URODA I ZDROWIE

Prezent na Dzień Babci i Dziadka? Książki pełne miłości!

8 stycznia 2021, dodał: Redakcja

Kosmetyki z sieciówki, syropy wspomagające, czekoladki z podziękowaniem, zestaw herbat – to wszystko daliście już na Dzień Babci i Dzień Dziadka, prawda? Czas na prezent naprawdę oryginalny i wzruszający

ksiązki o miłości

Jest styczeń. Ledwo uporaliście się z prezentami świątecznymi, a już znowu trzeba o nich myśleć. Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Też macie wrażenie, że wykorzystaliście już wszystkie możliwe pomysły na prezent i całkiem nie wiecie, co kupić, by było oryginalnie, inaczej, wyjątkowo? Ramki na zdjęcia i fototapety już były, ba, były nawet kalendarze z Waszymi zdjęciami w trójwymiarze, a także karnety do SPA i ekskluzywne zestawy kosmetyków. Z pewnością wszystkie te prezenty są dowodami miłości do Waszych dziadków, ale czy one inspirują do szczerych rozmów, sprawiają, że czegoś nowego dowiadujecie się o osobach tak Wam bliskich? Czy powodują głębokie wzruszenia i są szansą na pogłębienie Waszych relacji z babcią i dziadkiem? Nie zawsze.

ksiązki dla babci

 

Poznajcie Książki pełne miłości. Idealne prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka. To książki, które składają się ze 124 stron i… 60 pytań bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo o to właśnie chodzi! Odpowiedzi na pytania mają udzielić osoby, którym je podarujecie. Jakie dzieciństwo miała Twoja babcia? Jak dziadek oświadczył się babci? Jakie wydarzenia ze swojego życia wspominają najmilej? Co było dla nich najtrudniejsze? Co sądzą o związku Twoich rodziców? Jakie książki czytali w młodości i jaką muzykę lubią najbardziej? Jak dawniej wyobrażali sobie swoje życie? Czy spełnili już wszystkie marzenia? Często nie ma czasu ani okazji, by zapytać dziadków o tak ważne sprawy. Często brakuje odwagi i odpowiedniej atmosfery. Rozmawiamy o tym, co tu i teraz, tracąc szerszą perspektywę. Książki pełne miłości to nie tylko dowód miłości, ale także najpiękniejsza pamiątka dla Ciebie – wnuczki/wnuczka. Dlaczego? Bo to prezent zwrotny! Gdy babcia i dziadek wypełnią książki, powinni Ci je zwrócić.

– Gdy mój tata zachorował i bałam się, że odejdzie, uświadomiłam sobie, jak mało o nim wiem. W głowie mnożyły mi się pytania, które chciałabym mu zadać, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobiłam – mówi Gosia Rozman, twórczyni Książek pełnych miłości. Tak właśnie zrodził się pomysł. Gosia utworzyła wtedy własną książkę i spisała w niej wszystkie pytania, które chciałaby zadać tacie. Bała się, że nie zdąży, ale na szczęście się udało. – Mój tata na szczęście żyje. Książka pełna miłości zbliżyła nas do siebie i stała się inspiracją do wielu głębokich rozmów – przyznaje. Wtedy postanowiła, że zacznie sprzedawać książki, by nikt nie miał nigdy przykrego poczucia, że “nie zdążył”. Podarujcie swoim dziadkom najpiękniejszy prezent i zadbajcie o najlepszą pamiątkę dla siebie. W pewnym momencie spisane na papierze słowa mogą stać się najcenniejszym, co macie.

ksiazka dla dziadka

Książki pełne miłości dostępne są także w wersji dla mamy i taty. Już za moment do sprzedaży wejdą również książki dla niej i dla niego. Zaobserwujcie Książki pełne miłości w mediach społecznościowych i zajrzyjcie na stronę internetową – www.ksiazkipelnemilosci.pl. Sprawcie swoim bliskim oryginalne i wzruszające prezenty.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
ja już mam dość tej pandemii covida w mediach - tv, gazety, radio,...
tworzymy opowiadanie - zabawa
syreniego śpiewu, jakiego oczekiwali zgromadzeni na stadionie...
Redin - reduktor tłuszczu - opinie
Tak się zastanawiam, patrząc na skład czy gdybyśmy zmieszali wymienione rośliny, dodali...
Czy mam mu uwierzyć?
Poznałam nowego faceta w ubieglym tygodniu i spodobał mi się - więc prosto...