Pozycje w łóżku – zwariowane igraszki we dwoje!

22 czerwca 2015, dodał: Kuro

Spójrzmy prawdzie w oczy: kochałaś się w pozycji na pieska i w misjonarskiej chyba z milion razy. Wystarczy! Zamiast opierać się na tradycjach, wypróbuj te 10 zwariowanych sex pozycji, które dadzą ci orgazm, jakiego jeszcze nie miałaś.

http://www.elle.co.za/wp-content/uploads/2013/11/man-woman-bed-120629.jpg

 

 • Ubijacz masła

Uczciwe ostrzeżenie: Twoja szyja może dostać skurczów, ale za to dostaniesz wielki orgazm, to jest warte ryzyka. Plus, pozycja ta pozwala mu wniknąć jeszcze głębiej dla niesamowitych odczuć. Po prostu powiedz mu, żeby uważał na pchnięcia, aby uniknąć zbyt dużego nacisku na górne części ciała.

 • Pozycja Ex

To jedyny „eks”, na jakiego z chęcią byś wpadła. Również znany jako „Krzyż”. Ta pozycja wymaga powolnych, intymnych ruchów. Po prostu połóż się i niech twój facet siedzi przodem do ciebie, przeplatając wasze nogi, tworząc X (Widzicie, do czego zmierzam?). Pomóż mu w głębszej penetracji, trzymając jego ręce, gdy w ciebie wchodzi.

 • David Copperfield

Magia tutaj jest w poduszce, umieszczonej strategicznie pod tyłkiem. W ten sposób podnosisz miednicę, aby umożliwić facetowi ustne pobudzenie cię w najlepszy możliwy sposób.

 • Precel

Choć na pewno możesz użyć jedzenia podczas gry wstępnej, aby zwiększyć swój orgazm, to nie jest to, co mam tutaj na myśli. On klęczy nad tobą, owiń nogę wokół jego pasa, a druga noga niech spoczywa na jego tyłku. Pozwala to na głębokie, mocne pchnięcia.

 • Pająk

Pewnie przypomina ci chód kraba, ale w najseksowniejszy możliwy sposób. Miednica powinna być powyżej jego, podczas gdy twoje nogi zginają się z boku jego ciała. Skoro obydwoje kontrolujecie ruchy, można kołysać się tam i z powrotem, aby wbić się w szalenie satysfakcjonujący rytm.

 • Spork

Jeśli lubisz pozycję łyżeczki, pokochasz też Spork. Zamiast leżeć na tej samej stronie, połóż się płasko na plecach, podczas gdy twój facet umieszcza swoje ciało pod kątem 90 stopni między twoimi nogami. On dostanie stery i będzie nagrodzony niesamowitym widokiem twojego ciała, zwłaszcza twarzy, kiedy będziesz mówić: „Czuję się wspaniale”. Plus, twoje ręce są wolne, aby zbadać swoje inne strefy erogenne.

 • Śnieżny Anioł

Nie daj się nabrać tej nazwa eterycznej nazwie – T pozycja z pewnością sprawi, że poczujesz się jak niegrzeczne lisica. Jest to w zasadzie pozycja misjonarska przy odwrotnym ułożeniu partnera. Jak już złapiesz równowagę, złap jego tyłek, aby pomóc mu kontrolować pchnięcia. Gwarantujemy takiego rodzaju tarcia, nigdy nie czułaś.

 • Taczka

Ostrzeżenie: To nie jest dla początkujących! Na początku może pomóc, abyś ustawiła się w pozycji Yogi, wtedy twój partner chwyci cię za nogi, dzięki czemu możesz owinąć je wokół jego talii. Możesz być w stanie zatrzymać się w tej pozycji tylko przez chwilę, ale obiecujemy, że będzie to doświadczenie, jakie zapamiętasz na długo.

 • Szwajcarska piłka

Nie próbuj tego w siłowni! Podobna do odwrotnej pozycji na jeźdźca, z wyjątkiem, że balansujesz na piłce do ćwiczeń. Skoro jesteś na górze, możesz zachować kontrolę ruchów, które mogą być szybsze, głębsze i płynniejsze dzięki przyrządowi do ćwiczeń.

 • Wodospad

OK, teraz jest jego kolej, aby doświadczył zawrotu głowy. W tym wariancie dziewczyna na górze spraw, aby twój partner leżał poza krawędzią łóżka, podczas gdy ty skaczesz na górze. Obydwu wam spodobają się widoki, a ty będziesz miała całkowita kontrolę.

zobacz również:

 1. 10 sekretów, których nigdy nie powiesz
 2. 9 znaków, że jesteś w poważnym związku
 3. Polacy w sypialni – rutyna czy fantazja?
 4. Ćwiczenie mięśni Kegla

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!
Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Jakie studia wybrać?
Za moich czasów jak chodziłam, to to jak chcesz płacić czesne zależało od Ciebie,...
Powiekszenie biustu
Co sadzicie o takiej operacji? Nie ukrywam, że moj biust od zawsze stanowil...
zamienniki do drukarki
jakich zamienników do drukarki używacie? Co sądzicie o zamiennikach active jet?