URODA I ZDROWIE

Pozycje w łóżku – zwariowane igraszki we dwoje!

30 maja 2019, dodał: Kuro

Spójrzmy prawdzie w oczy: kochałaś się w pozycji na pieska i w misjonarskiej chyba z milion razy. Wystarczy! Zamiast opierać się na tradycjach, wypróbuj te 10 zwariowanych sex pozycji, które dadzą ci orgazm, jakiego jeszcze nie miałaś.

 

 

 • Ubijacz masła

Uczciwe ostrzeżenie: Twoja szyja może dostać skurczów, ale za to dostaniesz wielki orgazm, to jest warte ryzyka. Plus, pozycja ta pozwala mu wniknąć jeszcze głębiej dla niesamowitych odczuć. Po prostu powiedz mu, żeby uważał na pchnięcia, aby uniknąć zbyt dużego nacisku na górne części ciała.

 • Pozycja Ex

To jedyny „eks”, na jakiego z chęcią byś wpadła. Również znany jako „Krzyż”. Ta pozycja wymaga powolnych, intymnych ruchów. Po prostu połóż się i niech twój facet siedzi przodem do ciebie, przeplatając wasze nogi, tworząc X (Widzicie, do czego zmierzam?). Pomóż mu w głębszej penetracji, trzymając jego ręce, gdy w ciebie wchodzi.

 • David Copperfield

Magia tutaj jest w poduszce, umieszczonej strategicznie pod tyłkiem. W ten sposób podnosisz miednicę, aby umożliwić facetowi ustne pobudzenie cię w najlepszy możliwy sposób.

 • Precel

Choć na pewno możesz użyć jedzenia podczas gry wstępnej, aby zwiększyć swój orgazm, to nie jest to, co mam tutaj na myśli. On klęczy nad tobą, owiń nogę wokół jego pasa, a druga noga niech spoczywa na jego tyłku. Pozwala to na głębokie, mocne pchnięcia.

 • Pająk

Pewnie przypomina ci chód kraba, ale w najseksowniejszy możliwy sposób. Miednica powinna być powyżej jego, podczas gdy twoje nogi zginają się z boku jego ciała. Skoro obydwoje kontrolujecie ruchy, można kołysać się tam i z powrotem, aby wbić się w szalenie satysfakcjonujący rytm.

 • Spork

Jeśli lubisz pozycję łyżeczki, pokochasz też Spork. Zamiast leżeć na tej samej stronie, połóż się płasko na plecach, podczas gdy twój facet umieszcza swoje ciało pod kątem 90 stopni między twoimi nogami. On dostanie stery i będzie nagrodzony niesamowitym widokiem twojego ciała, zwłaszcza twarzy, kiedy będziesz mówić: „Czuję się wspaniale”. Plus, twoje ręce są wolne, aby zbadać swoje inne strefy erogenne.

 • Śnieżny Anioł

Nie daj się nabrać tej nazwa eterycznej nazwie – T pozycja z pewnością sprawi, że poczujesz się jak niegrzeczne lisica. Jest to w zasadzie pozycja misjonarska przy odwrotnym ułożeniu partnera. Jak już złapiesz równowagę, złap jego tyłek, aby pomóc mu kontrolować pchnięcia. Gwarantujemy takiego rodzaju tarcia, nigdy nie czułaś.

 • Taczka

Ostrzeżenie: To nie jest dla początkujących! Na początku może pomóc, abyś ustawiła się w pozycji Yogi, wtedy twój partner chwyci cię za nogi, dzięki czemu możesz owinąć je wokół jego talii. Możesz być w stanie zatrzymać się w tej pozycji tylko przez chwilę, ale obiecujemy, że będzie to doświadczenie, jakie zapamiętasz na długo.

 • Szwajcarska piłka

Nie próbuj tego w siłowni! Podobna do odwrotnej pozycji na jeźdźca, z wyjątkiem, że balansujesz na piłce do ćwiczeń. Skoro jesteś na górze, możesz zachować kontrolę ruchów, które mogą być szybsze, głębsze i płynniejsze dzięki przyrządowi do ćwiczeń.

 • Wodospad

OK, teraz jest jego kolej, aby doświadczył zawrotu głowy. W tym wariancie dziewczyna na górze spraw, aby twój partner leżał poza krawędzią łóżka, podczas gdy ty skaczesz na górze. Obydwu wam spodobają się widoki, a ty będziesz miała całkowita kontrolę.

 

Poruszyliśmy Twoją wyobraźnie? Chciałbyś zaznać więcej przyjemności? Sprawdź sponsoring portal 

zobacz również:

 1. 10 sekretów, których nigdy nie powiesz

 2. 9 znaków, że jesteś w poważnym związku

 3. Polacy w sypialni – rutyna czy fantazja?

 4. Ćwiczenie mięśni Kegla

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak przygotować jarmuż?
Lekkie podsmażanie nie zaszkodzi, podobnie jak szpinak można go przygotować, lub np. zapiekany pod...
Zasłony i meble w kwiaty - hit?
A ja tak, lubię wesołe wnętrza...
plany;)
Ja mam w planach wyjazd nad morze zaraz po zakończeniu kwarantanny związanej z epidemią,...
Jak zmienić kolor starego fotela?
Są fajne pokrowce na fotele w sklepach, można też samodzielnie coś uszyć...