URODA I ZDROWIE

Przed użyciem przeczytaj ulotkę… Na co uważać biorąc leki na erekcje?

18 grudnia 2019, dodał: Redakcja

Wysoka sprawność seksualna to dla większości panów symbol ich męskości. Nic dziwnego, że gdy zaczyna szwankować, do głosu dochodzą lęki, niepokoje i kompleksy. Jednym z winowajców może być nasz tryb życia. Nadmiar stresu, praca, nieustanna pogoń – wszystko to sprawia, że organizm zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Wtedy decydujemy się często na leki na erekcję, które mogą pomóc uporać się z problemem. Ale jak zażywać je bezpiecznie? Na co uważać?

Zaburzenia erekcji

Stresujący i niezwykle wymagający tryb życia to niemałe obciążenie dla naszego organizmu. Jednym z objawów przeciążenia u mężczyzn są zaburzenia erekcji, czyli stała lub nawracająca niemożność osiągnięcia albo utrzymania wzwodu. Problem jest uciążliwy i krępujący, a większość panów nie chce się do niego przyznać. Ignorowanie objawów i wstyd sprawiają, że nie trafiają do lekarza, czyli do miejsca, w którym powinni szukać pomocy. Wszystko to pogłębia niepokój i napięcie, które z kolei odbijają się negatywnie na stanie zdrowia i, co za tym idzie, seksualnej sprawności.

Jaki lek na erekcję?

Wielu panów w takiej sytuacji decyduje się na zakup leku na erekcję, którego skład może pomóc uporać się ze wstydliwą przypadłością. Substancja zawarta w tabletce może pomóc poradzić sobie z kłopotem i może pozwolić na nowo cieszyć się seksem. Lek na erekcje działając, powoduje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, dzięki czemu zwiększa się napływ krwi do członka w trakcie podniecenia seksualnego. Prącie może stać się więc sztywne, a mężczyzna gotowy do współżycia. Sildenafil obecny w pigułce może poprawiać jakość życia erotycznego.

Zachować ostrożność

Zanim jednak zażyjemy lek na erekcję, upewnijmy się, że nie występują żadne przeciwwskazania do jego stosowania. Środków na bazie sildenafilu nie powinni łykać mężczyźni stosujący równocześnie leki uwalniające tlenek azotu lub azotany w jakiejkolwiek postaci oraz inhibitory PDE5. Nie mogą ich zażywać także ci panowie, którzy ze względów medycznych powinni unikać aktywności seksualnej, np. dotknięci ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego. Przeciwskazaniem jest również utrata wzroku w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Co oczywiste, leku nie należy podawać również w przypadku uczulenia na którykolwiek jego składnik. Bo najważniejsze jest nasze zdrowie i bezpieczeństwo. W każdej sytuacji.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz