URODA I ZDROWIE

Projekt 5D – program motywacyjny i odchudzający w jednym

1 kwietnia 2019, dodał: Redakcja

Magdalena Izabela Daszkiewicz – promotorka zdrowia, ekspert medycyny estetycznej, właścicielka sieci klinik: Klinika Estetica. Człowiek orkiestra. Zajmuje się spełnianiem marzeń o pięknie i młodym wyglądzie nie tylko wtedy, gdy trzyma strzykawkę w ręku. Na co dzień poza pracą kosmetologa, przewodzi grupie ponad stu osób, które odchudza w swoim autorskim Projekcie 5D.

Projekt 5D, czyli program motywacyjny i odchudzający w jednym. Opowie nam Pani o nim? Na czym to polega?

Projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia, zmiany nawyków, poprawy komfortu życia. Zależy mi na wprowadzaniu pozytywnych transformacji, jeśli chodzi o zdrowie fizyczne i psychiczne moich pacjentów. Program jest restrykcyjny, acz skuteczny i polega na wprowadzeniu do codziennego życia po pierwsze zbilansowanej diety poprzedzonej tygodniowym detoksem. Po drugie stawia na aktywność fizyczną dostosowaną do możliwości każdego pacjenta i wypracowanie w nim naturalnego ciągu do zdrowych nawyków np. wybierania schodów zamiast windy, roweru zamiast samochodu, wstawania od biurka na choćby krótki spacer. Oczywiście w większości pacjenci korzystają z programu, gdyż chcą zgubić nadmiar kilogramów, ale są też tacy, którym zależy po prostu na zdrowiu. Po trzecie motywacja. Wraz z momentem przystąpienia do programu pacjent otrzymuje wytyczne na każdy tydzień wraz z zapisanymi wspólnie celami. Metoda małych kroków połączona z mile stones pozwala definiować cele krótko i dalekoterminowe. Dzięki codziennej stymulacji z mojej strony via email, czy sms utrzymujemy poziom zaangażowania i wiary w siebie na odpowiednim poziomie. Po czwarte mentalność. Wraz z upływem czasu widać zachodzenie znaczących zmian w mentalności pacjentów. Przestają być pesymistami, są bardziej życzliwy w stosunku do świata i w stosunku do siebie. I po piąte małe lub większe zmiany związane z wizerunkiem. Oferujemy w klinice wspaniałe zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, współpracujemy z pracownią fryzjerską, wizażystami i stylistami. Po zakończonej metamorfozie pacjenci nie poznają samych siebie. Ja zauważam jeden wspólny mianownik wśród wszystkich osób korzystających z programu – są szczęśliwi.

Czy dieta stosowana w Projekcie 5D jest bardzo restrykcyjna?

Dieta jest oparta na zdrowym, racjonalnym żywieniu i wprowadzaniu dobrych nawyków, które mają się wpisać w naszą codzienność. Obowiązuje nas podstawowa zasada: im więcej jesz, tym więcej chudniesz. A jemy smacznie, pożywnie i „na bogato” jeśli chodzi o wszelkie wartości odżywcze. Rozpisuję zasady żywieniowe od pierwszego dnia, aż po ostatni dzień stabilizacji, czyli wyjścia z programu w taki sposób, aby obyło się bez efektu jo-jo. Nie przewidujemy głodówek, które są ciężkie do zniesienia dla wielu pacjentów i wpływają często negatywnie na psychikę. A ta dla mnie jest bardzo ważna, dlatego wraz z każdym posiłkiem żywię pacjentów dobrą dawką porządnej motywacji: CHCESZ, MOŻESZ, WYTRWASZ… Przeszłam sama cały ten proces i wiem, jak ważne jest wsparcie. Po urodzeniu dwójki dzieci zostało mi w prezencie 50 dodatkowych kilogramów. Próbowałam wszelkich diet, specyfików i suplementów. Codziennie przekładałam start pracy nad sobą szukając wymówek typu dzieci, rodzina, nie dam rady, od jutra… W końcu przeciwstawiłam się samej sobie i zaczęłam stosować się do nowych zasad. Dziś jestem lżejsza o 45kg, silna, zmotywowana i chcę by moi pacjenci czuli się podobnie.

Czy trudno jest motywować ludzi? Ma Pani ponad setkę pacjentów. Jak sobie Pani z tym radzi?

Uwielbiam to. Motywowanie innych do pracy i dzielenie się energią zwycięzcy sprawia mi ogromną satysfakcję. Kocham pracować z ludźmi i dla ludzi. Używam wszelkich aplikacji do kontaktu z moimi pacjentami i robię wszystko, by się w tym nie pogubić. Jestem w codziennym kontakcie z każdą osobą uczestniczącą w programie, publikuję na swoich kanałach social media zdjęcia potraw, które przygotowujemy, dobre słowa, afirmacje i cytaty. To działa i świadczy o tym wiąż rosnąca liczba osób, które przystępują i kończą z sukcesem program. No i liczba wiadomości z podziękowaniami. Mam zachowanych tysiące takich wyznań i powiem szczerze, że są wspaniałym motywatorem dla mojej misji.

Niebawem rusza wielka akcja – metamorfoza. Proszę opowiedzieć o szczegółach.

Wielka akcja staruje już 1 kwietnia. Zgłosiło się do niej kilkaset osób z różnymi problemami chcących zmienić siebie i swoje życie. Wybór był niezwykle trudny, ale udało mi się wyłonić dwie finalistki, które pod moim okiem, na oczach widzów kanału Projekt 5D na youtubie i tych śledzących moje kanały społecznościowe oraz czytelniczek magazynu „Zdrowie” będą przechodzić wielką metamorfozę. Nie mogę się już doczekać startu, bo czeka nas ogrom skrajnych i pięknych emocji. Będziemy świadkami wzlotów i upadków, łez i potu, ale też mnóstwa radości, zmian na lepsze. Będziemy świadkami narodzin szczęścia. Po czterech miesiącach zmagań na naszych oczach wybierzemy jedną z pań, która wykaże się większą determinacją. Otrzyma ona pakiet zabiegów w Klinice Estetica, przejdzie wizualną metamorfozę pod okiem fryzjera, makijażystki i stylistki. Dostanie też prezenty ufundowane przez partnerów akcji.

Czego życzyć uczestniczkom?

Przede wszystkim wytrwałości i zaciekłości w swoim postanowieniu. Reszta pójdzie jak z płatka. To mogę obiecać.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

6 komentarzy do Projekt 5D – program motywacyjny i odchudzający w jednym

 1. avatar Anonim pisze:

  Jaki jest koszt takiej diety?

 2. avatar Anonim pisze:

  Jaki jest koszt tej diety?

 3. avatar Uczestnik pisze:

  Radosław Król
  Oświadczenie.
  Nazywam się Radosław Król i jestem twórcą Diety Królów, a także współtwórcą Programu Królów. Informuję, że Pani Magdalena Daszkiewicz zgłosiła się do nas 27 października 2018r ze swoim problemem otyłości, tłumacząc, że po ciąży bardzo przytyła i potrzebuje pomocy. 29 października rozpoczęła i przeszła Program Królów. To przy pomocy naszych Ekspertów i stosując moją dietę schudła. Oświadczam, że to ja jestem autorem diety w której im więcej się je, tym szybciej się chudnie. To moja dieta podzielona jest na tygdniowe etapy, w których dostaje się zalecenia na poszczególny tydzień. Jest ich 14 plus okres stabilizacji. To nasi Eksperci nauczyli Panią Daszkiewicz jak jedząc bez ograniczeń zgubić zbędne kilogramy. Moja dieta powstała w 1999 roku i od dwudziestu lat pomaga osobom z nadwagą i otyłością bez wyrzeczeń i głodówki zgubić zbędne kilogramy. Od kilku lat działamy wyłącznie w internecie prowadząc grupy na Fb, a także grupy wsparcia na messenger. Pani Magdalena Daszkiewicz po skutecznym odchudzaniu na takich właśnie grupach przywłaszczyła sobie moje diety i całe nasze Know-how, po czym dokonując w nich kilku zmian przedstawia jako własny „autorski” program 5d. Informuję, że Pani Magdalena Daszkiewicz, a także kilka z jej ekspertek, które również były na moim Programie są całkowicie świadome kradzieży i plagiatu jaki dokonały. Zdjecia przemian osób na moim Programie przedstawiają jako własne, korzystają z przepisów moich podopiecznych i wiele wiele innych. Przeciwko Pani Magdalenie jak i osób, które w tym precederze biorą udział, przygotowywany jest pozew sądowy i mam nadzieję, że już niedługo jedyny występ jaki będzie miała Pani Daszkiewicz w telewizji będzie z czarnym paskiem zasłaniającym jej oczy z podpisem „słynna oszustka dietetyczna Magdalena D”. Oświadczam również, że zażądam od Telewizji Polskiej S.A. sprostowania i zadośćuczynienia za straty ponoszone przez moją firmę. Na koniec pragnę Państwa przestrzec, że pod tą silikonową maską Pani Daszkiewicz, kryje się oszustka, która nie ma na celu w żaden sposób niesienia pomocy innym, to zwyczajna manipulantka, który żeruje i wykorzystuje ciężką pracę innych osób.

  Oświadczam, że na potwierdzenie moich słów posiadam cała dokumentację potwierdzającą udział i przebieg procesu odchudzania w moim Programie Pani Daszkiewicz oraz innych osób z nią współpracujących. Posiadam także wszystkie materiały potwierdzające to, że program 5d jest kopią i plagiatem Programu Królów.

  Radosław Król.

  Wszystkich zainteresowanych zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie przeczytacie sobie Państwo jak i kiedy powstał Program, którego plagiatem jest lansowany jako „autorski” program 5d

 4. avatar Matusiak pisze:

  Jaki jest koszt tej diety ?Czy otrzymam na tydzień wytyczne i jadłospis z przepisami? Matusiak Iwona

 5. avatar Wolska Beata pisze:

  Jaki koszt jest tej diety?
  Nie ukrywam że już próbowałam wszelkich diet:(
  48lat 110kg

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Spawanie
Mam znajomego, który robi to profesjonalnie i dlatego nie ma problemu jak mam...
Studia w Warszawie
Jeśli studia w stolicy, to tylko zaoczne, bo przy tych cenach mało którego...
Antyperspirant
A próbowałyście olejków eterycznych? Można wymieszać z ulubionym kremem i zastosować pod pachami:)
teatr
Czasem chodzę do teatru, ale raczej na klasykę, bo nowoczesne sztuki to...