substancje pielęgnujące włosy oraz skórę...